Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Janusz - koneser disco polo traktuję TV w 90% jako źródło rozrywki a nie wiedzy, ba lubię czytać Machiavelliego i w tle słuchać najpopularniejszej nuty narodu :D Taki przewrotny ze mnie telewidz. Nie możemy selekcjonować populacji odbiorców TV Polsat, bo sama telewizja jest odpowiedzią na zapotrzebowanie tej populacji trudno tu mówić  o promowaniu czegoś, z biznesowego punktu widzenia grzechem było by pójście pod prąd i stawiać na ambitne treści z oglądalnością niszową wszak imperium Solorza jest od zarabiania dukatów a nie od szerzenia misji czy edukacji.

Niech mój przypadek będzie przykładem przewrotności natury jaką ma nasza nacja w swoim DNA oraz stanowi dowód na to, że jakakolwiek próba szufladkowania społecznego sensu niema najmniejszego, wszak Grażyny i Janusze to luzie w RP zapracowani w ostatnich latach i z targetu bezrobotnych z wykształceniem podstawowym  oglądalności się nie wyciągnie :P

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ludzie w domach wieszali obrazy, dziś TV - to taka nowoczesna "sztuka" z animacją - (dźwięk często jest wyciszony do poziomu szumu - ludzie często nie są w stanie powtórzyć co mówiono 5 sekund wcześniej).

Generalnie przy braku alternatywy w łatwym dostępie - wyboru, nie ważne co Solorz zaserwuje i tak to będzie włączone i odebrane - na innym kanale lecą analogiczne treści. Solorzowi jest wygodnie że nie musi się starać bo jak mawiał klasyk " ciemny lud i tak to kupi" To od nas, od odbiorców powinno zależeć, żeby taki Solorz, Kurski i inne im podobne osoby musiały się trochę pogimnastykować i dać coś ciekawszego niż zwykłe pranie mózgu.

Tak jak się szuka dobrej książki, dobrej muzyki, dobrej sztuki, powinno się szukać dobrej telewizji - to chyba nie jest jakaś fanaberia.

To ciekawe, że małe dzieci potrafią kaprysić i zademonstrować, że czegoś nie chcą - potrafią mieć swoje stanowisko, a dorośli potulnie idą na rzeź - a przecież nikt im w cztery litery nie da ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Iwona Cichosz nie wygrała "TzG", bo jej kibicowałem jednak mówi się trudno niestety :(.

 

Ale to że przeszła aż tak daleko do finału, to jednak jest szacun muszę powiedzieć.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem co prawda tego show (poza finałem), ale w ostatnim odcinku również kibicowałem Iwonie Cichosz. Bardzo mi jej było szkoda po ogłoszeniu wyników. Miała zdecydowanie trudniej. No i oczywiście, że jej bardziej by się przydały te pieniądze. :sad:

Jaki cel miało podawanie wyników cząstkowych? Przecież to jakby celowy zabieg - sugerowanie, by głosować na osobę przegrywającą. :evil: Tym bardziej dziwi brak podania ostatecznych wyników końcowych. Prowadziła I. Cichosz i nagle przegrywa, ale nawet nie wiadomo w jakim stosunku głosów...

Szczerze mówiąc, ja jak tylko usłyszałem nazwisko "Szroeder", to już wiedziałem, kto wygra ten program. Po prostu teraz trwa jej lans na potęgę. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze że Cichosz przegrała bo była znacznie gorsza od Natalii. A wygrywać powinien ten, kto jest lepszy. O tym, że Cichosz powinna odpaść już kilka tygodni temu nie wspomnę. Dodatkowo Cichosz nie powinna brać udziału ponieważ nie jest żadną gwiazdą, w przeciwieństwie do Natalii.


 


Bardzo dobrze że wygrała Natalia Szroeder ponieważ w pełni na to zasłużyła. Szczególnie to co zrobiła w finale do Avatara to było coś niesamowitego. Widać, że jest wszechstronnie utalentowana. Oprócz wokalu teraz jeszcze taniec. Nie pomogło nawet jej promowanie przez media i jury. Widzowie zagłosowali słusznie.


 


I jakakolwiek próba insynuacji i snucia teorii że Natalia wygrała bo miała wygrać jest bardzo nie na miejscu i bardzo krzywdząca Natalię. Wygrała bo była po prostu lepsza co było widać. Ustawką by było gdyby wygrała słabo tańcząca Cichosz. 


Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty obraźliwy fragment.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w ostatnim odcinku ''Kabaretu na żywo'' kabareciarze szydzili ze Salvadora Sobrala - zwycięzcy tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji z Portugalii, który jednocześnie jest ciężko chory oraz potrzebuje dawcy serca. Jak widać, kabareciarze niczego się nie nauczyli ze stand-up'owego żartu Aberalda Gizy z marca 2013 roku, jak żartował z ludzi chorych oraz z samego papieża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, a Metallica na Kill'em All... ;) Mimo tego, że nie zawsze ci kabareciarze nie zasługują na takie miano, to mimo wszystko od czasu Smolenia i reszty pojawiło się naprawdę sporo dobrego humoru. Resztę wystarczy jakoś przetrawić i po prostu nie oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg ramówki i cennika na czerwiec mecze Polski na Euro U21, finał Euro U21 oraz mecze Ligi Światowej z udziałem Polski rozgrywane w naszym kraju będą transmitowane w Polsacie Głównym. Swoją drogą... 100.000zł za spot reklamowy po meczu otwarcia Euro U21 to niezła kasa :D

 

Nie wspominając oczywiście o meczu el. MŚ Polska - Rumunia, który również w Polsacie Głównym ;)

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że Polsat otwarty pokaże tylko 3 spotkania Polaków w fazie grupowej LŚ. Czy jest może jakaś szansa, że pozostałe spotkania naszej reprezentacji puszczą w Super Polsacie na przykład?

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku, 12 czerwca br. Polsat rozpoczyna swoją wakacyjną ramówkę, w której będzie tradycyjnie więcej paradokumentów - ponad 10 godzin i 10 minut czasu antenowego w godzinach 7:50-15:50 oraz 16:40-18:50. Kiedyś Polsat miał inną wakacyjną ramówkę, pełną zagranicznych seriali jak np. ''Przygody w siodle'' czy ''Łowcy skarbów''.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...