Skocz do zawartości

Puchar Polski


Przemek87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Natomiast wiedziałem, że Lech pojedzie goły i wesoły, z myśleniem że jakoś to będzie, może się uda, może Błękitni się przestraszą nazwy. Byłem pewny, że przegrają i się to sprawdziło. Ta drużyna za grosz nie ma charakteru. Skład można porównywać z Legią, ale brakuje Lechowi tego czegoś.

Wygrana z Legią to był łabędzi śpiew, to nie jest drużyna, jak przychodzą ważne mecze to przeważnie nic z tego nie wychodzi. Teraz pewnie Legia w lidze wygra, a te nieudaczniki podają do Bełchatowa i pewnie przegrają z nowym trenerem, bo Bełchatów się zmobilizuje, co Lecha oczywiście bardzo zaskoczy. Różnica znów wzrośnie do 6 punktów. Nic już z tej drużyny w tym roku nie będzie.

A ja liczę na wygraną Lecha w Bełchatowie i przynajmniej 4-1 w rewanżu PP. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia Warszawa wygrywa rewanż z Podbeskidziem 2:0 i tym samym awansuje do finału Pucharu Polski.W dwumeczu Legioniści ograli zespół z Bielska-Białej aż 6:1.Brawa dla Legii :brawo: Liczę również na zwycięstwo Mistrza Polski w finale tych rozgrywek :D

Już jutro natomiast poznamy drugiego finalistę.Mecz zapowiada się mega ciekawie(sam Zbigniew Boniek wybiera się na to spotkanie aby obejrzeć je z trybun) :wink:Błękitni czy Lech?Odpowiedź na to pytanie poznamy już jutro.Mecz o godz.:20:45.Transmisja od godziny 20:15 na kanałach:Polsat Sport HD oraz Polsat Sport News.Szykują się wielkie mocje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Project_ALF - odpuść sobie z takimi komentarzami. Może lepiej poczytać?

"Jak się rozgrzewaliśmy, to kibice pytali nas, gdzie leży Stargard, gdzie pracujemy albo czy dostaliśmy urlopy na wycieczkę do Krakowa. Muszę to wyjaśnić, bo z tego zrobiła się już sprawa na całą Polskę: u nas pracuje tylko czterech zawodników, a reszta tylko gra w piłkę i przykro nam, że w mediach zrobiono z Błękitnych amatorski klub. Być może to się lepiej sprzeda, ale ja nie cenię takich mediów, które piszą o nas, że ktoś jest na bezrobociu, ktoś inny podaje cegły. To jest bez sensu. Nie ma mowy o amatorskich Błękitnych Stargard Szczeciński. To jest wierutne kłamstwo! Pracę poza Błękitnymi ma tylko czterech z nas: ja, Marek Ufnal, Tomek Pustelnik i Maciek Więcek[..]Nie jesteśmy amatorami. To było dla nas krzywdzące, bardzo krzywdzące. Ja gram w piłkę profesjonalnie. Młodsi koledzy studiują i się uczą, ale w ekstraklasie nie ma studentów i uczniów? Błękitni są klubem zawodowym" - powiedział portalowi sportowe fakty.pl pomocnik Błękitnych Robert Gajda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...