Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
8 minut temu, swordfish napisał:

czy HBO GO nadal zapamiętuje użytkowników po mailu? Czy jak zmieniam operatora z którego biorę HBO GO, to za każdym razem muszę rejestrować na nowy adres mailowy? Czy mogę podać stary adres mailowy, z którego korzystałem z HBO GO u poprzedniego operatora?

niestety, ale nowy e-mail jest wymagany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, swordfish napisał:

rejestracja przez maila wprowadza w błąd, co doświadczyłem na sobie zmieniając rok temu HBO GO z UPC na Play. Teraz chcę zmienić na Canal+ i muszę tworzyć trzeci adres mailowy.

Jedynie co pocieszające, to używanie e-maila na g-mailu i te całe kombinacje z kropkami czy plusami. Dla takiego hbo go to nowy e-mail więc i nowe konto, a dla Ciebie, konto podstawowe ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki za odpowiedź.

 

Zgłosiłem też tę kwestię w międzyczasie do HBO GO (może komuś się przyda) i okazało się, że wystarczy poprosić poprzedniego operatora o usunięcia konta powiązanego z HBO GO i po usunięciu konta z systemu będzie można dokonać nowej rejestracji z użyciem tego samego adresu.

 

Jeśli operator nie będzie wiedział jak to zrobić, może utworzyć wewnętrzne zgłoszenie skierowane do działu technicznego HBO GO w sprawie usunięcia konta swojego klienta w usługach dodatkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bgmnt napisał:

@przemm82 W przypadku gmaila działają wszystkie wariacje loginu z kropką - czyli np. costam i cos.tam trafi na to samo konto

dopisz sobie gdzieś w mailu kropkę, taki adres dodaj w HBO i po problemie.

albo druga metoda np.  costam+(tutaj cokolwiek tylko chcesz)@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.bankier.pl/wiadomosc/HBO-wylacza-dostep-dla-telewizorow-starszych-niz-4-lata-8264709.html

 

"HBO Go nie jest wspierane na tym urządzeniu - taki lakoniczny komunikat mogli przeczytać użytkownicy HBO Go, którzy włączyli aplikację na "srebrnym ekranie", przygotowując się z popcornem na weekendowy seans filmowy. Okazało się, że dotyczy to przede wszystkim telewizorów 4-letnich i starszych".

 

Podobno nawet na WebOS 5.x nie działa ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bgmnt napisał:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/HBO-wylacza-dostep-dla-telewizorow-starszych-niz-4-lata-8264709.html

 

"HBO Go nie jest wspierane na tym urządzeniu - taki lakoniczny komunikat mogli przeczytać użytkownicy HBO Go, którzy włączyli aplikację na "srebrnym ekranie", przygotowując się z popcornem na weekendowy seans filmowy. Okazało się, że dotyczy to przede wszystkim telewizorów 4-letnich i starszych".

 

Podobno nawet na WebOS 5.x nie działa ;).


Coś z tym WebOS mają problem. Tizen z 2017 roku na razie łyka HBO GO. A myślę że specjalnie HBO GO wbili na wyższą wersję aby uświadomić klientów że coś będzie nie tak przy HBO Max. Nie oglądam tej lipnej jakości HBO GO ale odpaliłem dziś z ciekawości to mnie wywaliło i musiałem na nowo dodać TV przez stronę.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2017 rok łyka, ale już 15-16 też nie. Nie wiem ogólnie o co chodzi bo przecież to zwykłe H264 (i ew. 5 w HBO Max dla 4K) i Widevine, więc każdy tv to ogarnie...

Gdyby oni jeszcze mieli jakieś umowy w Europie z Xiaomi czy innym Amazonem to by się to jakoś składało, że chcą sprzedać przystawki na przykład, ale przecież wszędzie ta apka HBO to takie piąte koło u wozu.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...