Skocz do zawartości

Puchar Polski


Przemek87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi się wydaje, że finał Błękitni - Podbeskidzie by nie był pokazywany w głównym Polsacie

W futbolu zawsze było kilku takich trenerów-samobójcow. Mieli piłkarzy, którzy dawali im bramki, wygrane, ale z dziwnych, niezrozumiałych powodów ci ich cały czas gnębili. Inne miernoty natomiast nadzwyczaj często cenili i zawsze wystawiali, choćby ci grali jak łamagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Orlando Sa kontuzjowany. Byłoby głupotą nie posadzić go nawet na ławce w takim meczu...

 

Mimo wszystko, niezależnie jaki mamy skład finału, już przy półfinałach i meczach Lecha z Błękitnymi, o Pucharze Polski na różnych kanałach Polsatu mówiło się sporo. Między innymi reportaże w Wydarzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Narodowym powiało La Ligą, Bundesligą. Nie podoba mi się to płaskie ustawienie kamery. Przy przeciwległej linii autowej niewiele widać. Można było to pokazywać z tej górnej kamery, tylko dać większe zbliżenie. Fajnie się oglądało mecze z Narodowego, teraz tą przyjemność straciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Janusz, przecież wyżej sam o tym pisałem. Kamera dziś nisko jak na Santiago Bernabeu. Ja preferuję tak ustawioną jak na Camp Nou. Po prostu lepiej widać, bardziej przejrzyście. Nie wiem dlaczego Polsat obniżył. Ale wiadomo to Polsat , więc wszystko co dobre zepsuje.

 

Legia nic nie gra, ale powinna prowadzić 2-1, bo ma umiejętności strzelania bramek z niczego, jak ta pierwsza bramka. Piłka się kulała, kulała i wpadła. Co innego w Europie, tam nie potrafili nawet wykorzystywać 200 procentowych okazji. Lech tradycyjnie, ciśnie, ale nic z tego nie wynika. Legia strzeli drugą i mecz się skończy. Gdyby Saganowski strzelił nogą to by już było 2-1 do przerwy.

 

Ochrona dziś się nie popisała, bo pierwszy raz na Narodowym widzę, że wnieśli race. Potem są powody, żeby straż czy policja zakazywała tam meczów klubowych. To barachło się jak widać nigdy nie zmieni, zadymili boisko i mają satysfakcję że mało widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na Polsacie, ale na dosyle z ostrością nie jest najgorzej. A murawa to faktycznie mocno wymęczona, chyba jeszcze ten żużel spod niej wystaje :jupi:

 

Ktoś pisał wyżej, że mamy wreszcie coś jak Bundesligę na Narodowym, a jak widać bliżej nam do Belgradu niż do lig zachodnich, przynajmniej pod względem mentalności kibiców. Dla przykładu bez względu na wynik (żeby nie przerywać meczu i nie psuć Bońkowi święta) dać walkowera dla Legii za te race.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Polsat realizuje tą transmisje lecz LivePark która realizuje też Ekstraklasę.

Nie sądzę, LivePark ma powiedziane przec NC+ że mają ustawiać maksymalnie wysoko kamery, stąd na Legii, Lechu, Jagiellonii, ale nawet na nowym stadionie Podbeskidzia jest wysoko, żeby było przejrzyście. Chyba że im Polsat powiedział, że ma być nisko w tym meczu.

 

O La Ligę, Bundesligę chodziło mi w tym sensie, że tam też nisko umieszczają kamerę, a co do rac to się zgadzam, że to raczej dzikie Bałkany, lub Turcja. Nasi kibole i piłkarze prezentują podobny poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciałbym się tak mylić co do Saganowskiego, to jego złoty gol zadecydował o zdobyciu Pucharu Polski! Taka już jest świecka tradycja, że Legia przesypia pierwsze połowy, ale za to w drugich dominuje bezdyskusyjnie- Lech nie istniał.

Jako kibic napiszę- Puchar już mamy, na mistrza Polski czekamy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia mnie niczym nie zachwyciła dzisiaj, Saganowski dobił do pustej i został bohaterem... Wszystkie bramki w meczu po stałych fragmentach. A taki Kucharczyk ma znakomitą okazję i nurkuje w polu karnym....

 

Na plus zdecydowanie sędzia Stefański, który sobie poradził, nie dawał głupich kartek, nie dał się nabrać nurkom z obu drużyn. Sędziował równo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia strzeli drugą i mecz się skończy.

Jak Jan Tomaszewski też zgadam się ze swoim zdaniem. Liczyłem na pomyłkę, ale Lech jak zwykle nie zawiódł.

 

Legia wygrała, więc nie ma na nią co narzekać, bo cel osiągnęli, a że byli też słabi to nie trzeba pisać. Za to Lech potwierdził wszystkie swoje słabości, kolejna wizyta w Warszawie i znów bęcki. W meczu ligowym 9 maja pewnie znowu to samo. A jeszcze niedawno potrafili wygrywać z City, remisować w Turynie. Dziś drużyna kompletnie bez pomysłu, charakteru. Nie dziwota, że przegrywają z amatorami z Islandii. Muszą chyba czekać na nowe pokolenie, bo z tego już nic nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzasz? :D Bęcki? Mecz był bardzo wyrównany, Lech to bardzo mocny zespół. Ale ma jedno ale - nie potrafi oddać dwóch równych skoków. Jak Piotr Żyła. Inaczej mówiąc po prostu grają jedną połowę świetnie, a drugą fatalnie. Rzadko zdarza się równy mecz. Legia, a właściwie Berg dzisiaj przekombinowal ze składem, w 33.minucie przyznał się do błędu. Wojskowi też najlepszego pojedynku nie rozegrali, ale mieli trochę szczęścia. Lech dzisiaj zagral jedno z gorszych spotkań w sezonie. Tak słabej defensywy dawno nie widziałem w Poznaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się z tobą bogdan425 zgodzę, z kolei pisałem o bęckach w sensie porażki, nie klęski. Ale oczywiście Artuś się jak zwykle przyczepił, może rzecznikowanie NC+ mu się kończy, więc szuka nowych przygód. Na moda byś idealnie tu pasował. Niby kibicujesz Lechowi, a mało od nich wymagasz.

Lech to bardzo mocny zespół.

W teorii tak, jak jest w praktyce to widzimy. Drużyna wiecznie przegranych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...