Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też to potwierdzam. Teraz w czasie wakacji się kończy prawidłowo, bo po nim są Wydarzenia o 15:50, które są zawsze o czasie.

 

Dzisiaj znowu cyrki. 09:45 (5 min. opóźnienia) zaczyna się Dlaczego ja? zamiast Trudne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica taka, że chciałem obejrzeć przedostatni odcinek Pamiętników, a tymczasem załapałem się na końcówkę. Coś się dziwnego dzisiaj działo z ramówką. Najpiew Dlaczego ja?, potem Pamiętniki z wakacji, a na koniec dali Trudne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 września o godz. 13 na Polsacie będzie emitowany program "Czyja wina?".

Z tego co wyczytałem w EPG, w jednym odcinku do sądu trafi sobowtór Chucka Norrisa, który jest oskarżony o spowodowanie choroby psychicznej u staruszki. :shock:

Głupota dzisiejszych programów w telewizji mnie przeraża :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesiono. Kontynuuję dyskusję w odpowiednim wątku.

Niezmieniają bo po co i tak się ozmieniali od startu do 2006 il to grafik logów przenosiny loga że mają dość a grafika niejest taka zła.
Zła nie jest, ale nie jednemu się znudziła. 7 lat oprawa jak dla mnie za długo. Stare oprawy i logotypy to przeszłość :P Nie wracajmy do tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najzabawniejsza jest wypowiedź:

Jeśli na przykład ktoś przez wiele lat miał dostęp do wydarzeń sportowych w płatnych kanałach, a dziś może je oglądać tylko na antenach otwartych, to po jakimś czasie czuje się rozczarowany - mówi Libicki

 

Innymi słowy : ludzie wolą płacić za transmisje sportowe, które mają za darmo

 

 

Warto też dodać, że to m.in. zasługa CP i superpropozycjom ich "premium" kanałów i z "pomocą" ATM

Poza tym skoro widac odmianę trendu to dlaczego CP nie pochwalił się ile osób korzysta z p.Ekstra w TV Mobilnej w wersji post-paid, pre-paid?

Po co Polsat pcha się z kanałem filmowym do DVB-T? Po co Polsat przejmuje TV4 i TV6? Jakoś wszystkie te działania CP zmierzają chyba w odwrotnym kierunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szef Multimedia Polska też twierdzi, że ludzie wracają do płatnych ofert (nie koniecznie do Polsatu):

http://media2.pl/media/105667-Cyfrowy-P ... ej-TV.html

 

Zobaczymy po tym kwartale czy nie jest to marketingowa ściema - ciekawe jak u innych operatorów kablowych

Poza tym narazie jest sezon ogórkowy i nic ciekawego nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...