Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale na jakim poziomie są te kanały? Nie dziwię się ,że są FTA.Na Polsacie 2 i ZiU lecą przecież same powtórki z głównej anteny Polsatu.Ale Polsat News ma konkurować z TVN 24,więc muszą władować z ten projekt trochę kasy.PN na 95% (moim zdaniem) nie będzie FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euronews, France24, Rai News 24, Canal 24 Horas, n-tv, n24, ct24. W wielu państwach kanały informacyjne mogą być FTA. To jedynie ponad miarę chciwe Waltery, pozbawione konkurencji kodują swoje dzieła. Oczywiście może okazać się że Solorz też będzie chciwy i zakoduje PN :) Ale może chociaż w jakimś okresie testowym udostępni go FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedynie ponad miarę chciwe Waltery, pozbawione konkurencji kodują swoje dzieła. Oczywiście może okazać się że Solorz też będzie chciwy i zakoduje PN :) Ale może chociaż w jakimś okresie testowym udostępni go FTA.

Polska polityka jest tak tajemnicza, że należy ją oczywiście kodować - aby tylko się nie wydało :roll::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska polityka jest tak tajemnicza, że należy ją oczywiście kodować - aby tylko się nie wydało :roll::lol2:

Aha, czyli to kodowanie to zabezpieczenie by polska myśl polityczna nie dostała się w obce ręce :D

 

Czy ktoś wie czy np. jeśli TVN24 kupuje jakiś materiał od Reutersa to płaci mniej bo jest on nadawany tylko na terytorium Polski, kodowany? Takie działanie jeszcze raz potwierdzałoby [beep]ość stacji ITI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak. W końcu po co są te testy? Polsat umieszcza swoje kanały na tym samym transponderze, więc póki miejsce na to pozwoli, powinni tak robić dalej. Jeszcze wejdą 2 kanały.

 

PS.Zdziwiłem się, że Polsat i Polsat Sport mają ponad 8 Mbps :shock: Według satcodx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam u siebie kiedyś sprawdzałem i to jest możliwe, obserwowałem to podczas wyścigów F1 i bitrate było wysokie, więc miejmy nadzieję, że Polsat News nie będzie wiele gorszy i bitrate nie będzie niższy niż 3,5 Mbps przy rozdzielczości 720x576 8) Akurat na tym transponderze to potrafią nadawać w porządnej jakości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo ciekaw jaki ten kanał będzie mieć logotyp mam nadzieje że nie takie [beep] jak TV Biznes. Tak nawiasem jak wystartują to nich pomyślą jeszcze nad Polsat Pogoda i Polsat Sport Info :) oraz nad zmianą nazwy TV Biznes na Polsat Biznes ewentualnie mogą jeszcze kupić kolejne udziały w Superstacji i imperium informacyjne Polsatu jest gotowe.

Ciekawe czy także 1 czerwca Wydarzenia zmienią studio ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co ma pokonywać? W programach informacyjnych najważniejsza jest rzetelność informacji. Studiem to można czarować ciemny lud. Tak w dawnych czasach dziali królowie i biskupi. Przepych i błyskotki budziły respekt u plebsu :D Tak samo jest teraz z TVN24. Te latające kamery, reporterzy] na każdym kroku a treści zero i klepanie w kółko o tym samym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że czekam na kanał informacyjny Polsatu z niecierpliwością. Nieraz gdy oglądam polskie kanały newsowe (mam dostęp do wszystkich) to jednak wybieram TVN24. TVP Info uważam za niewypał (za dużo polityki, ramówka i koncept kanału niedopracowany, brak dynamizmu). Superstację lubiłem za jej początków - teraz też za bardzo poszła do sejmu a poza tym na siłę chcą być dowcipni czy też śmieszni. Lubiłem do niedawna TVN24, jednak stacja popadła w rutynę. Wystarczyło oglądać kanał w niedzielę po GP Malezji, kiedy Kubica zajął 2. miejsce. Cały czas te same materiały, ci sami goście, te same kwestie. Słowem - nuda. Włączam TVN24 i po paru chwilach już mnie to nuży. W Polsce brakuje konkurenta dla stacji Waltera, aby mogła z nią konkurować na równi pod względem profilu stacji. Mam nadzieję, że Polsat News wreszcie wypełni tą lukę i okaże się dobrym kanałem informacyjnym, który zdobędzie uznanie widzów. Chciałbym, aby mógł walczyć o widza ze swoim największym konkurentem. Na mnie Polsat News może liczyć już od dnia startu. Oby był to kanał równie udany jak Polsat Sport i Polsat Sport Extra (a może i lepszy). Czekamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Polsat News pokona studio Tvn24 :D które jest najbardziej profesionalne w polsce 8)
No i w Europie. Ale czy pokona to tego nikt nie wie. Tym bardziej, że nie ma żadnych przecieków o tym jak ma ono wyglądać. No cóż, musimy czekać.

 

 

Studio TVN24 strasznie słabiutkie jest. Nawet w najmniejszym stopniu nie można porównać tego czegoś do studio BBC, Czy studia CNN w Londynie.

 

 

Mam nadzieję, że Polsat zrobi coś w stylu studia ABC News: abc-news-small.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No niestety, jeśli chodzi o studia, to Polsat zawsze skąpił pieniędzy. Oni jednak w odróżnieniu od tvnu mają widzom do zaproponowania coś więcej, niż tylko "super studio" i "wypasiona grafa"... Na Polsat News czekam z niecierpliwością, bo brakuje mi kanału informacyjnego z prawdziwego zdarzenia - tvp info, to właściwie nie telewizja informacyjna, a jeśli chodzi o tvn24, to nie ma takiej rzeczy, która zmusiłaby mnie do jego oglądania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego uważasz, że Polsat News będzie telewizją informacyjną z prawdziwego zdarzenia? I rozszerz myśl, w której napisałeś, że Polsat ma do zaproponowania nam coś więcej. Bo po wynikach oglądalności "Wydarzeń", które cały czas są trzecim serwisem informacyjnym w Polsce, to jakoś nie widać, że mają w sobie to "coś".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...