Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@fanbonda Nie trzeba zbyt dużego wysiłku w czytaniu aby dostrzec że jasnego dementi nie ma. Nie wiem zatem czemu próbujesz udowodnić mi że jestem [beep] i nie umiem czytać ;)

Na marginesie rozmawiamy o rozważaniach startu, a nie kandydacie, a to zasadnicza różnica.

Czy to są rozważania oparte na sprawdzonych pogłoskach, czy nie to już inna kwestia. Brakuje mi jednak jasnego zaprzeczenia ze strony Gawryluk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytaj dokładnie co napisałem wówczas.

Cytat

zdaje się

Jest zasadnicza różnica między wypowiadaniem się w imieniu wszystkich, a użyciem trybu przypuszczającego, bo jako żywo czytając co powiedziała Gawryluk nie widać jasnego zaprzeczenia.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2024 o 09:33, dvbtowiec napisał(a):

To by było już wykorzystywanie anteny i programu telewizyjnego jako kampanii kandydata.

Za otwarte insynuacje w stosunku do Gawryluk podważające jej wiarygodność i etykę. To twoje spekulacje, a nie nie wiadomo kogo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, fanbonda napisał(a):

Za otwarte insynuacje w stosunku do Gawryluk podważające jej wiarygodność i etykę.

Miej odwagę zacytować całość i zwróć uwagę na wytłuszczony fragment.

W dniu 5.02.2024 o 09:33, dvbtowiec napisał(a):

No proszę. Powiem szczerze gdyby te doniesienia się sprawdziły Polsat z tym programem i tym ruchem dużo by u mnie stracił. To by było już wykorzystywanie anteny i programu telewizyjnego jako kampanii kandydata.

 

Strasznie długo tego szukałeś i tak cytujesz aby pasowało do tezy.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fanbonda @dvbtowiec Dla mnie nie wiadomo czy to dementi czy jednak potwierdzenie plotek tabloidów o tematyce medialnej i politycznej. W odpowiedzi dla Wirtualnych Mediów podobno Dorota Gawryluk użyła ukrytego przekazu, więc nie wiadomo czy to prawda czy to jednak fake-news Polityki Insight. Zobaczymy wkrótce!

Edytowane przez WA2511
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiec

Gawryluk to dziennikarka z 30-letnim doświadczeniem przestrzegający jak niewielu dziennikarzy zasad etyki. Obserwacja całej jej kariery pozwala mi z pełnym przekonaniem stwierdzić, ze Gawryluk nie będzie kandydatem na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ani nie ma takich planów. Solorz nigdy nie angażował się w politykę, a starał się robić biznes, a do tego nie mógł sobie robić z rządzących wroga. 

 

Edytowane przez Kiler
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdziły się nasze przewidywania! Dorota Gawryluk w wywiadzie z Gazetą Wyborczą stanowczo zaprzecza że będzie kandydować na prezydenta RP.

Cytat

„Chcę budować lepszą Polskę, ale w Polsacie, porządnie wykonując swoją dziennikarską pracę.”

Jako że artykuł z wywiadem z nią w Gazecie Wyborczej na ich stronie jest ukryty za pay-wallem, to wstawiam link z Onetu:

https://www.onet.pl/kultura/onetkultura/dorota-gawryluk-wystartuje-w-wyborach-prezydenckich-jest-odpowiedz/2qwnrmb,681c1dfa

 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2024 o 19:42, Kirk napisał(a):

Tu w sumie nie trzeba było mieć zbytniego zmysłu przewidywania, bo raczej mało prawdopodobne byłoby, aby Gawryluk rzucała stabilną pracę dla niepewnego gruntu politycznego.

Wystarczy,przeanalizować ten watek, nie dla wszystkich było to tak oczywiste, podważano jej etykę, wiarygodność dziennikarska. Obrzydliwe, ale zostawiam to sumieniu takich osób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z największych kanałów informacyjnych ten konkretny zawsze miał pod górkę. 

Strzałem w 10 było wpuszczenie go do przekazu naziemnego do MUX4. Wtedy oglądalność skoczyła. Jako kanał płatny nie najlepiej sobie radzi i nic nie wskazuje na to aby te trendy miały się odwrócić. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...