Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W TVP1 wcale nie film a chichot losu (Nazwę tego chichotu możecie sprawdzić sami :-) ) :-)

 

Co do Sztaby ok - facet nie do końca jest odpowiednim produktem dla jury. Ale co do Kory - absolutne veto! Jej sposób bycia może drażnić, łechtać, budzić niesmak czy apatię - ale jak ją widzę to słyszę taki szept "Czemu o niej nie pomyślalem?" wypowiadane przez pewnego niewysokiego jegomościa. Łozo też jest w porządku, choć też może budzić emocje - ale te emocje są pozytywne i naturalne.

 

Co do "Bitwy na głosy" to muszę jescze obejrzeć dokładną powtórkę z nagrania - ale wielki plus należy się Urbańskiemu. Facet nadaje się do programów na żywo, widać, że mu tego brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to wyrównić tego obcokrajowca? Co to było w ogole, pytam sie? Podroba Amstronga IDENTYKO tak jak on to spiewal. I co to jest? W Mam Talent! czy w Star Academy tez pojawiali sie tacy co probowali dokladnie tak samo spiewac dana piosenke jak jej wykonawca. Zostali zjechani na calej linii (szczegolnie w MT! ), bo to ma byc "SWOJA" piosenka, a nie slaba podrobka oryginalu. I co on zaspiewa innego? NIC! Nic lepszego nie wykona samodzielnie. Przepuszczenie go to kompletny niewypał. Chlop powinien isc do programu "Mam taki sam glos jak Amstrong!.

 

Wracają jeszcze do Kory. Wyglad - ąaż niedobrze sie robi. Ocene wystepu miala calkiem calkiem to prawda. Wiadome, że zna sie na rzeczy, jednak czegos tutaj brakuje. To nie to samo co Ela czy Kuba, ktorzy potrafia dobitnie dobierac slowa i okreslac wszystko bardzo dobrze. Moze bedzie lepiej.

 

Ten caly Łozo. Kto to jest? Kim on jest? Nie znam czlowieka. Zawsze myslalem, że w Jury programu muzycznego powinni wystepowac osobistosci, ktore wiedza duzo na temat muzyki. Maja z nia zwiazek parenascie lat. Maja doswiadczenie. Kolege widze 1-wszy raz na oczy. Przeczytalem, że jest z jakiegoś zespolu Afromental, ktory spiewa piosenki dla nastolatek w wieku 10-16 lat. I to ma byc osoba, ktora ocenia innych? No sorry, ale to jakies totalnie nieporozumienie. Po raz 1-wszy w programie muzycznym widze osobe, ktora kompletnie nie jest "z tego srodowiska". Dobra, jest "piosenkarzem". No wlasnie .. "piosenkarz", ktory na scenie jest moze z 5 lat i gra muzyke typowa dla nastolatek. Nie zrozumiem NIGDY jak on moze oceniac innych. Jury IDOLA - wszyscy w srodowisku muzycznym GRUBO ponad 20 lat. Star Academy - to samo. Jak oni spiewaja - rowniez. Nie powinien pisac mam talent!, bo to nie jest program muzyczny, ale dobra. Kuba - w tym roku juz ponad 30 lat w srodowisku muzycznym. Chylinska - kazdy chyba wie, co i jak. Foremniak - No, ona kompletnie na muzyce sie nie zna, ale jeszcze raz pisze - to nie program muzyczny. Co do bitwy na glosy. Szapolowska w Jury to rowniez osoba nie zwiazana z muzyka. Jednak ten program jest bardziej nastawione na SHOW ze znanymi osobistosciami, a nie w wyszukiwaniu talentow. Takie cos jeszcze zrozumiem.

 

tylko muzyka. Bardzo oj bardzo slabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie polsatowy muzyczny szoł nawet się spodobał. A co do jury to całkiem spoko oprócz tego jednego gościa, którego zupełenie nie kojarzę i nie wiem co on tam robi w ogole? Z jakiejś łapanki czy cuś? ;> Mimo wszystko, że ogladam to jakoś się tym wszystkim nie ekscytuje, gdyż po finale żywot tychże "gwiazd" się praktycznie kończy. Kto ma głos to poradzi sobie bez tego typu programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez sie podobal, duzo bardziej niz podobny program w dwojce. Jury jak dla mnie ok. A Łozo to akurat zdawalo sie ze najbardziej zyje tym programem. Tylko troszke wlasnie dziwnie pociety byl ten 1 odcinek, ale generalnie bylo co ogladac i posmiac sie mozna bylo tez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie oba programy -tj. MBTM i XF sa dobre i mam zamiar ogladac kazdy z nich. Nie koliduja ze soba wiec tym bardziej kazdy moze ogladac oba. Widze tu pewien uzytkownik jest chyba jakims wielkim zwolennikiem TVNu, a moze przeciwnikiem Polsatu i zdaje mi sie pod tym wzgledem ocenia te programy, bo ja jakos "miazdzacej przewagi" zadnego z nich nie zauwazylem, tym bardziej po 1 odcinku. W MBTM tez bylo kilku ciekawych uczestnikow. Wiec moze poczekajmy z wydawaniem wyrokow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele złego pisałem o "Przygodach animków" na Polsacie, że lektor, że lektor zły i w ogóle, ale dzisiaj zniechęcili mnie w 100% do oglądania tej świetnej kreskówki. Ogromny kaczor miał zostać zaatakowany przez rakiety wojska, dowódca krzyczy "Fire" - czyli "ognia" - znak, który mówi o tym, by odpalić rakiety, lektor przeczytał "pali się"... Uczeń gimnazjum napisałby lepsze tłumaczenie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonić, dzwonić, pisać i jeszcze raz dzwonić do Polsatu. Niech albo wycofają emisję, albo dadzą wersję dubbingową.

Pominę fakt, że lecą z odcinkami jak popadnie.

Przynajmniej Pies Huckleberry jest z dubbingiem, pewnie dystrybutor (Warner Bros) im dostarczył w takiej wersji, ale to marna pociecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny odcinek "show" polsatu i kolejna żenua. Po kiego grzyba pokazują i mówią " teraz przenosimy się do Katowic/Rzeszowa/Warszawy" skoro i tak widać gołym okiem, że w odcinku są wymieszani uczestnicy z wszystkich castingów ( widać to po - ubiór juru, prowadzących ... ). :roll: Po kiego grzyba przed przerwą na reklame pokazują tego gościa z Mongolii i jest jakas wielka zapowiedz jego wystepu ze slowami " tego nie mozecie przegapić" skoro koleś odpada, śpiewa dennie i nic nie ma takiego co zapowiadałoby "wielki wystep". :roll:

 

2 odcinek i kolejny raz ani razu się nie zaśmiałem przy "żartach" jury czy prowadzacych. Kolejny odcinek i żadnego uczestnika/zespolu, który mógłby mnie zachwycic czy przynajmniej zadowolic.

 

Kolejny raz Kora pokazuje, że do jury się nie nadaje. Słownictwo w jakim odpowiedziała do jednego z uczestników ( przeklenstwo na "p" ) dowodzi o tym, że kompletnie nie czuje tego widowiska. Ciekawa jaka bedzie ogladalnosc 2-go odcinka. Konkurencja zerowa - jeszcze większy śmieć Bitwa na głosy czy filmy z 2005 roku na TVN/TVN7, więc znowu można sie spodziewac ogladalności na poziomie 3,5 mln, która NIESTETY raczej gdy bedzie sie utrzymywac przesadzi o kolejnym sezonie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem tę zenade, ale to byl 1-wszy i ostatni raz.
Kolejny odcinek "show" polsatu i kolejna żenua.

 

Miales nie ogladac :/ To wyglada na to, ze chyba jestes jakims sado maso ze torturujesz sie ogladaniem tego programu :lol2: albo strasznie przezywasz ze ten program moze byc sukcesem Polsatu, a jak powstanie 2 sezon to chyba popadniesz w depresje. :(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż strach pomyśleć ile kolega nacierpi się przy oglądaniu 3-go odcinka no ale życie to nie bajka, nie ma lekko :lol2: ja oceniam program na plus, było parę ciekawych wykonań jak np ten zespół Hrabia, Mongoł co ciekawe zaczął obiecująco, potem masakra a już przy refrenie to nieźle się uśmiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tego typu programy nie promują młodych talentów, tylko JURY. Nawet największe beztalencie jak bedzie miało ochotę zrobić z siebie gwiazdę to zrobi - bez takich programów. A ten co wygra to i tak choćby nie wiem co grał to zacznie grać seczkę pop i zejdzie po jednym sezonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zmusiłem się wczoraj do ogladania, ale to był juz na 100% ostatni raz. Osoba, ktora wygra zniknie jak snieg na wiosne. To samo było w przypadku Star Academy i wielka zwycieszczyni ( nawet imienia juz nie pamietam ), ateraz w ogole nie slychac o niej. Wydala plyte w ogole? gdzie sie podziewa, co robi? Zenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem w ten sposób - Must Be The Music mi się chyba najbardziej podoba z tych trzech programów. Zastanawiam się tylko po co dali trzy programy typu śpiewaj show. Wydaje mi się, że o ile w UK ten format był klęską finansową, o tyle u nas może być dobrze.

 

Osoba, ktora wygra zniknie jak snieg na wiosne

 

Hmmm, jakby to powiedzieć ... Te show (i nie tylko te) jest nastawione przedewszystkim na $, a nie na to by ktoś był sławny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Show Must Be The Music - Tylko Muzyka to jestem na TAK Show Polsatu mi się podoba. :wink:

 

Pozdrawiam.

 

Mi również. Poziom jest dobry. Nie wiem skąd to nadmierne krytykanctwo niektórych użytkowników, może to po prostu takie hobby - krytykowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Poziom dobry? W czym pytam się:lol2:? Bo ja w tym :show: widze same minusy ... no dobra, + dla prowadzacych, gdyż jako jedyni są znośni i nadaja się do tego.

 

W całokształcie. Jest dobrze, nie jest źle. Gdyby ten program (w niezmienionej postaci) leciał na TVN-ie to wszystko byłoby cacy i może ze 6-7 mln ludzi by oglądało, ale że leci na Polsacie to ma "tylko" 3,8 mln. Gdybym miał wybierać pomiędzy MbtM a X-Factor to może bym i wybrał ten drugi, ale zadecydowała pora emisji - sobota wieczorem. W niedzielę oglądam co innego, ale nie żałuję, bo MbtM jest dość ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...