Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znany z ekstraklasowych ławek trener WF dzisiaj zostanie szkoleniowcem GKS-u Tychy. Sądząc po okienku transferowym, to po wielu latach robimy atak na Ekstraklasę.

Problemów Ruchu ciag dalszy..jak myślcie dogadają suę jeszcze raz z miastem?

http://www.90minut.pl/news/278/news2787160-Miasto-wypowiedzialo-umowy-pozyczek-dla-Ruchu.html

Tak jak pisałem, to ze dostali licencje, to jest kpina. Najlepsze, że jak już dostali, to im zabrać nie mogą... A jak przestaną istnieć, to będzie grało 17 drużyn. Kabaret, to samo Stomil. Jak tak dalej pójdzie, to nikt z 1 ligi nie będzie spadał w tym sezonie. W Łęcznej, to podobno są jajca. Się okazało, że prezes niezły kabareciarz. Oznajmił wszystkim, że 80 procent zarobki w dół, to się Franek spakował i pojechał do Krakowa, podobnie zawodnicy go wyśmiali. Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po okienku transferowym, to po wielu latach robimy atak na Ekstraklasę.

 

Życzę tego Wam, żeby GKS Tychy awansował z Nice 1. Ligi do Lotto Ekstraklasy.

 

Byłem niedawno w Tychach na meczu ENG-GER. Szkoda, żeby ten stadion marnowałoby się na zapleczu Ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dalej trwa saga... Szatalov out, Fornalik in... A teraz znowu Szatalov zostaje... I wadzi się dalej z Szalą... Cyrk... Najgorsze, to ze do Szatalowa nic nie mam, ale po wałku jaki chciał/chce zrobić, zresztą podobnym jak w Łęcznej, to niech już odejdzie. Przygotowania do sezonu zaczęli, a dalej nie wiadomo co z trenerem w najważniejszym okresie. Jak zamierzają go zmienić, to niech robią to już!

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Korony to może ona stać się kolonią piłkarzy z Niemiec. Sądząc po słowach właściciela chce sobie u nas zrobić przechowalnię dla tych, którzy nie są gotowi do poważnej piłki. Wiadomo, że łatwiej taką politykę prowadzić mając swojego człowieka w roli trenera niż Pana Bartoszka, który jednak chciał coś osiągnąć z tym zespołem. 

Także Twoje słowa o wizji dla klubu z Kielc jakoby pod nowymi rządami miał rozkwitnąć są trochę od czapy. Naprawdę widzisz szansę dobrego prosperowania takiego tworu? 

@mad85 twierdziłeś wtedy, że głupoty piszę, tak nie będzie i usprawiedliwiałeś decyzje nowych władz... 

Co się wyprawia w Kielcach? 

http://weszlo.com/Trybuna/pan-prezes-oswiadczenie-napisal-czyli-dziady-kieleckie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem o wizji jaką przedstawili władzom Kielc Burdenski podczas procesu sprzedaży, to naprawdę było ciekawe, wyglądało sensownie i logicznie tak, że Korona będzie się rozwijać. Ale napisałem też potem, że papier przyjmie wszystko a życie życiem. Niestety po raz kolejny ta maksyma okazała się prawdą. To co dzieje się w Koronie to jakaś abstrakcja jednym słowem i na pewno to się nie uda. 

 

@Marek79 Pogoń będzie miała nowy stadion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprowadzani do Wisły Hiszpanie na szrot nie wyglądają ale ekstraklasa ich zweryfikuje, zobaczymy czy ogarną naszą fizyczną ligę. Na papierze wygląda to nie źle.

O Kielcach już pisałem jakiś czas temu że może być wesoło, no i jest. Dzięki Bogu to nie mój cyrk...

Z zabytkowych stadionów w E-sie to oprócz Szczecina ostał się jeszcze Płock, ale tam też przebąkują o nowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiko, jak ty mi zaimponowałeś w tym momencie  :mrgreen:

 

 

„Jesteśmy coraz bliżsi zamknięcia naszej kadry, choć na pewno wszystkie spekulacje o zawodnikach, którzy mogą od nas odejść w tym nie pomagają. Ale jeżeli ktokolwiek chce kupić kogoś z Wisły, to musi przyjść do nas z odpowiednią ofertą. Jeśli jakiś klub nie ma pieniędzy, to niech nawet nie podchodzi, bo dla nas to jest śmieszne, że ktoś chce za tak niskie kwoty pozyskiwać naszych graczy. Inne zespoły muszą nas bardziej szanować i muszą być świadome, że jesteśmy Wisłą Kraków"

 

Edytowane przez kondzik23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czym ci zaimponował ? Frazesem który wygłasza każdy trener, prezes czy dyrektor sportowy pracujący w każdym klubie ?

 

Jedno co do Wisły fakt jak szatnia poradzi sobie z tym, że 5 zawodników + trener są z jednego kraju i nie znają języka Jest taka nie pisana zasada w piłce, że więcej niż 3 obcokrajowców z jednego kraju to jest problem bo tworzą się grupki a to nie sprzyja wynikom. 

 

Brzyski w Sandecji.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...