Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w Polsat News dużo się mówi o niejakiej ''aferze zakopiańskiej'' - m.in. na pasku informacyjnym, w ''Interwencji'' czy w programie ''Państwo w Państwie'' (nawet w Superstacji jest o tym mowa). Okazuje się, że w ''aferę zakopiańską'' jest powiązany sam Zygmunt Solorz-Żak. A tymczasem Rada Etyki Mediów oceniła, że Polsat News razem z Polsatem i Superstacją naruszyła ''aferą zakopiańską'' m.in. rzetelność i obiektywizm:

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/rada-etyki-mediow-polsat-i-superstacja-naruszyly-rzetelnosc-i-obiektywizm-informujac-o-tzw-ukladzie-zakopianskim-w-interesie-swojego-wlasciciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę pochwalić Polsat News za program publicystyczny pt. "Pod Pressją", który przynajmniej jest dużo lepszy niż "Loża Prasowa" w konkurencyjnym TVN24 - przynajmniej są zapraszani dziennikarze konserwatywno-prawicowi, razem z dziennikarzami liberalno-lewicowymi - 2/2 poglądowo niż u Łaszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobała mi się wczoraj relacja z Marszu Niepodległości. Wykorzystali Newscopter, ujęcia dość interesujące. Reporterzy na dwóch marszach, których uczestnicy mogli wdać się w siłową wymianę zdań. Prowadzący w studiu z nastawieniem przeciwko marszowi niepodległości ale często rozmówcy popierali ideę marszu przez co była przeciwwaga. To było wyważone popołudnie.

 

Niestety inna sprawa to co roku, tak i wczoraj, uroczystości przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Tylko TVP zapewniała właściwą realizację. Polsat News i TVN 24 miały kamery "za płotem". Nie wiem czy to możliwe ale dla wszystkich dobre byłoby porozumienie w przypadku tej uroczystości, ale także 3 maja i 15 sierpnia. Trzy główne stacje mogłyby wspólnie wyprodukować sygnał. TVP zaoszczędzi trochę pieniędzy, komercja zyska na jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Widzę, że Agnieszce Gozdyrze kończą się pomysły ws. gości do ''Skandalistów''. W najnowszym odcinku tego programu gościem będzie... Sławomir Zapała (ten od piosenki pt. ''Miłość w Zakopanem'').

 

Pytanie tylko co ma wspólnego Sławomir ze skandalem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Obejrzałem program ''Dobry wieczór Polsko'' i powiem, że najbardziej mnie denerwuje prowadzący program Grzegorz Jankowski - zresztą w ''Poranku Polskiego Radia 24'' też jest wręcz irytujący (co ciekawe, ''Dobry wieczór Polsko'' chyba jest realizowany w tym samym studiu, co ''Bez Ograniczeń'' Superstacji).

 

Za to we wczorajszych ''Skandalistach'' gościem programu był Sławomir. Swoją drogą Gozdyra mogłaby zaprosić np. Dodę czy Macieja Maleńczuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN24 nie mam, Polsat News od 21:00 nadaje specjalne wydanie serwisu informacyjnego w całości poświęconego temu incydentowi. Krótko po 21:00 zainstalowali też kamerę, która pokazuje obraz LIVE

Edytowane przez jaszek
Post przeniesiony z wątku TVN 24, dot. awaryjnego lądowania samolotu na Lotnisku Chopina. Jeśli się nie ma TVN 24 to i post nie dotyczy tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...