Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat stosuje muzykę ze spotów w jinglach od jesieni 2012. Pierwszy raz pocięto spot na jingle jesienią 2011, ale wtedy jeszcze zachowano w nich klasyczny dźwięk, podobnie wiosną 2012. Gdyby teraz też zostawili domyślny dźwięk to byłoby wszystko ok, a tak piosenka doprowadzi z czasem do obłędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie dzisiejszy premierowy odcinek ŚWK "Ferdydurka"? Według mnie całkiem niezły, było sporo śmiesznych tekstów i ciekawy scenariusz. Jak na odcinki Yoki to nowy sezon mocno się rozpoczął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się mi też, się ten odcinek bardzo podobał. Jeden z lepszych z tych nowszych odcinków. Swoją drogą fajny pomysł, aczkolwiek te telewizory najnowsze już się naprawia waląc je ręką, a i dekodery są dosyć dobre i się nie psują więc zostaje sposób na misia lub szampon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że masz teraz informatykę lub piszesz z telefonu, jeżeli jesteś w szkole, gdy leci,, Czyja Wina", gdyż teraz udzielasz się na forum.
Z telefonu pisałem na przerwie. Zresztą większość postów na forum piszę z Tapatalk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten serial to wygląda jak parodia "Sędzia Anna Maria Wesołowska".

W czołówce widzę że w jednym z odcinków wystąpi diabeł, fajne jest ten areszt co dziś była zamknięty 'powód'...

Ogólnie to bardziej parodia niż fakt, sędzia ani nie mówi wstępów typu "Otwieram sprawę przed sądem rejonowym gdzie rozpoznana będzie sprawa ****" itp tylko jest "Otwieram Sprawę" i "Zamykam Sprawę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz na myśli paradokumentale to pewnie nie opłaca im się tego produkować w HD. Ale poza paradokumentami większość jest w HD, m.in. GTD, MBTM, PM, ŚWK, Hotel 52, Ewa gotuje i inne najnowsze produkcje. Problem jest z filmami w HD - właściwie ich brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest z filmami w HD - właściwie ich brak.

Polsat emituje filmy w HD m.in ''Titanica'', ''Fałszywą dwunastkę'', ''Avatara'', ''Salt'', ''2012'', ''Nigdy więcej'' o czym świadczy pasek na prawym dolnym ekranie który pojawia się na początku filmu. Co do ''Czyjej winy'' to według mnie jest parodią programów typu ''Sędzia Anna Maria Wesołowska'' czy ''Sąd rodzinny'', scenografia przypomina raczej lata 90-te, a prowadzone sprawy są na poziomie Okiła.

 

Ostatnio Polsat wyemitował film pt. ''Marley i ja'' który był dostępny z napisami a w DVB-T są trzy ścieżki dźwiękowe które emitowały lektora. Uważam że Polsat powinien zrobić na jednej ze ścieżek dźwięk oryginalny, gdzie tą metodę stosuje TVP i TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest najgorzej, na pewno oglądnę trochę z tej listy. Najbardziej mnie zaskoczyła Godzilla z 1954 r. - takiego starego filmu w Polsacie dawno nie było.

 

Co do ramówki to zobaczymy jak się te nowości przyjmą.

 

 

 

Niestety Godzilla emitowana przez Polsat, TV4, Polsat Film i TV6 to nie wersja z 1954, ale beznadziejna amerykańska wersja z 1956 roku. Amerykanie wycieli ok 40 minut z japońskiej wersji i pododawali swoje sceny z amerykańskim dziennikarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest najgorzej, na pewno oglądnę trochę z tej listy. Najbardziej mnie zaskoczyła Godzilla z 1954 r. - takiego starego filmu w Polsacie dawno nie było.

Latem w 2012 był western z 1951 :]

Niestety Godzilla emitowana przez Polsat, TV4, Polsat Film i TV6 to nie wersja z 1954, ale beznadziejna amerykańska wersja z 1956 roku.

Fakt, jest to pseudo Godzilla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...