Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, September77 napisał(a):

Niestety tego się obawiałem. Nina Terentiew powinna dalej być na swoim stanowisku. Miszczak zniszczy obecnie nam znany Polsat! To co Nina Terentiew i cała grupa wypracowała sobie przez lata, on zmieni w ciągu roku, niestety raczej nie na lepsze, a wręcz przeciwnie! Miszczak nie powinien pracować w Polsacie! 

Z tym wypracowaniem to bym się zastanawiał, bo jednak w ostatnich latach rządów Terentiew Polsat jechał już głównie na dwóch-trzech formatach, nie wprowadzając tylu nowości co wcześniej. Pomijam wprowadzanie kolejnych paradokumentów.
Poza tym - skoro Miszczak teraz jest dyrektorem programowym, to ma prawo działać według swojego sposobu myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formalnie jeszcze nie jest. Rządzi już nieformalnie.  Obowiązki obejmie w połowie stycznia. 

Jasne, ze ma prawo działać wg swojej koncepcji, ale my mamy prawo to oceniać. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kirk napisał(a):

Mnie zaskakuje nieco inna sprawa. Ostatnia seria "Hell's Kitchen" miała dość słabe wyniki oglądalności, niecałe 600 tys. średnio. Kilka dni temu zaś widziałem spoty zapowiadające castingi do nowej edycji. Tak jakby jednak uznano, że te 600 tysięcy wystarczy.

Idąc tym tokiem myślenia oglądalność „Kiepskich" powinna być dla Polsatu zadowalająca. 

5 godzin temu, Darek z Ozimka napisał(a):

A ja proszę o zrobienie porządku z paradokumentami, których jest stanowczo za dużo.

Nie tylko ich jest za dużo. Przedobrzono też z Wydarzeniami. Co do paradokumentów to pod koniec pracy w TVN je Pan Miszczak ograniczał więc w Polsacie będzie podobnie. 

9 godzin temu, September77 napisał(a):

Niestety tego się obawiałem. Nina Terentiew powinna dalej być na swoim stanowisku. Miszczak zniszczy obecnie nam znany Polsat! To co Nina Terentiew i cała grupa wypracowała sobie przez lata, on zmieni w ciągu roku, niestety raczej nie na lepsze, a wręcz przeciwnie! Miszczak nie powinien pracować w Polsacie! 

Zniszczenie to dopiero będzie jak Miszczak będzie odsuwał Polsat od koncertów które to były jednymi z koników słonecznej telewizji. W TVNie koncerty masowe nigdy bowiem nie wychodziły. 

9 godzin temu, rotalplus napisał(a):

Nadchodzi koniec słodko-cukierkowego Polsatu. Miszczak to profesjonalista a Nina to taka dobra ciocia, która stworzyła sobie swój haremik gwiazdek wzajemnej adoracji

Polsat chyba będzie przechodził to co TVN gdy w sloganie reklamował koniec grzecznej telewizji. Ciekawe tylko jak daleko Miszczak posunie się się ze swoją miotłą. 

10 godzin temu, Kirk napisał(a):

Z tym wypracowaniem to bym się zastanawiał, bo jednak w ostatnich latach rządów Terentiew Polsat jechał już głównie na dwóch-trzech formatach, nie wprowadzając tylu nowości co wcześniej. Pomijam wprowadzanie kolejnych paradokumentów.
Poza tym - skoro Miszczak teraz jest dyrektorem programowym, to ma prawo działać według swojego sposobu myślenia.

To jechanie na trzech formatach wynikało dlatego że Polsat był zniechęcony porażkami programów na przykład w soboty o 20:00 gdzie od czasu zdjęcia z anteny „Jak oni śpiewają" nie umiał nic porządnego wstawić w te miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej konkurencja była dla nich za silna, aczkolwiek mieli też produkcje, które o samego początku zapowiadały się na niewypały. Obecnie mają kilka sprawdzonych programów, które stały się już znakami rozpoznawczymi Polsatu, więc po co to zmieniać, tym bardziej że konkurencja wychodzi z tego samego założenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te formaty zostaną zmienione bo nie będą odpowiadać Edwardowi Miszczakowi. Mam tu na myśli szczególnie „Taniec z Gwiazdami" którego to transfer do Polsatu był dla „krwawego Edwarda" pewnym rodzajem zniewagi za który to teraz mści się w TTBZ. Myślę że niedługo miotła Miszczaka może wpaść i tam nawet całkowicie likwidując program z anteny. Co gorsze boje się że Krzysztof Ibisz może być zwolniony z Polsatu za to samo co Katarzyna Skrzynecka i Michał Wiśniewski czyli porzucenie TVNu dla Polsatu. 

Obawiam się że Pan Edward Miszczak przyszedł do Polsatu z zadaniem rozwalenia go od środka na rzecz TVNu przez co teraz urządza vendettę w TTBZ. 

Tymczasem z anteny wypadł program kulinarny Ewy Wachowicz: https://www.tvpolsat.info/news/51587/program-ewa-gotuje-usuniety-z-ramowki-polsat-dlaczego-ewa-wachowicz-przepisy/

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Poland napisał(a):

Te formaty zostaną zmienione bo nie będą odpowiadać Edwardowi Miszczakowi. Mam tu na myśli szczególnie „Taniec z Gwiazdami" którego to transfer do Polsatu był dla „krwawego Edwarda" pewnym rodzajem zniewagi za który to teraz mści się w TTBZ. Myślę że niedługo miotła Miszczaka może wpaść i tam nawet całkowicie likwidując program z anteny. Co gorsze boje się że Krzysztof Ibisz może być zwolniony z Polsatu za to samo co Katarzyna Skrzynecka i Michał Wiśniewski czyli porzucenie TVNu dla Polsatu. 

 

Jeżeli chodzi o TzG to są plotki, że nawet Ivona Pavlović, która była z programem od samego początku czyli od emisji w TVN może zostać zwolniona. Żeby było jeszcze ciekawiej pani Ivona powiedziała, iż nie wie czy "Taniec z Gwiazdami" kiedykolwiek wróci z nową edycją. Także niestety może to oznaczać likwidację programu z Polsatu ☹️

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego czy ten program trafi do jesiennej furtki bo jeżeli tak otworzy to Miszczakowi drogę do kombinowania bo oprócz Pavlovič w TVNie był też Krzysztof Ibisz a i może z prowadzącymi zrobić taki przypał jak za czasów gdy program „Taniec z Gwiazdami" goscił u konkurencji a prowadziły go byłe już gwiazdy TTBZ czyli Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat zbroi się na wiosnę. „To nie będzie jeszcze ramówka Edwarda”

Cytat

Mimo, że Edward Miszczak nie kieruje jeszcze formalnie programem Polsatu, to trwają prace nad poważnymi zmianami w sztandarowym show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Ważą się też losy forsowanego przez byłego dyrektora programowego TVN programu śniadaniowego. - Ramówka wiosenna jeszcze nie będzie stworzona przez Edwarda - mówi wirtualnemedia_pl osoba związana z Polsatem.

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/polsat-ramowka-wiosna-edward-miszczak-twoja-twarz-brzmi-znajomo-kto-odszedl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że śniadaniówka jednak powstanie ale jej emisja tylko w weekend nie jest dobrym pomysłem. Według mnie jednak powinna być codziennie od 7:55 do mniej więcej 11:50. Poza tym Polsatowi brakuje coś pokroju „Co za Tydzień" jak i programu Kuby Wojewódzkiego. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Poland napisał(a):

Owszem ale im dłużej poranki w Polsacie są opanowane przez powtórki „Malanowskiego i Partnerów" czy inne paradokumenty tym gorzej :(

Zależy dla kogo. Dla widza gorzej, dla Polsatu lepiej. Zerowy koszt, bo to powtórki, a stały przychód z reklam. Mają pewność, że będą wychodzić na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2023 o 21:51, Poland napisał(a):

Według Pressa program będzie kontynuowany w wiosennej ramówce. https://press.pl/tresc/74632,Srednio-248-tys_-widzow-programu-ewy-wachowicz-w-polsacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...