Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze napisałem, że fajnie jakby został w Polsce, bo to piłkarz nietuzinkowy. Poza tym robisz w igły widły. Nigdzie nie spotkałem się z tak absurdalnym zarzutem pod jego adresem. Uściślijmy ja bardzo chciałbym go w Legii(pewnie mało realne), a np. @Mad nie, bo uważa że nie jest wystarczająco dobry. Ile osób, tyle punktów widzenia.

Tak a propos Legii https://www.legia.net/wiadomosci,73168-przymiarki_do_legijnego_kanalu_telewizyjnego.html

Byłoby super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jakaś głupota, za Carlitosem to lata Lech. Zresztą jego agent uważa, że będzie wolnym graczem. 

 

@Vinni jakieś poważnej ligi gość budzi zainteresowanie klubów z Turcji, Chin i Rosji z klubów dolnych rejonów gdzie więcej zapłacą. 

Sorry, ale kluby Tureckie czy Rosyjskie nawet z niższych lokat zjadą naszą kopankę na śniadanie. Nasza Ekstraklasa nie może się równać z żadną z tych lig, taka jest smutna prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, a np. @Mad nie, bo uważa że nie jest wystarczająco dobry. Ile osób, tyle punktów widzenia.

 

 

Nie w tym rzecz, w Wiśle ma komfort psychiczny, jest gwiazdą, gra pod niego, pewne miejsce w składzie itd. A patrząc na jego karierę tam gdzie była taka sytuacja to radził sobie dobrze ale jak miał dużą konkurencję to już tak dobrze nie było. Tak samo jak choćby Hama który znacznie więcej dawał w Lechu niż daje w Legii. 

Sorry, ale kluby Tureckie czy Rosyjskie nawet z niższych lokat zjadą naszą kopankę na śniadanie. Nasza Ekstraklasa nie może się równać z żadną z tych lig, taka jest smutna prawda.

Bzdura, wyniki ostatnie tego nie potwierdzają. Wiadomo te czołowe kluby z Turcji 3, może 4 tak samo z Rosji a z resztą jak najbardziej można rywalizować. A natrafiając na ich słabszy moment to nawet z tymi czołowymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przychodził Hama miałem, delikatnie mówiąc, mieszane odczucia. Bardziej traktowałem ten ruch jako chęć zagrania na nosie Lechowi niż poważne wzmocnienie Legii. W przypadku Carlitosa takich wątpliwości nie mam. Chciałbym sprawdzić kto z nas ma rację, ale pewnie nie będzie mi to dane, niestety.

Fajny felieton Stano https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski/felieton-krzysztofa-stanowskiego-na-temat-powolan-przed-mundialem/4nwyvsy W pełni się z nim zgadzam w kwestii Piątka i Niezgody, co już pisałem w temacie reprezentacji- więcej istotnych goli, żadnego z karnego i przede wszystkim mniej minut. Nigdy nie zamieniłbym Jarka na zawodnika Zagłębia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze napisałem, że fajnie jakby został w Polsce, bo to piłkarz nietuzinkowy. Poza tym robisz w igły widły. Nigdzie nie spotkałem się z tak absurdalnym zarzutem pod jego adresem. Uściślijmy ja bardzo chciałbym go w Legii(pewnie mało realne), a np. @Mad nie, bo uważa że nie jest wystarczająco dobry. Ile osób, tyle punktów widzenia.

Tak a propos Legii https://www.legia.net/wiadomosci,73168-przymiarki_do_legijnego_kanalu_telewizyjnego.html

Byłoby super.

Chcą wymusić więcej kasy z praw tv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przychodził Hama miałem, delikatnie mówiąc, mieszane odczucia. Bardziej traktowałem ten ruch jako chęć zagrania na nosie Lechowi niż poważne wzmocnienie Legii. W przypadku Carlitosa takich wątpliwości nie mam. Chciałbym sprawdzić kto z nas ma rację, ale pewnie nie będzie mi to dane, niestety.

Fajny felieton Stano https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski/felieton-krzysztofa-stanowskiego-na-temat-powolan-przed-mundialem/4nwyvsy W pełni się z nim zgadzam w kwestii Piątka i Niezgody, co już pisałem w temacie reprezentacji- więcej istotnych goli, żadnego z karnego i przede wszystkim mniej minut. Nigdy nie zamieniłbym Jarka na zawodnika Zagłębia.

Po 1 i najważniejsze Legii jest potrzebny 2 napastnik ale o innym profilu, ktoś o profilu Alexa. Jest taki jeden gość w ESA Kaczarawa .

 

Co do Piątek/Niezgoda to są 2 rzeczy co do nagród to tak ale co do kadry to Piątek dlatego, że Jarek wchodząc z ławki jest bezproduktywny.  To nie jest profil piłkarza który wchodząc z ławki daje dużo zespołowi.

 

Chcą wymusić więcej kasy z praw tv.

Nie, chodzi o telewizje typu RealTV itd.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Kaczarawą to rozumiem, że żartujesz? Przecież gość się potyka o własne nogi, gdzie mu do Prijo albo Sa. Poza tym spokojnie Carlitos może grać na 10. I tak najważniejsze jest to kto będzie trenerem. Oby tym razem trafili z wyborem. Ponoć nawet rozważali kandydaturę Probierza, ale że ma kontrakt z Cracovią, to nie doszło do rozmów. Czego to dziennikarze nie wymyślą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Probierzem to akurat prawda pewna osoba z Warszawy jakiś czas temu sondowała taką możliwość było nawet kilka telefonów w tej sprawie. Jeśli chodzi o Carlitosa to on nie bardzo nadaje się do takiego klubu jak Legia i raczej nie odnalazłby się w ich szatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zapewne za chwilę zasłużenie z Ekstraklasy spadną o czym świadczy chociażby dzisiejsze wykonanie rzutu karnego.

Natomiast Bruk-Bet dzisiaj wygrał i w ostatniej kolejce stoczą razem z Piastem bój o przetrwanie w Ekstraklasie. Z czego Bruk-Betowi wystarczy tylko remis, by to osiągnąć.

Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Spadek Piasta po tym co zrobili ich kibice to byłoby coś pięknego.

Wróciłem z meczu i muszę przyznać rewelacja. Pokonanie Piasta i strzelanie mu 3 bramek przy słabej grze Śląska to coś pięknego.

Brawo Śląsk. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...