Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z modułem CI+ , a konkretnie po włączeniu TV jak zawsze pokazuje się plansza ; uwierzytelnienie urządzenia odbiorczego może to potrwać kilka minut ; i dochodzi do 80% i zatrzymuje się . Następnie zaczyna np.od 2% i dojdzie do 82% i nic się nie dzieje. , dodam że około dwóch godzin temu oglądałem bez problemów . Jaka może być przyczyna , jakie rozwiązanie problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie napisac ale do rzeczy mam przejscia z tunerem Openbox SX6 tzn zacina się koduje nie które kanały z modułu CAM CI+ cyfrowy polsat full pakiet.

 

Jaki tuner zewnętrzny będzie działał z tym modułem poprawnie ?

Zależy mi głównie na jakości obrazu z tunera i żeby się nie przycinał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Mam moduł CAM CI+ Cyfrowego Polsatu, na którym kończy mi się abonament z aktualnej umowy.

Do tego mam stary, nieużywany już moduł CAM CI Polsatu z poprzedniej umowy, na którym nie mam już abonamentu.

Na razie moduł CI+ używam w starym dekoderze Ferguson HF-8900 HD z podpiętym dyskiem twardym. Przełączanie kanałów jest koszmarnie wolne, obsługa dysku też nie jest najlepsza…

Chciałbym kupić kartę SAT do komputera PC wewnętrzną/zewnętrzna (i tak mam HTPC pod TV), która obsługiwałaby moduł CI+ i pozwalała na nagrywanie na dysk.

Pytania:

1. Czy znajdę taką kartę? Parę lat temu nie było takich, co obsługiwałyby CAM CI+.

2. Jeśli nie, to czy mogę nową umowę podpisać z wykorzystaniem mojego starego moduł CI, bo takie moduły są chyba bez problemu obsługiwane przez komputerowe karty SAT.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania roger7, z tym że u mnie sytuacja jest taka, że nie mam nic a chcę oglądać polsat na kompie. Aktualnie na klatce zrobili nam satelitarną antenę zbiorczą, więc sygnał z Astry i Hotbirda już mam. Nie bardzo znam się na temacie, ale tak na szybko to głownie wyskakuje taka karta

http://dvb24.pl/pl/tbs-6928-se-ci-dvb-s2-hd-pcie.html.

Z kolei coś mi pika, że kiedyś gdzieś czytałem to ktoś polecał zestaw karta bez CI i do tego jakaś osobna stricte do obsługi CI i że jakoś ze sobą gadały.

Ma ktoś działającą konfigurację ze sprzętem który aktualnie można kupić i kartami aktualnie sprzedawanymi w CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast karta TBS 6928 (bez SE) była strasznie wrażliwa na wkładanie i wyciąganie modułu na włączonym kompie i człowiek szybko się żegnał z działającym slotem na CI. Warto o tym pamiętać, bo nie wiem, czy to poprawili w SE. A sam stary moduł CP i TNK HD (też CI+ w trybie legacy) w karcie bez SE śmigał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość PawelU1981

Panowie, na początek witam klientów Cyfrowego Polsatu :D Od 4 dni sam nim jestem :D I jestem bardzo zadowolony. Jednak mam jedną irytującą mnie sprawę. Otóż po włączeniu TV (LG LA690) pojawia mi się komunikat moduł działa poprawnie... Czy da się to jakoś wyłączyć, bo w opcjach modułu za nic tego nie mogę ogarnąć :D A to irytujące jak sam moduł wywala taki komunikat przez jakieś 5 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy we wszystkich modulach trzeba przelaczac kontrole rodzicielska ?, nie wiem czy cos jest zalaczone, i nie chca zejsc uprawnienia ?

Kod 01, blad karty.

Edit: Blad 03: modul zablokowany,

Juz na starcie zrobili mnie w wala, zamiast dac CAM CI dali CI+, bedzie reklamacja, mial ktos podobne zdarzenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...