Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat otwarty z finałem PP w ręczną fajna sprawa. Po tym jak finał PP w ręczną dostało Legionowo z halą na 1989 miejsc (nomen omen mój rocznik) to mnie już nic nie zdziwi. ZPRP kompletnie nie umie wybierać gospodarzy do dużych imprez., bo przypomnę, że finał PP kobiet był w Gdyni, a na meczach były puste trybuny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, podpisuję się pod słowami @pavl6. Wystarczy posłuchać komentatorów Sky albo RTL - tam emocjonują się każdym złapaniem pobocza. To nie są rajdy i każda taka wycieczka może się skończyć nieciekawie, tym bardziej jeśli pobocze jest wilgotne. Dla mnie właśnie taki powinien być komentarz - pan Andrzej spokój i wyważony nastrój, zaś pan Grzegorz - "nakręcacz" emocji. Taki kontrast dobrze zrobi relacjom.

 

Ja bym chętniej zamiast pana Andrzeja widział ponownie Mikołaja Sokoła. Ale to jak wiemy się nie wydarzy z wiadomych przyczyn... Andrzej Borowczyk jest dobry przy relacjach z rajdów. Niestety przy relacjach na żywo ma za dużo przewidywalnych wstawek, często zbędnych, jak na przykład te o nakrętkach za tysiąc dolarów, "problemy natury....", "arcy..."... itp.

Grzegorz super, potrafi przyznać się do błędu. Tylko przydało by się aby jeden z komentatorów zajmował sie tylko patrzeniem na ekran, bo jak dwóch patrzy na LT to umykają "arcyciekawe" (taki "Borówczyzm", a co :P za dużo pana Andrzeja się nasłuchałem) rzeczy, takie jak wjazd Hamiltona na stanowisko McLarena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że bajki będą z lektorem, ale sama emisja Tom & Jerry to już coś

Ta seria Toma i Jerry'ego była już emitowana przez Polsat, chyba ze dwa lata temu. Jakoś w tym samym czasie przez chwilę emitowało ją TVN7 w soboty.

Lektorem w tej kreskówce jest Stanisław "Sailor Ridż Pinki Dzińdybry German" Olejniczak. Tą samą wersję lektorską emitowała też Siódemka. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
W sobotę 6 kwietnia nie będzie na antenie Polsatu pr. informacyjnego "Nowy dzień z Polsat News" :> Od 06:00 do 09:44 polecą seriale animowane.

W ogóle już od najbliższego weekendu nie będzie w weekendy Nowego dnia a seriale animowane więc nie wiem czemu tylko ten 1 dzień wyszczególniłeś co by sugerowało, że tylko 1 raz tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat jest super kanałem ale nienawidzę ich polityki w sprawie innych kanałów jak np. ATM Rozrywka. Przejęli ten kanał tylko po to aby puszczać tam swoje seriale i stworzyć "Naziemnotelewizyjny Polsat 2". Teraz jeszcze wykupują TV4 i TV6 więc wiadomo co je czeka. Transformacja na "lepsze" z n-tymi powtórkami Kiepskich, Pierwszej Miłości i Trudnych Spraw a głupi telewidzowie i tak to kupią :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem fragment "Zdrad". Niestety,ale to jest kolejna nie do przełknięcia produkcja, poziom zerowy i nawet nie jest to zabawne na tym najniższym poziomie wymagań. "Przyjaciółki"- nie sądziłem,że to aż tak płytki serial. "Na krawędzi musiał bym zobaczyć,bo z reklam wygląda ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat jest super kanałem ale nienawidzę ich polityki w sprawie innych kanałów jak np. ATM Rozrywka. Przejęli ten kanał tylko po to aby puszczać tam swoje seriale i stworzyć "Naziemnotelewizyjny Polsat 2".

 

Polsat nie przejął kanału ATM Rozrywka, to ATM wykupił od Polsatu prawa do tych seriali i wałkują je a okrągło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat jest super kanałem [...]

 

Mam nadzieję, że to jakiś żart. :lol2: Chyba, że lubisz na okrągło Dlaczego Ja?, Trudne Sprawy, a na deser po raz setny Daleko od Noszy, Kiepskich, Rodzine Zastepczą. Dodam do tego MegaHity serialowe jak Przyjaciółki i od razu mamy super kanał. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film ''Salt'' wczoraj był emitowany w jakości HD, nawet był pasek z informacją że ''Film jest dostępny w jakości HD na antenie Polsat HD''. ''Salt'' jest kolejnym po ''Titanicu'', ''Fałszywej dwunastce'' i ''Avatarze'' filmem emitowanym w jakości HD na antenie Polsatu.

 

Wczoraj w serialu ''Pierwsza miłość'' ciąg dalszy kampanii o cyfryzacji, tym razem spanikowany Śmiałek powiedział Emilce i Bartkowi że wyłączą telewizję, gdzie nawet ''Dobranocki'' nie będą mogli oglądać, także pokazał im ulotkę z dekoderem T-HD 1000 od Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w serialu ''Pierwsza miłość'' ciąg dalszy kampanii o cyfryzacji, tym razem spanikowany Śmiałek powiedział Emilce i Bartkowi że wyłączą telewizję, gdzie nawet ''Dobranocki'' nie będą mogli oglądać, także pokazał im ulotkę z dekoderem T-HD 1000 od Cyfrowego Polsatu.

Widziałem to.

Oczywiście tym dekoderem DVB-T musi być sprzęt Cyfrowego Polsatu, bo inaczej o telewizji w Wadlewie mogą zapomnieć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial "Hotel 52" powraca na antenę Polsatu, natomiast serial "Przyjaciółki" będzie miał przerwę w emisji. Wiadomość tą, zdradził Michał Kwieciński (właściciel firmy Akson Studio) podczas rozmowy z se24.tv.

 

Michał Kwieciński, właściciel firmy Akson Studio, zdradził w rozmowie z se24.tv, że na antenę Polsatu powróci „Hotel 52”, który zdjęto po ubiegłorocznym sezonie jesiennym, a „Przyjaciółki” czeka przerwa, bowiem trzy główne aktorki serialu są w ciąży. W „Hotelu 52” zajdą jednak zmiany. W serialu rzadziej będzie pojawiać się Laura Samojłowicz.

 

Michał Kwieciński:

Wraca o dziwo „Hotel 52” do Polsatu, czyli skończyliśmy, ale okazało się, że widzom to się na tyle podobało, że chcą jednak, żeby to kontynuować. (...) A w „Przyjaciółkach” mamy przerwę, dlatego że trzy panie są w ciąży i w tej sytuacji boimy się jednak o ich zdrowie, także przerwaliśmy na pół roku produkcję „Przyjaciółek”.

 

W nowej serii „Hotelu 52” miejsce Laury Samojłowicz (Natalia) wypełnią Marek Bukowski (Andrzej) i Kamil Kula (Igor). Jak wyjaśnia Michał Kwieciński, ponadto trwają poszukiwania młodej osoby, która „w pewnym sensie wypełni tę młodość Laury w tym serialu”. Samojłowicz będzie się jednak pojawiać w „Hotelu 52”, ale w mniejszym wymiarze.

 

„Hotel 52” był emitowany w paśmie, w którym obecnie można oglądać „Przyjaciółki”, czyli w czwartek o 21:00. Oba seriale dla Polsatu produkuje Akson Studio.

 

Źródło: tvpolsat.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...