Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę teraz znaleźć ale jedno to był portal natemat.pl. Choć w sumie ten portal to taki ściek, że aż wstyd mi go przytaczać XD

Ja osobiście lubie programy z Gozdyrą i nie rozumiem nigdy tych wrzutek na nią za styl prowadzenia programu. To chyba jasne, że jak się idzie do Gozdyry czy Olejnik (heh) to prowadząca będzie robić wszystko żeby mieć pełnię kontroli nad dyskusją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy zauważyłem, dziwne elementy na ekranach tej stacji. Wczoraj postanowiłem wykonać kilka zdjęć i pokazać tutaj. Może ktoś z Was znajdzie przyczynę i pokusi się o rozwiązanie tego problemu. Wątpię aby technicy z reżyserki, nie zauważyli tego...

 

PS. Ułatwię zadanie i wykluczę wpływ SMOGu na mapy :wink:

 

6p57gx.jpg

 

904jyc.jpg

 

1z2prbd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wrażenie, że ona się upiła/została upita już w budynku telewizji, gdy oglądała wypowiedzi Mariana Kowalskiego. Bardzo zamulona pani, dziwnie się jej słuchało. Natomiast ONR na Twitterze wyparł się Mariana Kowalskiego, co przeczytała sama prowadząca.

Potrzeba takich programów jak Skandaliści, bo to właśnie one ukazują prawdziwą twarz ludzi niekiedy zmieszanych z błotem. Gozdyra, no cóż, weszła z nim w utarczkę bo musi bronić pewnej linii politycznej, którą przyjął wujek Zygmunt tworząc Polsat. I jest ona bliska tej, TVNowskiej. Takie mamy, niestety realia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem odcinek z Marianem Kowalskim był drugim po Urbanie świetnym odcinkiem w historii ''Skandalistów''. Marian Kowalski głównie się kłócił z Agnieszką Gozdyrą, nie wytrzymał jak poseł ''Nowoczesnej'' Piotr Misiło nazwał go ''[beep]'', nazwał Franciszka ''drugim Jaruzelskim'' czy wspomniana już feministka rzeczywiście coś brała przed programem.

 

ONR już dawno się wyparło Mariana Kowalskiego po tym, gdy odszedł z tej organizacji. Czekam na kolejne odcinki ''Skandalistów'' i na kolejnych gości, np. Grzegorza Brauna.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek z Urbanem nie był świetny, a był największą kompromitacją Polsatu w dziejach czego dowodem interwencja Solorza, który chciał ratować imię marki, na której imię pracował przeszło 20 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano taka, że odcinek z Urbanem był ostatnim wydaniem pierwszej serii "Skandalistów", a pani Gozdyra przez pewien czas nie pojawiała się na antenie Polsatu News. Oczywiście wtedy, gdy się ta sprawa zdarzyła, nie planowano nowej edycji programu.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma związek, bo program "Skandaliści" w pierwszej wersji   zakończył swoje nadawanie po zaledwie trzech odcinkach,a ruszył w Lutym 2015 r. Pani A. Gozdyra została odsunięta i na  wizję wróciła po około 1,5 roku . Doniesienia mówiły,że osobiście w tej sprawie interweniował sam Solorz. 

Echa ostatniego odcinka 

http://wmeritum.pl/marian-kowalski-ujawnia-ze-programie-skandalisci-doszlo-incydentu-udzialem-osob-wplywem-srodkow-odurzajacych-odpowiedzialnosc-ponosi-redakcja-programu/169338

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu jeszcze doprecyzuję, że po około 1,5 roku nastąpił powrót do prowadzenia programu "Tak czy nie", z którego też nastąpiło odsunięcie po całej aferze, natomiast na samą antenę p. Gozdyra wróciła po 2 miesiącach jako prowadząca serwisy informacyjne.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś za bardzo mięciuśny jest ten Solorz i jego Polsat News, skoro boi się takich programów, zmienia gości. A do tego obrywa się tej pani. Gozdyrze przez to :/

 

Już były w zeszłym roku jakieś sytuacje, w której to Solorz wolał się nie wychylać na obecny obóz rządzący.

 

Może zapraszali Korwina czy Stonogę, ale jak widać to maksimum.

 

Do tego te kipiące skąpstwo, co już nie raz można było dostrzec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Skandaliści" mają coraz większą widownię: http://tvpolsat.info/news.php?readmore=8728

 

Styczniowe wydania oglądało średnio 278 tys. widzów, i to najlepszy wynik tego programu w historii. Możliwe że pojedyncze odcinki mogły mieć nawet 300 tys. (szczególnie bym obstawiał 2 wydania: z ks. Międlarem i Kowalskim).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...