Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ te całe gale KSW to jest żenada.95 % marketingu a tylko 5% walki.Złapali dwa nazwiska czyli Khalidowa i Pudzianowskiego i jadą na nich.Dobierają rywali,mocno promują i liczą na nabicie jak największej liczby abonentów.Potem panowie wychodzą na 5 minut fatygi przed odbiorem kasy i tak to się kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ te całe gale KSW to jest żenada.95 % marketingu a tylko 5% walki.Złapali dwa nazwiska czyli Khalidowa i Pudzianowskiego i jadą na nich.Dobierają rywali,mocno promują i liczą na nabicie jak największej liczby abonentów.Potem panowie wychodzą na 5 minut fatygi przed odbiorem kasy i tak to się kręci.

Spodziewałeś się tego, że Popek i Pudzian stworzą pięciogwiazdkową walkę? Naiwni zapłacili i tak cały interes się kręci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza gala (Mister Supranational 2016) jak i (Miss Supranational 2016) wypadły super w Polsacie. Drażni mnie to, że dzielą na 3 części, po każdej reklamy. No, ale to chyba takie ich obejście ze względu na reklamy właśnie. A już dziś Miss Polski 2016. ;)

Natomiast ta co to wygrała, czyli Srinidhi Ramesh Shetty, to całkiem niezła kobietka ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałeś się tego, że Popek i Pudzian stworzą pięciogwiazdkową walkę? Naiwni zapłacili i tak cały interes się kręci.

Ja miałem do wykorzystania "darmowe" 40zł bo zapłaciłem z portmonetki na stronie CP. Co do poziomu walk powiem tyle: były idealne do piwka i do spotkania kumplami. Podczas walki Pudziana nie zdążyłem chipsów otworzyć :lol2:. Praktycznie chyba prawie wszystkie walki były niezłe. Szkoda, że ostatnie dwie tak krótkie...

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 stycznia 2017 roku Polsat pokaże o godz. 15:30 film Polsko-Włoski ''Bitwa pod Wiedniem'' z 2012 roku, którzy przez wielu jest nazywany ''najgorszym polskim filmem historycznym z najgorszymi efektami specjalnymi''. Będzie to premiera w otwartej telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma teraz wspólną pogodynkę z Radiem Zet - panią Żanetę Banaśkiewicz :)

Czy to ta kobieta w tych okularach? Oj Polsat coraz gorsze ma te pogodynki. Pomyśleć,że kiedyś była Leleniewska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest zdjęcie i opis dot. pani Banaśkiewicz :arrow: http://www.tvpolsat.info/news.php?readmore=8467

 

.............................................

A może to dlatego, że w zapowiedzi jest informacja, że koncert potrwa 3 godziny? Bo już jak leciały zajawki z 16:15 to był taki tekst, a z tego co pamiętam to ten koncert chyba nie jest przerywany reklamami. Więc może dlatego przestawili.

Ja słyszłem gdy zapowiadali koncert kolęd o 16:15  że ma trwać 2 godziny i się zdziwilem co będzie o 18:15, ale potem godziny coraz bardziej przesuwali do przodu.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ''Wydarzeniach'' nawet dzisiaj się polityka pojawiła pomimo, że nadal są Święta Bożego Narodzenia. Dzisiaj powiedzieli o Wigilii KOD-u pod Sejmem, w którym wypowiadali się politycy opozycji (nawet ci, którzy Wigilię w Sejmie spędzili).

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...