Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzic to ulubienie TVN-u. Często robi tam za eksperta. Trudno więc by wydał jakąś pozytywna opinie o PN :) Jedno jest pewne, najważniejsze będzie pierwsze uderzenie. Jeśli przez pierwszy miesiąc będą w stanie przyciągnąć do siebie widzów to ich oglądalność będzie rosła. Jeśli od początku będą bez wyrazu to przepadli. Będzie przynosił zyski ale nic poza tym. Nie będzie opiniotwórczy. Coś na wzór Superstacji, która jest rentowna ale nikt ich nie traktuje poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiaj znaki zapytania, a nie kropki!

 

Nic nam (normalnym ludziom) nic nie wiadomo na ten temat... ja bym za bardzo nie liczył na ten kanał w pakiecie Mini.

 

Sorry za mały OT. james_b zauważyłem, że często poprawiasz innych userów. Hm... jest to chwalebne, ale czasem trzeba też przeczytać to co się samemu pisze i pomyśleć... 8) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał będzie raczej CA. Wszystkie źródła donoszą (od Dziennika przez GW itd), że kanał będzie dostępny początkowo na platformie Cyfrowego Polsatu i nadawca podpisuje już umowy z sieciami kablowymi. Dla mnie jest to równoznaczne, że PN niestety nie będzie FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie FTA niewiele zmieniłby dla PN. Ani Cyfra ani n tak same z siebie by go nie dodały. No może Cyfra. Przypuszczam że w n nigdy się nie pojawi. A skoro kanał nie będzie ogólniedostępny to CP może pomyśleć nad pakietem Informacje. PN, TVN24, Superstacja, CNN i już dodatkowa kasa leci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jeśli mieli by jutro wystartować to już by była jakaś plansza albo info np. w telegazecie Polsatu, albo w necie. Chociaż lepiej żeby wystartowali jutro, bo czekam na ten kanał a jeszcze tydzień czekania by był... :smile:

A propo Gazety TV Polsat (teletekstu tej stacji) mam nadzieje że pojawi się w niej program Polsatu News bo obecnie jest na nim program wszystkich innych stacji Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli Polsat News będzie kodowany, to kicha :/ Cały czas liczę, że może jednak nie będzie kodowany, bo kto normalny koduje kanały informacyjne? Jeśli jednak będzie, to pewnie nie uda mi się zobaczyć... Chociaż może? Moja kablówka właśnie włączyła w pakiecie podstawowym Polsat Sport Extra (pewnie z okazji mistrzostw), jak się skończą, to na pewno wyłączą i może w tym miejscu się pojawi Polsat News? Zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to chyba nikt nie zaczyna biznesu przed zarejestrowaniem domeny .pl lub .com.pl. Trochę śmiesznie by to wyglądało gdyby na ww. www była oferta np. agencji towarzyskich :D Myślę że z tego powodu nie mamy Polsat24 tylko PN. _www.polsat24.pl została utworzona w październiku 2005, prawdopodobnie przez osobę prywatną. Polsatowi zostało albo, zapewne drogie, odkupienie domeny albo tworzenie kanału pod inna nazwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej przesunięcia startu nie będzie, Polsat za bardzo się podjarał Mistrzostwami Europy. Nawet Kmita (szef sportu w Polsacie) mówi, że jako jedyna stacja informacyjna będą pokazywać skróty i bramki meczów Euro. 120 osób będzie obsługiwało Euro na potrzeby Polsatu, Polsatu News, Polsatu Sport, Polsatu Sport HD i Polsatu Sport Extra. Więcj do poczytania w dzisiejszej Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...