Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie mamy:

8 paradokumentów w Polsacie i TVN (razem) i 5 kulinarnych show (3 w TVN, 1 w Polsacie, choć FAT KILLERS też dotyczy jedzenia i 1 w TVP1)

Właściwie to nie wiem czy "Malanowskiego" też można uznać za ten typ produkcji o którym piszesz no chyba że to już dokument fabularyzowany lub jak podają niektóre gazety oraz sama antena Polsatu...serial kryminalny. Tak przy okazji czy policzyłeś "Zdrady" z Polsatu.

Tak przy okazji ciekawe gdzie te paradokumenty upchają - obstawiam że ten ślubny będzie w weekend o 17:45 a ten sądowy w dni powszednie w miejscu powiedzmy "Dlaczego Ja" które zostanie cofnięte do 13:45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Ja, Trudne Sprawy, Zdrady, Ślubne.., Czyja To wina - naliczyłem 5

Pamiętników chyba nie będzie?

 

Ogólnie z TV robi się jedno wielkie smietnisko dla otępionych umysłowo ludzi. Liczę jeszcze na Puls 1 i2 oraz TTV. Reszta niczym nie zaskoczy.

W TVP tez flaki z olejem - zamiast paradokumentów wałkowane po raz setny seriale, TVP REGIONY też jakies zbiorowisko magazynów dla max. 1000 zainteres. widzów.

 

Co się stało z TV??? 19 kanałów w DVB-T a może będą 3 godne oglądania

 

PS. Filmowo tez kiepsko - powtórki Avatara, 2012, Max Payne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 paradokumentów w Polsacie i TVN (razem) i 5 kulinarnych show (3 w TVN, 1 w Polsacie, choć FAT KILLERS też dotyczy jedzenia i 1 w TVP1)

Straszne śmieci lecą w otwartej telewizji. Gdybym był skazany na DVB-T, to chyba wolałbym odłączyć telewizor od anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie mamy:

8 paradokumentów w Polsacie i TVN (razem) i 5 kulinarnych show (3 w TVN, 1 w Polsacie, choć FAT KILLERS też dotyczy jedzenia i 1 w TVP1)

Właściwie to nie wiem czy "Malanowskiego" też można uznać za ten typ produkcji o którym piszesz no chyba że to już dokument fabularyzowany lub jak podają niektóre gazety oraz sama antena Polsatu...serial kryminalny.

Ja bym "Malanowskiego" nie zaliczał do paradokumentów. To jest serial fab.-dok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Ja, Trudne Sprawy, Zdrady, Ślubne.., Czyja To wina - naliczyłem 5

Pamiętników chyba nie będzie?

Pamiętniki mają wrócić dopiero na wiosnę 2014 roku. Mnie dziwi dlaczego nie zrobili "Nieprawdopodobne a jednak" gdyż w moim zdaniem to była ciekawa produkcja ale chyba jednak się nie przyjęła w oczach innych widzów :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria Wesołowska z TVN był serialem fabularno-dokumentalnym

Dla mnie to był program sądowniczy.

Mnie dziwi dlaczego nie zrobili "Nieprawdopodobne a jednak" gdyż w moim zdaniem to była ciekawa produkcja ale chyba jednak się nie przyjęła w oczach innych widzów :-(

W Polsacie może i się nie przyjął na tyle, żeby nakręcić nowy sezon, za to w ATM Rozrywka łupią ten serial do bólu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na profilu FB imprezy "Disco pod żaglami" można już oglądać oficjalny spot sobotniej imprezy. Uważam, że mógłby być lepszy. Co prawda wspomniano o Boys, Shazzie, ale mogli jeszcze dodać Akcenta, Classica itp :D Dowiedziałem się od pewnych osób, że ponoć wokale mają być w pełni live. Zobaczymy jak to będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to wystąpią tam wykonawcy, którzy bardzo dobrze śpiewają live. Weekend, Boys, Shazza, Classic, Skaner, Akcent, Imperium, Marcin Siegieńczuk - stara gwardia DP, największe gwiazdy tego gatunku. Jedynie Exaited i Michał Gielniak są z tego nowego pokolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie, znam tylko jego najnowsze piosenki. I tak wybrali na tą imprezę najlepszych wykonawców jakich mogli. Mam tylko nadzieję, że jak jest napisane Marcin Siegieńczuk to będzie Marcin Siegieńczuk, a nie jak się kiedyś w niektórych przypadkach zdarzało nowy Toples z Lange na czele. Toples jest tylko jeden - Marcin Siegieńczuk. Tak samo z Milano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...