Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Rosja 2018 - turniej finałowy


Pepek94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie mecze Kolumbii w el. pokazywał Eleven, więc jak dotrą do materiałów, to sporo się będzie można dowiedzieć z tych meczów eliminacyjnych.

Informacje o Senegalu może zapewnić H.Kasperczak. Od lat siedzi w tamtejszym futbolu.

A kto o reprezentacji Japonii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie opinie niektórych "ekspertów" typu Piechniczek, że trafiliśmy do łatwej grupy. Jak słusznie napisał Tomasz Ćwiąkała na twitterze "Największy minus losowania - w najbliższych tygodniach zaleje nas opinia ludzi, którzy od 2014 nie widzieli ani jednego meczu Senegalu, Japonii i Kolumbii.". Mecz z Senegalem może być strasznie trudny, podobnie z Kolumbią i Japonią. Wcale nie jestem przekonany, że awansujemy do następnej rundy, ale będę trzymał kciuki. Mamy na tyle wąską kadrę, że nie możemy sobie pozwolić na słabszą formę naszych kluczowych graczy typu Krychowiak, Glik czy Piszczek, o Lewym nie wspominając.

Bo trafiliśmy ale to, że grupa jest łatwa nie znaczy wcale, że nie można z niej nie wyjść. Piłka to taki sport w przeciwieństwie do innych zespołowych, że słabszy ogrywa lepszego bardzo często. A co do Japonii to wątpię aby był Kamiński, w studiu wylądują albo  Świerczewski albo Frankowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mad domniemam, że z chęcią zamienił byś się miejscem z Belgami? Ja tak... :razz:

Powiem ci szerze, że nie bo uważam że lepiej nam się gra z zespołami które jednak grają bardziej ofensywnie niż defensywnie a Panama to taki zespół na szachy jak NIR na Euro, o Tunezji to zbyt wiele nie wiem.  A Kolumbia to zespół chaosu, podobnie jak Senegal mają ciekawych graczy ofensywnych ale z dyscypliną taktyczną jest tak bardzo różnie. Wiadomo dobre losowanie to 10% , reszta to praca trenera i postawa piłkarzy na boisku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chętnie z Rosjanami. :)

A ja przypominam z kim graliśmy eliminacje... A byliśmy losowani z trzeciego koszyka? Fart stulecia... :)

 

Na EURO2012 jako gospodarz również trafiliśmy jak ślepa kura ziarno, a nawet to nie wystarczyło. :)

 

Nie zawsze szczęście sprzyja, grupa trudna, ale jak mamy się bać Japonii, to po co tam jedziemy? :) Graliśmy jak równy z równym z Niemcami, z Portugalią na Euro, teraz trzeba będzie to przełożyć na mecze z drużynami z innych kontynentów. Pokazać, że nam leżą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makuszewski zerwał więzadła... Po mistrzostwach. Coraz słabiej z tą naszą kadrą. Jedzą forma tragedia, Pazdan. Tez nie za wysoka. Glik słabszy ostatnio, Piszczek nie wiadomo jak po kontuzji, Grosik prawie nie gra. Kuba już nie ten Kuba co kiedyś, Krychowiak pograne, Linetty w kadrze tragedia. Zielak w kadrze jak mu wyjdzie, zazwyczaj przeciętnie. Milik będzie bez formy, zostanie Lewy i bramkarz, ale jak Bayern będzie grał do końca w LM i Pokal, to będzie wyglądał jak na Euro.

Nie widać optymizmu na wyjście z grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prawa do mundialu w Italii nabył koncern Mediaset (za 78 mln €). Wszystkie mecze zostaną pokazane na trzech głównych antenach nadawcy (Canale 5, Italia 1 i Rete 4). :)

 

http://www.calcioefinanza.it/2017/12/20/mediaset-diritti-tv-dei-mondiali-russia-2018-78-milioni/

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...