Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To logo co stworzył kolega i pokazał na poprzedniej stronie jest bardzo dobre. O wiele lepsze od tego co jest teraz. To jakoś nigdy do mnie nie przemawiało, tak jak jingle reklamowe. Zalatuje stacja dla wieśniaków na kilometr. Niestety ale polsat trochę sprawę skomplikował, gdyż prawie wszystkie stacje ze swojego portfolio mają podobne wzornictwo. Teraz jak będą chcieć coś zmieniać to będą musieli to robić wszystkim kanałom. Strzał w stopę. Ale w sumie... czego się spodziewać po tej stacji. Od dobrych kilku lat to gniot. Dobre czasy dla tego stacji skończył się gdzieś w 2006 roku. Później to już totalne nieporozumienie. Terentiev pokazała jak zeszmacić stację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale polsat trochę sprawę skomplikował, gdyż prawie wszystkie stacje ze swojego portfolio mają podobne wzornictwo. Teraz jak będą chcieć coś zmieniać to będą musieli to robić wszystkim kanałom. Strzał w stopę.

Od razu skomplikował sprawę... W tej chwili nie zanosi się na obojętnie jakie zmiany, to i zagwozdki nie będzie na zapas 8)

 

Na koniec - TVP też wzoruje logotypy stacji tematycznych na Jedynce i Dwójce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To logo co stworzył kolega i pokazał na poprzedniej stronie jest bardzo dobre. O wiele lepsze od tego co jest teraz. To jakoś nigdy do mnie nie przemawiało, tak jak jingle reklamowe. Zalatuje stacja dla wieśniaków na kilometr. Niestety ale polsat trochę sprawę skomplikował, gdyż prawie wszystkie stacje ze swojego portfolio mają podobne wzornictwo. Teraz jak będą chcieć coś zmieniać to będą musieli to robić wszystkim kanałom. Strzał w stopę. Ale w sumie... czego się spodziewać po tej stacji. Od dobrych kilku lat to gniot. Dobre czasy dla tego stacji skończył się gdzieś w 2006 roku. Później to już totalne nieporozumienie. Terentiev pokazała jak zeszmacić stację.

Witam człowieka z definicji lepszego bo z miasta . Wszystko co robi Polsat jest do kitu i skończmy ten temat.

Oczywiście,że Polsat tak jak i inne stacje oszczędza na programie. Telewizja się zmieniła , dawniej było programy dla dzieci, teleturnieje , programy rozrywkowe-niekoniecznie talent show. Teraz nadaje się głównie seriale i ich powtórki. Jednak Polsat nie jest jakimś wyjątkiem w tej materii,bo TVN też bardzo obniżył loty i pisze to osoba, która dawniej oglądała dość sporo pozycji z TVN jak np. Dzieciaki z Klasą, Maraton Uśmiechu,Uwaga, Strongman, Pod Napięciem czy mecze emitowane na tym kanale. Teraz poza niektórymi filmami w tej stacji nie mam co oglądać. Teraz rozwija się płatną telewizję,ale też trudno mi powiedzieć,żeby miały oną powalającą ramówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że kanały ogólne są coraz mniej atrakcyjne, chyba nie dziwi nikogo, jednak co do tego co napisał TimesSquare muszę się zgodzić. Odkąd Nina Terentiev odpowiada za ramówkę Polsatu jest naprawdę źle - zanim ta Pani przyszła do Polsatu, było naprawdę dobrze. Z czasów odkąd rządzi Terentiev, tylko "Jak oni śpiewają" dobrze wspominam. O reszcie, wolę nie pamiętać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN od początku istnienia nie zmieniał swojego logo, inne stacje powinny iść tym samym przykładem. Ciągłe zmiany loga, nie wpływają wg mnie pozytywnie na wizerunek stacji.

 

Zdecydowanie się zgadzam :D Można dać tu przykład np. TV Puls (niedługo co pół roku zmieniają logo) a stacja jakością nie zachwyca.

Jeśli chodzi o obecne logo Polsatu to według mnie jest bardzo dobre i długo takie pozostanie. Jest proste, nowoczesne i płaskie - czyli "modne" graficznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internecie przeważają przeciwne opinie. Do 2007 POLSAT był delikatnie mówiąc "wiejski"...
"Wiejski" może i był do 2002 roku, bo zdaje się wtedy dopiero skończyli z disco-polo. A sprzed 2007 roku pamiętam wiele dobrych teleturnieji, programów rozrywkowych czy seriali. Bo chyba nie powiesz, że Miodowe lata, Awantura o kasę, Rosyjska Ruletka, programy kulinarne Bożeny Dykiel i Kurta Schellera, Exlusive, 4x4, Co z tą Polską, Eureko, ja to wiem...? Jest jeszcze wiele do wymieniania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Polsat miał kilka ciekawych produkcji własnych, ale żadna z nich nie utrzymała się tak długo, jak te emitowane obecnie. Jedynie "Świat według Kiepskich" jest wyjątkiem. Możliwe, że największy wpływ ma na zasięg Polsatu, który kiedyś był zdecydowanie mniejszy. Tak, czy inaczej dla mnie Polsat ma ciekawszą ofertę niż konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...