Skocz do zawartości

Puchar Polski


Przemek87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odkopuję temat. W pierwszym meczu półfinału Pucharu Polski Lech wygrał u siebie z Zagłębiem Sosnowiec 1-0. W moim mniemaniu sprawiedliwszy były wynik 1-1. ale Fidziukiewicz i Matusiak nie mieli dobrego dnia. Na minus murawa przez co były dziś aż 3 kontuzję! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zapewne w Pucharze Polskim na Narodowym będzie grała Legia vs Lech.

 

Mam pytanie, otóż chciałbym kupić bilet na ten mecz i chciałbym się dowiedzieć, gdzie w jakich sektorach na narodowym będą siedzieli ultrasi, fanatycy, fanboje Legii a gdzie Lecha?

Nie chce usiąść gdzieś w jakiejś stronie, a najbardziej nie w Lechu, gdyż to wawa, potem mogą mnie gdzieś rozpoznać i wyłapać na mieście, że niby z Poznania jestem.

 

W jakich sektorach będzie "kurnik"? Nie zamierzam śpiewać ani dopingować, a potem od Starucha wyłapać w papę, za to że nie śpiewam :)

 

Mógłby ktoś podpowiedzieć? Dla mnie to będą naprawdę cenne informację.

Edytowane przez ambio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko się rozchodzą, bo są bardzo tanie -- PZPN nie zarabia na finale, a chyba nawet się dokłada (zaczęły się rozchodzić od 1.04 i mogły się rozejść). Napisz lepiej do konsultanta online http://www.kupbilet.pl/konsultantOnline , albo zadzwoń na infolinię +48 32 32 31 000 , +48 703 400 997 (ten numer płatny 2,58zł/min).  STS jeszcze współpracuje z KupBilet.pl - możesz popytać w ich punktach.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sektory klubowe będą sprzedawane przez kluby więc w wolnej sprzedaży ich nie kupisz.  Nawet jeśli byś chciał to są one sprzedawane z ogromnymi ograniczeniami i selekcją polegającą na tym, że pierwszeństwo mają ludzie z karnetami i 100% frekwencją. Sektory klubowe są za bramkami, Lech będzie miał zapewne swój sektor jak rok temu od strony dworca PKP Stadion który to będzie użytku z obiegu. Sprzedaż od jutra, sprzedaż od jutra więc długo nie będzie trwać tym bardziej, że sporo osób w klubach nie ma szans na kupienie biletu więc bierze te neutralne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pozytywne transparenty, może nawet kpiące z przeciwnika, ale nie obrażające, nie prymitywne tak. Inne elementy też. Natomiast to race, to zadymione boisko. Naprawdę tego nie trawię. Niech by nawet te racy były przed meczem, ale nie w trakcie, kiedy drużyny walczą. Naprawdę wielkie mecze w Europie pokazują przeważnie, że tak się nie trzeba bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta a pewnie na sylwestra ci to nie przeszkadza....

 

Dziękuje za taką zabawę jak w Hiszpanii np. Dlatego to na tych wielkich meczach panuje kicz grubasy wcinają kiełbasy popijając litrami piwa. Boże ochroń przed czymś takim w Polsce. 

A co do flag to pewnie nie masz pojęcie o tym, że na Realu pojawia się np flaga s bardzo często ale wiadomo telewizje tego nie pokazują i tvn uważa jako wzór.

 

Nie ma piro nie ma zabawy.

 

Po zatem tolerancja jest ohydna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oprawa z piro to kwintesencja meczu... Nie widzę w tym nic prymitywnego. Wręcz przeciwnie... Atmosfera robi się piękna. Mecz bez dopingu, a tym bardziej bez oprawy, to wolę w tv zobaczyć. Jakbym miał iść na mecz posiedzieć na krzesełka, to wolę do kina lub teatru. I nie jestem ani chuliganem, ani ultrasem...

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż biletów ruszyła wczoraj o 12:00, o 12:02 już biletów nie było :) Wszystko padło. Mi się udało kupić 8 sztuk biletów, ale to dla znajomych i nie do odsprzedaży.

 

Ktoś napisał, że woli nie jechać na mecz bo nie może dopingować? Ja właśnie tak jadę, jadę zobaczyć, obejrzeć mecz, siedząc, bez wrzasków, bez dopingu. Będę jadł chipsy o ile będzie można :)

Dobrze, że są sektory buforowe i nie będę siedział obok fanatyków czy to Legii czy Lecha. Dodam, że jestem Januszem, który nigdy nie był na meczu Legi/Lecha, więc będę siedział i oglądał to co się dzieje na boisku.

 

Ps. Mam nadzieję, że wszyscy co zakupili bilety nie okażą się bandą ultrasów, będą to rodziny z dziećmi, by w spokoju obejrzeć mecz. Czy to facet w rurkach, czy to ktoś inny. Nie obchodzi mnie dopping i moich znajomych również, tylko mecz to co się dzieje na boisku.

Edytowane przez poron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie ulega wątpliwości. Teraz PP jest zdecydowanie lepszy niż parę jeszcze lat do tyłu. Przede wszystkim podjęto chyba dobrą decyzję, aby finał był na Narodowym. Otoczka też wygląda całkiem dobrze, transmisje są dobrze prowadzone. I czekamy na finał. Lech z Legią. O tyle istotne dla Lecha, że mogą chyba grać jako finaliści w Europie gdyby zajęli miejsce nie dające prawa startu w pucharach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż biletów ruszyła wczoraj o 12:00, o 12:02 już biletów nie było :) Wszystko padło. Mi się udało kupić 8 sztuk biletów, ale to dla znajomych i nie do odsprzedaży.

 

Ktoś napisał, że woli nie jechać na mecz bo nie może dopingować? Ja właśnie tak jadę, jadę zobaczyć, obejrzeć mecz, siedząc, bez wrzasków, bez dopingu. Będę jadł chipsy o ile będzie można :)

Dobrze, że są sektory buforowe i nie będę siedział obok fanatyków czy to Legii czy Lecha. Dodam, że jestem Januszem, który nigdy nie był na meczu Legi/Lecha, więc będę siedział i oglądał to co się dzieje na boisku.

 

Ps. Mam nadzieję, że wszyscy co zakupili bilety nie okażą się bandą ultrasów, będą to rodziny z dziećmi, by w spokoju obejrzeć mecz. Czy to facet w rurkach, czy to ktoś inny. Nie obchodzi mnie dopping i moich znajomych również, tylko mecz to co się dzieje na boisku.

Nie musisz mieć obaw co do fanatyków na sektorach bocznych. Bynajmniej w tamtym roku doping był tylko na trybunach za bramkami, spokojnie zjesz swoje czipsy ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...