Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz Real Madryt - FC Barcelona będzie komentował bezpośrednio ze stadionu Santiago Bernabeu Mateusz Borek, a w studio będą: Bożydar Iwanow, Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń, a także trener Lecha Poznań Jose Mari Bakero.Takie informacje są podane na stronie: http://sport.spam.org/2011/04/rea ... -polsacie/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pragnę bardzo serdecznie pochwalić Polsat :) Wczoraj pierwszy raz zdarzyło mi się trafić na to, że puścili film bez [beep]onego lektora tylko z oryginalną ścieżką dźwiękową i napisami :) Trzymać tak dalej! Czas skończyć z tym wymysłem PRL-u w postaci lektora, który zabiera przyjemność z filmu + znacznie ogranicza rozwój językowy Polaków (patrz np. Skandynawia :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubrick chciał aby jego filmy były wyświetlane z dubbingiem bądź napisami, Polsat poszedł po najmniejszej linii oporu i dał z napisami (hardsub, którego się wyłączyć nie da). Nie oglądałem w całości, ponoć później napisy przysłaniała jakaś reklama.

@puszczyk, mylisz się, w PRL-u dubbingowało się bardzo dużo (słyszałem, nie wiem czy to prawda, że od lat 60-70 zdubbingowano kilkaset filmów). Poza tym ponoć inny z filmów Stanleya Kubricka - "Mechaniczna Pomarańcza" została zdubbingowana przez TVP w latach 80-tych. (to się nazywała misja!).

Podejrzewam, że wyemitowali zrobioną już kiedyś reklamę Dolota.

Wszyscy mówią o napisach - nikt nie powie że Polsat po raz pierwszy w historii zlecił wykonanie dubbingu. Około 2 tygodnie temu film animowany "Krowy na Wypasie" został wyemitowane z dubbingiem (wersja polska na zlecenie Telewizji Polsat S.A. - Start International Polska). Mało tego, film był już wcześniej emitowany na Polsacie z lektorem (Olejniczak), 10 minut przed filmem została wyemitowana reklamówka, w której również fragmenty były z wersji lektorskiej. Poza tym film ten już został zdubbingowany (dla Canal+ przez studio Dubbfilm). To było "dziwne posunięcie Polsatu" nie wykupili dubbingu od C+, emitowali z lektorem a raptem im się odmieniło i sami zlecili wykonanie dubbingu. Oby było tego więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pamiątkę największy hit wylansowany w programie przez zwycięską grupą w programie "Must be the Music" czyli oczywiście "Radio Hello" liczący już roczek (ponieważ wcześniej był grany na Przystanku Woodstock 2010) - tutaj w wersji studyjnej :

Myślę że wygrali zasłużenie ten program - u mnie przyznam od początku faworytami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest nie możliwe.

Cały tydzień reklamowali baje Szeregowiec Dolot , która ponoć miała być po raz pierwszy w TV a ja już chyba rok temu ją widziałem na Polsacie albo na TVP1

POlsat kłamie!

 

Nie prawda. Wcale nie było "premiera telewizyjna", a słyszałem tą reklamę co najmniej 5 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy dlaczego film pt. Upadek będzie pokazywany w poniedziałek dopiero o 22.35, film jest co prawda kontrowersyjny i nie każdemu może się podobać, ale to nie powód żeby go tak późno emitować.Na TVP 1 ten film też był kilka miesięcy temu pokazywany i oczywiście też sporo po 23. Nie wiem czy jest to swego rodzaju cenzura. Na pewno lepiej gdyby był pokazywany o 20.00 jak Megahit, bo film jest bardzo dobry i warty obejrzenia a późna godzina uniemożliwia niektórym osobom jego obejrzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to Polska, kochanie. Tutaj film z pościgami i przekleństwami leci o 23, a mecz polskiej ekstraklasy o 17, chociaż własnie to 2-gie wydarzenie może powodować większy uszczerbek na zdrowiu dla widzów poniżej 18 roku życia. Tutaj film zjechany przez profesjonalnych krytyków w zapowiedziach telewizyjnych przedstawiany jest jak "filmowy MegaHit lub Megaprodukcja z USA". Tutaj najlepsze światowe seriale puszczane są jako zapchajdziury o 23, zamiast w Prime Time. Tutaj w Prime Time lecą durne polskie serialiki zamiast porządnej dawki seriali. Tutaj tłumaczenie w filmie angielskiego "FAK JU" jest tłumaczone na "odczep się". Tutaj ogólnopolska stacja, która utrzymuje sie z naszych pieniędzy woli dac 100 mln rocznie na głupi serialik o NICZYM, zamiast na te tzw. "misje". I co najlepsze -> Nikt nie ma do niej o tej pretensji! :lol2: . Tutaj ogólnopolskie kanały od TVP są dostepne WYŁĄCZNIE za dodatkową opłatą chociaż powinny być za darmo! Tutaj jeszcze 3 lata temu TELEWIZJA PUBLICZNA nie mogła emitować w wiadomościach 15 sekundowych skrótów z jakiegoś meczu POLSKIEJ LIGI! Tutaj jest Polska.

 

Żeby nie było off -> MBtM nie oglądałem, bo po prostu każda rzecz wyprodukowana na zlecenie telewizji Polsat mnie odpycha. Ta stacja nie potrafi NICZEGO wyemitować w sposób cywilizowany. Odkąd w Polsacie pojawiła się Sz.P. Terentiev na stacja upada z każdym sezonem. To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andi12

Jakieś 6-7 lat temu oglądałem film Upadek w polsacie. Nie pamiętam w jakim on był paśmie, ale na 100% leciał o godzinie 20.00 lub 20.30.

 

Bo wtedy były inne zasady w oznakowaniu, były tylko 3 znaczki, z czego były przystosowane do tv czarno-białych. Oznakowanie to (dla mnie) było lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dodik to chyba mówimy o innym filmie, jeżeli dobrze sobie przypominam to film pt. Upadek nie był to tej pory pokazywany w Polsacie, może Ci chodzi o film o również pod tytułem Upadek, ale w reżyserii Joela Schumachera z Michaelem Douglasem w roli głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...