Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za Płockiem tęsknił nie będę, podobnie jak za Arką. Miedź szanuję, bo nie utrzymuje ich miasto.

Zaskakujące jest to, że Legia już podpisała kontrakt z Vuko na następny sezon. Mimo nasuwających się podobieństw do Klafa, to jednak sytuacja bardziej przypomina nominację Magiery. Jedynie szkoda, że nie został trener ze sztabu Sa Pinto odpowiadający za przygotowanie fizyczne, a ponoć akurat on chciał zostać. Niewątpliwie jest to wersja oszczędnościowa, ale 100 razy bardziej wolę Vuko niż wynalazki typu Jozak. Ciekawe jak ta informacja podziała na drużynę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W Łodzi feta trwa w najlepsze. 

 

 

 

 

Godzinę temu, djadijos napisał:

Dzisiaj mogli spokojnie zremisować minimum, Ojama zawalił...

Utrzymać się powinni. Boję się jednak meczu ze Śląskiem.

 

Tak po prawdzie, to po co komu Śląsk w ekstraklasie, jeśli karnetów sprzedają mniej niż Legnica? 175 sztuk na rundę wiosenną przy liczbie mieszkańców około 630 tys. Przecież to jest jakiś kabaret! 

 

z24770747Q,Raport-Sport-pl.jpg

Edytowane przez glaca
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piast przynajmniej na chwilę liderem. Ależ musiały być emocje w końcówce . Najpierw Imaz strzelił karnego, później bramkę życia zdobył Tomasz Jodłowiec,a drugiego karnego nie wykorzystał Imaz. Bardzo ważna wygrana 2:1 Piasta, która  zostawia ich w walce o tytuł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tej kolejce po raz pierwszy uwierzyłem, że Piast tego mistrza zdobędzie. ;)

W następnej kolejce Legia jedzie do Białegostoku. Jagiellonia na pewno tego meczu nie odpuści. 

Natomiast w ostatniej kolejce Piast ma u siebie Lecha Poznań. Wyobrażacie sobie, że Lech, który nie będzie miał już szans na puchary, zagra na 100% w tym meczu? :D Na pewno go sobie odpuszczą... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój @Arkon. Co trener może zrobić w miesiąc przed końcem sezonu ? To jest wina zatrudnienia Sa Pinto. Pomyśl sobie czy gdyby Guardiola pracował w Legii ktokolwiek po tam słabym pierwszy sezonie zostawiałby go na stanowisku ? Poleciałby na zbity pysk. A tym czasem on  wygrywa 2 mistrzostwo.  Trener potrzebuje czasu, pokazuje to Fornalik który w 1,5 roku ułożył Piasta także. To co się dzieje od dawna w Legii z logika nie ma nic wspólnego. 

 

 

Ale to nie koniec, Piast musi więc oni inaczej będą grali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja to napisałem sarkastycznie. Najmniejsze pretensje mam, mimo wszystko, do Vuko. Największe do Mioduskiego za kabaret z trenerami. Choć nadal nie mieści mi się w głowie, że tak doświadczeni piłkarze mogą tak źle zaczynać mecze. Najzabawniejsze są słowa Medeirosa, że jest wart 60 mln. Wcale się nie dziwię, że go odpalili z Serie A. Typowy przykład Stojanowa, jakby co najmniej Messim był. Ręce opadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On i Dominik wnieśli sporo ożywienia choć po Jarku było widać, że nie grał długo. No teraz to wypada liczyć na to, że Kuchy strzeli gola jak rok z temu z Górnikiem w PP. On jest tak nie logicznym piłkarzem, że pewnie to bardzo prawdopodobne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Piast musi? On nadal może. W rundzie finałowej zdobyli komplet 15 pkt, Legia 7,a Lechia tylko 4 . Przypominam,że Piast po sezonie zasadniczym tracił 7 pkt. do Lechii i Legii. Ciągle się mówi,że ten Piast się potknie, że ten mecz pokaże ile jest wart itd. Taa runda pokazała,że Piast zasłużył na ten tytuł i jeśli go wywalczy to w pełni zasłużenie, wygrał z dwoma najgroźniejszymi rywalami i to na ich terenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...