Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo milczał, nie robil calodniowych programów, nie krzyczal o zamachu na wolne media, na portal codziennie wpada setki jak nie tysiace depeszy i ty to porównujesz z Polsat News, który godzinami na antenie informuje o lex TVN?  Pokaz mi konkretny przyklad solidarnosci dziennikarzy TVN z dziennokarzami z Uwaxam rze. Polsat pokazywal koncert z Sopotu chociazby. Czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma. Pisząc milczał rozumem właśnie to, czyli gesty solidarności, jakieś zaangażowanie. Więc zanim zaczniesz ponownie wszystkich pouczać .. 

Podobnie możesz się czepiać słówek, pokazywać, czyli ukazywać, ujawniać. Dobrze niech będzie wykrywać. Skoro cały czas o tym wspominasz to można wysnuć, ze takie masz oczekiwanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://sjp.pwn.pl/slowniki/milczeć.html 

Cytat

 

milczeć

1. «nic nie mówić, nie rozmawiać»

 

To tyle w temacie rozumienia.

Dobieraj adekwatne słowa do tego co chcesz przekazać.

Dla każdego kto poprawnie używa znaczenia słowa "milczał" oznacza że temat nie był poruszany. Kropka.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, dvbtowiec napisał:

https://sjp.pwn.pl/slowniki/milczeć.html 

To tyle w temacie rozumienia.

Dobieraj adekwatne słowa do tego co chcesz przekazać.

Dla każdego kto poprawnie używa znaczenia słowa "milczał" oznacza że temat nie był poruszany. Kropka.

Zawsze myślałem, ze tvn24 to stacja informacyjna, a nie portal. Nara. [beep]uj gdzie indziej. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2021 o 22:44, dvbtowiec napisał:
 
 

Spokojnie, to będzie kolejny krok :)

 

Masz swoje źródła w PiS-ie?

W dniu 19.12.2021 o 10:33, wislok napisał:
 
 

Żyj w takim przeświadczeniu. Polsat News to najlepszy moim zdaniem kanał informacyjny w Polsce. Szacunek dla Solorza-Żaka. 

Nie ma zbyt mocnej konkurencji w tym zestawieniu i to jest powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon Jadczak na łamach portalu WP.PL doszedł do tego samego wniosku co kilku użytkowników tego forum.

Cytat

W przeciwieństwie do dziennikarzy TVP, ale też Polsatu i Interii, którzy nie mają już wsparcia swojego właściciela i jedyne, co wam mogą ujawnić, to temperaturę powietrza za oknem albo przemyślenia jakiegoś medycznego szarlatana. Na ich przykładzie możecie się przekonać, jak zadziała "lex TVN". Kojarzycie jakąś aferę ujawnioną przez Polsat albo Interię? No właśnie.

źródło: https://wiadomosci.wp.pl/jadczak-musisz-byc-przeciwko-lex-tvn-inaczej-politycy-wejda-ci-na-glowe-opinia-6717527034305408a

Edytowane przez mrozio11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zwolennikiem ustawy jak się ją nazywa "lex TVN". I jeżeli Polsat nie zaangażuje się w poparcie protestów i fikcyjnej moim zdaniem zbiórki podpisów, jestem w stanie im wybaczyć wszystko czym mi podpadli, nawet "przygarnięcie" Kurdej-Szatan do swoich formatów

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Twitterze Janusz Palikot napisał, że jeśli opozycja dojdzie do władzy, to Polsatowi odebrana zostanie koncesja.

 

Jeśli tak wygląda walka o "wolne media", to ja dziękuję. Natomiast co do Jadczaka, to jestem ciekaw czy jest jeszcze na cenzurowanym w Wiśle Kraków? ;)

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Frontowiec napisał:

Wczoraj na Twitterze Janusz Palikot napisał, że jeśli opozycja dojdzie do władzy, to Polsatowi odebrana zostanie koncesja.

Jeśli tak wygląda walka o "wolne media", to ja dziękuję. 

Pomysł Janusza Palikota na karierę od lat jest niezmienny, wywołać wokół siebie kontrowersje. Powiedział to tylko dlatego, żeby było o nim pisane i cel osiągnął. Nie przywiązywał bym zbyt dużej wagi do jego słów, tym bardziej, że aktualnie jego słowa w tej kwestii znaczą tyle, co przeciętnego użytkownika tego forum.

 

Godzinę temu, bartek2lp2 napisał:

Ja jestem zwolennikiem ustawy jak się ją nazywa "lex TVN".

A z jakiego powodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2021 o 10:59, mrozio11 napisał:

Pomysł Janusza Palikota na karierę od lat jest niezmienny, wywołać wokół siebie kontrowersje. Powiedział to tylko dlatego, żeby było o nim pisane i cel osiągnął. Nie przywiązywał bym zbyt dużej wagi do jego słów, tym bardziej, że aktualnie jego słowa w tej kwestii znaczą tyle, co przeciętnego użytkownika tego forum.

 

A z jakiego powodu?

Dlatego że moim zdaniem w Polsce powinny być polskie media, z polskimi właścicielami, a o to głównie chodzi w tej ustawie. Nikt nie odbiera TVN 24 istnienia, ale niech nadają z polskim właścicielem, a nie połowa to Amerykanie

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2021 o 08:27, mrozio11 napisał:
 
 

Szymon Jadczak na łamach portalu WP.PL doszedł do tego samego wniosku co kilku użytkowników tego forum.

źródło: https://wiadomosci.wp.pl/jadczak-musisz-byc-przeciwko-lex-tvn-inaczej-politycy-wejda-ci-na-glowe-opinia-6717527034305408a

Czy przed 2018, a tym bardziej przed 2015 rokiem TVN nie ujawnił żadnych afer? Bo tak by wynikało z logiki twierdzeń Jadczaka, gdyż twierdzi on, że uszczelnienie ustawy i uniemożliwienie omijania przepisów kapitałowi spoza EOG sprawi, że będą tylko media nieujawniające afer (np. Wirtualna Polska?). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwa nagonka na Polsat News i Rymanowskiego. Słuchałem akurat tej rozmowy i Rymanowski po prostu zapytał czy dopuszcza PO ewentualność, ze na podsłuch zgodę wyraził sąd i czy to by xmienilo postrzeganie tej sytuacji. Pan Budka odpowiedzial, ze Pegasus powinien być używany wobec terrorystów, a nie adwokatów ze względu takze na ich profesję. Z powodu tego, ze Budka początkowo unikał odpowiedzi na pytanie zostało ono powtórzone z kilka razy. 

Rozumiem, ze pan Lis preferuje inne dziennikarstwo gdzie dziennikarz mówi głosem opozycji. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie argumentów zawartych we wniosku dotyczącym takowej zgody. Nie wszystko ze względu na dobro śledztwa  może być ujawnione publicznie. :) Trudno by o to pytać Budkę, który nie może mieć wiedzy na ten temat. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...