Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra wiadomość dla fanów Stand Upu. W piątek o 23:30 zadebiutuje nowy program "Teraz Stand-Up". Wystąpią m.in Kacper Ruciński, Katarzyna Piasecka, Tomasz Borass i inni. Narazie polecą dwa odcinki 18 i 23 sierpnia.

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniła się sprawa z "Kabaretem na żywo", w tym sezonie program będzie emitowany w niedziele o 21:00, pierwszy odcinek 17 września: https://www.tvpolsat.info/news.php?readmore=9066

 

Natomiast dzisiaj o 23:30 pierwszy z dwóch pilotażowych programów "Teraz stand-up". Pora późna, gdyż program ma być wyemitowany bez cenzury. Jeśli wyniki będą zadowalać kierownictwo stacji, to całkiem możliwe iż program wejdzie na regularną emisję: https://www.tvpolsat.info/news.php?readmore=9066

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie z nagrania wczorajszy "Teraz stand-up". Patrząc na to, jak się o tym programie w internecie pisze, to ja tu swoją opinią nieco pod prąd pojadę, ale... jak dla mnie to był nawet w miarę znośny program, dało się to obejrzeć, najlepiej się w moim odczuciu zaprezentowała Katarzyna Piasecka. Chociaż pewnie to też wynika z faktu iż wśród osób tam występujących ona ma chyba największe doświadczenie i rozpoznawalność sceniczną, nawet swego czasu występowała w kabaretonach (to jeszcze było wtedy, gdy mało kto wiedział co to jest stand-up). Może jeszcze Ruciński był z takich bardziej kojarzonych, choć on ma trochę bardziej specyficzny typ humoru.

Zresztą ogólnie stand-up ma swoją specyfikę, swój styl, konwencję, i albo się to czuje przy oglądaniu, albo się nie czuje. Nawet przekleństw aż tak dużo nie było, w niektórych serialach nadawanych przed 23:00 czasem tych słówek pada więcej.

Co jeszcze zauważyłem, to to, że tym dwóm ostatnim osobom, które jeszcze nie mają zbyt wielkiego doświadczenia, albo kazali przygotować krótszy występ, albo też to nieco zmontowano (przy ostatnim to już nawet widać pewną ingerencję montażową).

 

W ogóle to albo dali odcinek nie po kolei, albo Ruciński coś pochrzanił, bo na końcu mówił "Tak się właśnie kończy kolejny odcinek".

 

Tak swoją drogą to to by mogło nawet pójść, jakby zrobiono to na zasadzie dawnego "Tylko dla dorosłych" z Dwójki i dano tuż po "Kabarecie na żywo".

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ''Teraz stand-up'', to program moim zdaniem wypadł słabo - jedynie występ Katarzyny Piaseckiej mi się spodobał. A co do oglądalności, to pewnie będzie niska, bo program był emitowany przed północą - w dodatku z oznaczeniem +18 (kluczyk).

 

Natomiast chciałbym się odnieść do wczorajszego koncertu pt. ''Festiwal Weselnych Przebojów'' w Mrągowie, który swoim klimatem przypominał ''Gale Piosenki Biesiadnej'' z czasów, jak Nina Terentiew była dyrektorem TVP2. Na koncercie było sporo artystów Disco Polo, Paulla (która dostała na koncercie nagrody), Krzysztof Krawczyk śpiewający z playbacku, Wojciech Gąssowski, 2+1 z nowymi piosenkarzami, no i w dodatku Agnieszka Hyży która cztery razy zmieniała swoją sukienkę (oprócz Hyży koncert prowadzili również Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak, którzy na koncercie grali role pary młodej).

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem też, dużo lepszy od "Kabaretu na żywo" i "Comedy Club". Tylko te reklamy i duże opóźnienie. Jeśli tak będzie cały czas to nie wróżę kontynuacji. Trochę też godzina spalona, mogliby dać w niedzielę po zakończeniu KBNŻ. Wtedy byłaby szansa na większą oglądalność. Ale ogólnie program na duży plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś z was wczorajszy kabareton? Jak wrażenia? Dla mnie najlepszy był kabaret Paranienormalni.
Jeszcze napiszę w sprawie wczorajszego programu "Teraz Stand up". Moim zdaniem to jest skandaliczne puszczać reklamy w trakcie trwania skeczu. Jakby nie mogli poczekać do zakończenia skeczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat jeszcze nie zaktualizował ramówki, bo lecą zapowiedzi filmu "Piksele", a wiadomo, że będzie mecz siatkarzy.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy odcinek #Supermodelka Plus Size obejrzało średnio 1,7 mln. widzów. W grupie komercyjnej program zanotował 16,2% udziałów.

Co ciekawe program pokonał Milionerów (11% w grupie 16-49, w grupie ogólnej 1,54 mln. widzów) i Azję Express (15% w grupie 16-49)

 

źródło: naziemna.info

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...