Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie chcę wierzyć w takie teorie spiskowe. Żeby to zmienić trzeba jak najszybciej zrobić to co zrobili we Włoszech: wczoraj mecz Milan - Juventus. W 1. połowie pada bramka dla Juve, sędzia ją najpierw uznaje a następnie po analizie video zmienia zdanie po ewidentnym spalonym. Milan wygrywa po fantastycznym golu.

Wracając do ekstraklasy, to ja wczoraj do sędziów nie miałem pretensji o stronniczość, ale komentatorzy mnie bardzo denerwują tym wywyższaniem Legii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynają mnie już wkurzać te internetowe żale.

Bo o tym, że sędzia odgwizdał spalonego, którego nie było gdy napastnik Legii wychodził na stuprocentową sytuację to oczywiście nikt nie pamięta.

Bo niby po co skoro lepiej pohejtować i pożalić się jak to sędziowie są niby za Legią.

Sędziowie też są ludźmi i popełniają błędy, no ale nieee, lepiej wyłączyć myślenie i pisać bzdury, bo tak jest łatwiej, prościej i przy okazji można wyładować swoją frustrację.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dariusz Wdowczyk nie jest już trenerem Wisły Kraków.

 

Dariusz Wdowczyk nie jest już trenerem Wisły.Dariusz Wdowczyk zrezygnował z prowadzenia Wisły Kraków. Szkoleniowiec wypowiedział umowę z winy klubu - poinformowało biuro prasowe 13-krotnych mistrzów Polski. Jego następcami zostali Kazimierz Kmiecik i Radosław Sobolewski.

 

http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/644335/dariusz-wdowczyk-zrezygnowal-z-pracy-w-wisle-krakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ale co tu komentować ? Balował jak każdy inny człowiek to robi, piłkarze nie są jakimiś abstynentami i nie zyją w celibacie jak niektórym się wydaje, to normalni ludzie jak każdy . Problemem Langila nie jest to, że balował ale to że [beep] wstawiał zdjęcia ze swoich imprez do internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie przed meczem? To był czas wolny a dokładnie podczas meczów z BVB i Śląskiem. Skrajną głupotą jest jedynie to, że to znalazło się w internecie.  

A co do sytuacji przed meczem daleko nie trzeba szukać bo widać mecz kadry z Armenią. 

 

Choć to jest różnica między Polskimi piłkarzami, generalnie ludźmi z Euopy a ludzi z innego świata jakim są m.i Karaiby bo nasi umieją się schować aby to nie przeszło co robią w domu czy na zgrupowaniach i nawet mimo wpadek nikt nazwisk nie podał a ten sam wstawia foty.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...