Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ma być Mistrz Polski Legia? To jakaś po[beep]ółka. Tak słabej drużyny nie widziałem od dawna. Żadnej ani jednej składnej akcji a ten prawy obrońca Hlousek czy jak mu tam drewno totalne, żeby nie Pazdek to ..... Dramat jeszcze raz dramat.

 

A Janex chłopak ze wsi spod Lublina dzięki dziewczynie , córce bardzo znanego menago ma info. A w tym przypadku [beep] ośmieszył się tyle..

Edytowane przez Madekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię martwić, ale Legia jutro wygra i zdobędzie dublet. :)

Aby wygrać trzeba oddać celny strzał przepraszam jakikolwiek strzał.

 

Jutro Legia zdobywa mistrzostwo.  Pisałem to wielokrotnie Legia w przeciwieństwie do Lech czy Jagi ma zawodników którym noga nie drży w decydującym momencie. Zresztą wystarczy spojrzeć na to z tej strony, Kuchy czy Rado mają więcej medali niż 11 Lecha i Jagi razem wzi

No Kuchy i Rado dzisiaj pierwsze skrzypce, nie ma co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie osłab, gdzieś tam wcześniej po 1 kolejce finałowej pisałem , że Legii mistrzostwo da 13-14 punktów, dziś jest 7 i 3 mecze. 

 

Bo Legia nie chciała grać chciała się cofnąć i czekała aż Jagiellonia pójdzie na całość a tego nie zrobił stąd nie było sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co miało się zmienić ? Pisałem to wiele razy głowa, głowa, głowa na inne rzeczy nie ma czasu. Miesiąc temu taki mecz jak dziś by przegrali. 

D.upa, a nie głowa. Cały czas jakieś dyrdymały o braku zaangażowania, problemach mentalnych itp. To jest przykrywanie braku piłkarskich umiejętności i tyle. Jagiellonia nie wygrała, to fakt niezaprzeczalny, ale piłkarsko znowu zjadła legijną zbieraninę. Jak mi się chciało śmiać kiedy komentator [beep]zielił, że Hlousek to taki szybki obrońca. :D Tak, szybki jak wóz z węglem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby w czym zjadła w tym, że nie umiała sobie stworzyć sytuacji bramkowej ? W tym, że Legia była ustawiona z tyłu tak, że nie było miejsce w okolicach 16 na grę ? W tym, że w defensywie nikt błędów nie popełniał, była asekuracja. Legia w 1 połowie grała na 5 obrońców, w drugiej nawet na 6. Legia nie chciała tego meczu wygrać za wszelką cenę, chciała podpuścić rywala, który nie dał się podpuścić kopał sobie piłkę w niegroźnych strefach i tyle było z tego meczu. 

 

Nie dyrdymały ani żadne problemy mentalne ale trener zmieniany w tym czasie nie ma szans coś zmienić niż tylko oczyścić atmosferę bo nie ma na nic innego czasu bo nie ma kiedy trenować bo jest tylko odpoczynek, regeneracja i przygotowanie do meczu. 

 

Bo jest szybki, ma dobre parametry szybkościowe i wydolnościowe ale to środkowy przestawiony na bok więc cudów w ofensywie nie można się spodziewać, najlepsi boczni obrońcy którzy notują dobre liczby to byli ofensywni zawodnicy. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dużo dużo,takie podstawowe fakty, to że nie odbierała telefonu od przedstawicieli Legii (w tym czasie była zajęta pisaniem na twitterze) , że ostatecznie Kulesza się zgodził na nasze wejście pod warunkiem wysłania foto flag na maila, że Bezjak nie opluł Pazdana bo to nie taki człowiek(dokładny cytat), że KL ich nie ukarała za wrześniowy mecz (a przecież ukarała tylko odstąpiła od wymierzenia kary), że wszyscy oprócz Legii byli wyjazdowicze u nich itd.  Gdyby wpuścili Legię to skończyło by się tak samo jak w Gliwicach, to był główny argument który powtarzała. Odlot totalny, oczywiście wszystko zrobiła aby kibice Legii tam byli ale to nasza wina, że nas tam nie było.

Problem polegał, że ten zadający pytania Szcześniak też [beep]ył głupoty i zadawał bezsensowne pytania. 

 

Najlepszy komentarz do tego to ten z Poznania : https://twitter.com/MHenszel/status/993530268639252482

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...