Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat nie kupił żadnego dobrego serialu z USA od dobrych 3-4 lat. Czym to jest spowodowane? Na rynku jest obecnie kilkanaście bardzo dobrych pozycji, które mogłyby znakomicie wzmocnić prime-time w tygodniu. Po co emitować kolejną powtórkę słabego filmu, skoro można emitować świetny serial, który przyciągnąłby wielu ludzi. Inwestują w swoje słabe programy zamiast kupić dobry serial z USA. Ujrzeć Homeland, Boss, The Big Band Theory. To by było coś. Nie mowie tu już o mocnych produkcjach typu Spartacus czy Game of thron ...

 

Mulą nas ciągle CSI i Bones w tą niedziele ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Big Band Theory to emitują czasem w TVN7, więc też w stacji ogólnodostępnej.

 

A to że Polsat ostatnio tylko kontynuuje CSI i Bones to prawda. Wcześniej jednak pojawiały się też inne seriale np. PB. Obecnie oprócz CSI i Bones co jakiś czas wyemitują jakiś podrzędny serial typu The Listener gdzieś w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walki: Piotr Wilczewski - Arthur Abraham oraz Mateusz Masternak - Felipe Romero również w otwartym Polsacie. Początek o północy.

Walka Masternaka ma być retransmitowana po pojedynku Wilczewskiego jednak może się zdarzyć tak, że Masternak stoczy swoją walkę po walce wieczoru i wtedy będzie ona również na żywo.

 

@TimesSquare chyba nie myślisz, że Polsat pokaże Spartacusa. Musieliby ocenzurować ponad połowę z każdego odcinka jeśli chcieliby go puścić w najlepszych godzinach oglądalności :D To, że HBO go pokazuje to już sukces. Choć z lektorem ciężko się go ogląda i wolę oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie kupił żadnego dobrego serialu z USA od dobrych 3-4 lat. Czym to jest spowodowane? Na rynku jest obecnie kilkanaście bardzo dobrych pozycji, które mogłyby znakomicie wzmocnić prime-time w tygodniu. Po co emitować kolejną powtórkę słabego filmu, skoro można emitować świetny serial, który przyciągnąłby wielu ludzi. Inwestują w swoje słabe programy zamiast kupić dobry serial z USA. Ujrzeć Homeland, Boss, The Big Band Theory. To by było coś. Nie mowie tu już o mocnych produkcjach typu Spartacus czy Game of thron ...

 

Mulą nas ciągle CSI i Bones w tą niedziele ....

Taaa serial Alcatraz byłby mile widziany!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Tylko dlatego, bo Jaka to Melodia? kończy się od niedawna o 18:50 i ludzie przełączają na polsatowskie Wydarzenia. Dlatego też tracą Fakty. Proste.

Kolego, większej bzdury dawno nie widziałem. Jak to melodia? decyduje o oglądalności programów informacyjnych. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,że to ma znaczenie o czym pisze TimesSquare, Ci co oglądali Jaką to melodię,później chcieli obejrzeć pełen serwis informacyjny i albo czekają na Wiadomości albo włączali Fakty,teraz włączają Polsat,większość nie patrzy na stopień indoktrynacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie zgadzam się. U mnie w rodzinie tak nie jest. :P Nie piszcie głupot.

Jakby człowiek patrzał na stopień indoktrynacji to wszystkie stacje radiowe oraz telewizyjne, gazety, a także portale internetowe należałoby zlikwidować, gdyż nikt by tego odpowiednio nie słuchał, nie oglądał oraz nie czytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No u mnie też Melodia, potem Wydarzenia. Ale tylko w przypadku dziadka. Ja, mama i babcia Pierwsza miłość, potem Wydarzenia, Sport, Pogoda, Kiepscy i ogólnie Polsat do końca. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Ostatnio czołówkę zmieniono jesienią 2009. Teraz jest ona po prostu nieaktualna ze względu na rezygnację z gry części aktorów oraz nowe związki uczuciowe bohaterów serialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się jubileuszowy 400. odcinek serialu „Malanowski i partnerzy”. Z tej okazji Bronisław Cieślak i Anna Lucińska opowiedzą o pracy detektywa. Oglądajcie „Się kręci na żywo” w sobotę o 10:45

Bardzo fajna ta oprawa. Ja jeszcze wrócę do programu "Się kręci na żywo" . Powyżej jest wiadomość zamieszczona przeze mnie zapowiadająca,że w programie pojawi się wątek serialu. I owszem takowy był,ale ja osobiście bardzo się zawiodłem. Rozmowa trwała raptem pięć minut,z której właściwie niczego się nie dowiedziałem. Myślałem,że zajrzą za kulisy serialu,będzie materiał o tym jak powstaje serial,jak wyszukują ludzi do niego(ja akurat wiem,ale podejrzewam ,że wiele osób nie) itp.. jaki sprzęt wykorzystują do produkcji.. może jakieś wspomnienia śmiesznych,zabawnych sytuacji powstałych w trakcie kręcenia.. Nic. Tylko tyle,że Ania mówi do Cieślaka Bronku i że B.Cieślak nie ma nic przeciwko,żeby uważali to za kontynuację "07 zgłoś się" i postaci Borewicza. Fajnie,że wspomnieli o jubileuszu,zawsze to coś niż nic,bo to jedna z najlepszych produkcji Polsatu całkowicie pomijana przy zapowiedziach ramówkowych, a Polsat ma w czasie emisji znakomite udziały.

Sam program "Się kręci na żywo" dla mnie taki średni,jakoś mam wrażenie,że przez te pół godziny programu "Się kręci" było więcej treści niż tu przy godzinnym programie. Teraz są puste pogadanki,z których niewiele wynika,bo sam nie wiem czemu miała służyć ta wizyta w Hotelu 52 i rozmowa typu : "Będziesz z tą..", "No nie mogę zdradzić" i tak w kółko. Dawniej były relacje z różnych wydarzeń kulturalnych,jakiś gal, z premier filmowych,wywiady z zagranicy. A teraz?? Ja mam wrażenie,że te zmiany mają służyć oszczędnościom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...