Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście mam 2160p na dekoderze cały czas.

To chyba zależy od tego, na jakich warunkach brało się poprzedni dekoder...

Raczej niekoniecznie - poprzedni dekoder (WiFiPremiumbox+) miałem w dzierżawie za 0zł, a teraz muszę bulić 15zł za deka 4k. Ale nie żałuję przesiadki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Panowie. Zakładająć,że niektórzy mają telewizor 4K, to macie włączoną rozdzielczość 4K w dekoderze cały czas ? czy przełączacię tę rozdzielczość tylko do programów nadawanych w 4K ?

Cały czas ustawiony dekoder w tej rozdzielczości.

I czemu zakładasz , że niektórzy? ;)

image.jpg

Telewizor 4k to już za 1500 zł można kupić. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przełączam między rozdzielczościami, w mojej subiektywnej ocenie kanały HD wyglądają lepiej na ustawieniach 1080i. Co do opłat za deka to też mam pakiet VIP+ i przy przedłużaniu płaciłem 99 za aktywację i bule 15 najmu, ale mam multiroom, a to podobno też ma znaczenie. Z tego co wiem przy zawieraniu umowy na wyższe pakiety ultrabox jest za darmo.

Edytowane przez iksiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jak już działa , to jak wrażenia ?

Tearaz leci mecz ma Canal+4K(powtórka LM)  to możesz porównać do tego co było na TVP1 HD przed chwilą.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Piszą o Pro(siaku) .

U mnie w domu tyle kabli HDMi , że sam już nie wiem czy ten co mam podłączoną konsolę był w komplecie. Ważne, ze działa poprawnie. :D

Jak widać dekoder też potrzebuje odpowiedniego kabla i o tym NC+ też powinna informować klienta , nie każdy musi o tym wiedzieć. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swistak57, HDMI UHD , masz w tv? ;)

Sorry że odpisuję tak późno ale nie miałem dostępu do PC. Mój tv to LG 55UH950V i ma trzy HDMI jedno z ACR.

 

@piotrek83 ja tych info nie wymyślam :), tylko powtarzam co tu było pisane. Po za tym te ceny, to raczej przy przedłużaniu umowy a nie w czasie jej trwania. Ty brałeś w czasie jej trwania dekoder?

 

@swistak57 z tego co wiem to hdmi ARC służy przede wszystkim do podłączenia z ampli, soundbarem bo zajmuje się przekazywaniem zwrotnym dźwięku. Być może twój telewizor ma problem z hdmi ARC, nie w pełni go obsługuje.

Sorry że odpisuję tak późno ale nie miałem dostępu do PC. Mój tv to LG 55UH950V i ma trzy HDMI jedno z ACR.

 

Jaki masz model TV jeśli można wiedzieć ??? Sprawdzałeś które wejścia HDMI wspierają UHD 4K ????

Sorry że odpisuję tak późno ale nie miałem dostępu do PC. Mój tv to LG 55UH950V i ma trzy HDMI jedno z ACR. Wszystkie wejścia wspierają UHD 4k

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś opcja zamocowania dysku od spodu ? Czy on tak po prostu luźno leży pod dekoderem ?

Najadłem się strachu przez ten lipny kabel od prosiaka, aż musiałem sobie drina zrobić...

 

Gdzie nie czytałem to każdy chwalił kabel od prosiaka że wszystkim działa 4K  na dekoderze 4K od NC+ a teraz wyszło że jest inaczej. To było do przewidzenia skoro prosiak to nie jest typowa konsola 4K po przez brak odtwarzacza 4k i stąd pewnie przewód 1.4  HDMI dodany do zestawu :)

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzysz, winny był... kabel HDMI z PROsiaka :crazy: Kiedy walczyłem z zanikami na PRO to kupiłem inny kabel i właśnie ten zadziałał bez problemu  :curious:

Nawet porządnego kabla nie mogą dać do konsoli 4K, żenua totalna.

 

Właśnie oglądam ManU w 4K, obraz bajka  :wink:

 

Mam  model samsung 49MU8002 możesz zdradzić jaki kabel hdmi kupiłeś . Bo rozumie że teraz już wszystko ok . A przymierzam się do 4k ultrabox i nie chcę by spotkała mnie przykra niespodzianka. 

Edytowane przez wojtas1979r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...