Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Sukcesy w siatkówce mamy od 2006r.,przedtem była posucha od lat 80.

Ale siatkówka zdobywa coraz większą popularność już od 2001 roku, od Ligi Światowej w Katowicach. :) Natomiast sukcesy w siatkówce notujemy już od 2003 roku, oczywiście seniorskiej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem,że Polska jest potęgą tenisa,czytaj ze zrozumieniem.Widać nie znasz osoby Wojciecha Fibaka,skoro piszesz,że ostatnie sukcesy były w latach 30. Tak to jest jak się kibicem tenisa jest od tygodnia i się wypisuje bzdury. Agnieszka Radwańska od 8 lat jest w czołówce tenisistek na świecie. Sukcesy w siatkówce mamy od 2006r.,przedtem była posucha od lat 80.

Bimber skoki masz na TVP1,zresztą Eurosport zawsze pokazuje skoki..

po 1 znam pana Fibaka po 2 tenisa oglądam nie od tygodnia po 3 mieszkań na Białorusi i od 2 lat mam antenę satelitarna i mogę skoki oglądać na TVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukcesy w siatkówce mamy od 2006r.,przedtem była posucha od lat 80.

Ale siatkówka zdobywa coraz większą popularność już od 2001 roku, od Ligi Światowej w Katowicach. :) Natomiast sukcesy w siatkówce notujemy już od 2003 roku, oczywiście seniorskiej. :)

A jaki to sukces mamy w 2003?? , pierwszy medal przyszedł w 2006r. , jeszcze można uznać,że 4 miejsce w 2005r. w LŚ (pierwszy awans do FF LŚ w historii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wikingu,zapomniałem o Paniach :)

Artek1008 i co z tego?? Jakoś zawodów F1 nie ma w Polsce w ogóle , transmitowana jest od dobrych paru lat. To,że tenis nie jest jak siatkówka ma oznaczać,że raz na rok albo i mniej nie może się pojawić transmisja ważnego dla ogółu społeczeństwa rozgrywana w tenisie jak finał Wimbledonu z udziałem Polki czy 1/4 dwóch Polaków.

Naprawdę zrozumcie specyfikę tenisa, najważniejsze turnieje mają stałe miejsce rozgrywania i to się nie zmieni . Natomiast duży turniej to wydatek ponad siły Polski,bo nie mamy wyjątkowo możnych sponsorów. A nikt mi nie powie,że Kubica to był ktoś lepszy od Radwańskiej,bo ani jeden ani druga nigdy nie zdobyli Mistrzostwa Świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja Ciebie rozumiem, jesteś zbulwersowany. Tylko że nie raz tłumaczono Tobie, tenis trwa kilkadziesiąt minut a czasem kilka godzin. Ramówka byłaby rozwalona, a pomyśl o innych. Jedni lubią tenis a drudzy wydarzenia albo Trudne Sprawy.

 

Zresztą nie ma co się kłócić, było minęło. Reklamacje do Polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja Ciebie rozumiem, jesteś zbulwersowany. Tylko że nie raz tłumaczono Tobie, tenis trwa kilkadziesiąt minut a czasem kilka godzin. Ramówka byłaby rozwalona, a pomyśl o innych. Jedni lubią tenis a drudzy wydarzenia albo Trudne Sprawy.

 

Zresztą nie ma co się kłócić, było minęło. Reklamacje do Polsatu

Ramówkę można zmienić,jak raz dzieciaki nie obejrzą sobie 100 powtórki Trudnych Spraw to nie umrą bez tego. Artek1008 mi nie trzeba tego tłumaczyć,tylko zauważ,że raz ramówka jes wakacyjna ,więc chyba lepsza jakaś premiera niż same powtórki,a dwa mają kanał PSN,tam naprawdę nic nie stało na przeszkodzie by te mecze pokazać,gdyby była taka wola. Jej nie było. Polsat ma do tego prawo,tak samo jak ja mam prawo napisać,że nie podoba mi się to faworyzowanie wyłącznie fanów siatkówki(do których też należę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Też mnie to zastanawia... Filmy powtarzane do znudzenia, denne paradokumenty, mało ciekawa ramówka, ale mimo wszystko się trzyma.

To jest patent na ogólnotematyczny kanał w Polsce. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowcie nic o tych paradokumentalnych serialikach. Trudne sprawy, dlaczego ja, chlopaki do wziecia (o zgrozo, koles chwalil sie dziewczynie ze sie myje i ma ubrania), pamietniki z wakacji, nieprawdopodobne a jednak. Nie wiem kto to oglada. Rozumiem na poczatku to byla nowosc, ale to co jest teraz to nuda i zenada. Robia co chwile dzikie scenariusze by zrobic szum (dariusz, potwor z bidetu, miesny jez, a nawet wampir ale to z tvnu a co najsmieszniejsze gral go kolega z lawki). Mowil mi ze jeden odcinek krecili 2 dni od 8 do chyba 20 z tym ze musieli czekac na noc by nakrecic i pare innych rzeczy. Wolalbym by zrobili jakis ciekawy serial typu miodowe lata czy swk. Niestety w polsce jedynym godnym serialem komediowym zostal swk. Nie widze zadnego innego. Kiedys w tv bylo ich mnostwo, a teraz jest popyt na te docudramy to woleli porzucic seriale komediowe. Rowniez ostatnio na przelomie 08-12 byl wysyp seriali obyczajowych jak brzydula, maja, sonia, basia, hania i tak dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale to ludzie oglądają!

Taka jest smutna rzeczywistość. Renciści (ci "młodzi, niezdolni do prac"), bezrobotni, kobiety po 40., głównie na wsi ale też i w miastach, mężczyźni zresztą też - lubimy się z siebie śmiać.

Kiedyś było 3 kanały na krzyż a poziom wyższy niż przy dwudzisetukilku kanałów, które sa teraz - jak z MATURĄ!

Wizerunek telewizji to: disco polo, paradokumenty i gotowanie we wszelakiej postaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...