Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W instrukcji jest napisane, że tryb unicable nie pozwala na odbiór Astry więc zapewne odpada.

A co z trybem szerokopasmowym? Gdyby podłączyć dwa konwertery (na HB i Astrę) Wide Band H/V do jakiegoś multiswitcha?

Wtedy byłyby to konwertery quattro, pytanie jaki multiswitch? Czy multiswitch wysterowałby diseqc z hotbirda i astry i zapewniłby pełne bardzo szybkie przełączanie kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lotus

Pozostaje pytania jak zadziała taki zestaw:

 

https://www.profan.com.pl/sklep/k1,1/k2,23,konwertery/k3,205,unicable/id,2008,zestaw_unicable_na_2_satelity.html

 

8ea6fdcc48f9ada129601cbd172a

 

Tylko trzeba brać pod uwagę że Ultrabox ma listę kanałów z Astry także obciętą z kanałów FTA 4K np z UHD1 by Astra/HD+.

Niekodowany od godz. 8 do 22.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od prawie dwóch miesięcy posiadam dekoder 4K UltraBOX+. Raz na jakiś czas przy zmianie kanałów dekoder zacina się na 2-3 sekundy. W tym czasie urządzenie nie reaguje na polecenia z pilota (pulsuje jedynie dioda na obudowie w momencie użycia pilota), po czym dekoder się "odblokowuje" i w jednym momencie wykonuje wszystkie zignorowane wcześniejsze polecenia z pilota. Jest to niezwykle wkurzająca przypadłość, zazwyczaj przełącza się wtedy za dużo kanałów.

 

Przejrzałem ostatnie 10 stron tego wątku, ale niestety nie znalazłem odpowiedzi na opisany problem.

 

Wcześniej posiadałem dekoder mediaBOX+, który jako dosłownie jedyny z wielu użytkowanych przeze mnie przez lata dekoderów nie sprawiał żadnych problemów. Bałem się tej wymiany, w sytuacji gdy wszystko działało prawidłowo, ale nie chciałem już piąty czy szósty rok płacić przez kolejne dwa lata 5 zł/mc za najem dekodera. Podczas przedłużenia umowy nie było możliwości obniżenia tej kwoty, dlatego ostatecznie zaproponowano mi dekoder 4K bez dodatkowych kosztów.

 

Instalacja zwykła dwukablowa. W obu połączeniach stosowany jest przełącznik DiSEqC na HotBird i Astrę 19,2°E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że da się w jakiś  sposób ominąć ten wkurzający Wifibox+ i zastąpić go choćby Ultraboxem+ lub Premiumboxem+ a tu lipa ?

Zapomniałem że tunery Ultrabox+ i Premiumbox+ są głównymi tunerami, a Wifibox+ tylko pomocniczym, i chyba dlatego nie można go zastąpić.

Edytowane przez Radio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nowych abonentów trwa aktualnie promocja na aktywację 0 zł i przez 6 miesięcy brak opłat za dzierżawę.Potem 1 zł.Ktoś może pytał o podobna ofertę dla aktualnych abo ? W ICOK oczywiście nadaj widnieje opcja 99 zł/15 miesięcznie ale może coś się zmieniło ?Na czacie odsyłają do punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawel napisał:

Dla nowych abonentów trwa aktualnie promocja na aktywację 0 zł i przez 6 miesięcy brak opłat za dzierżawę.Potem 1 zł.Ktoś może pytał o podobna ofertę dla aktualnych abo ? W ICOK oczywiście nadaj widnieje opcja 99 zł/15 miesięcznie ale może coś się zmieniło ?Na czacie odsyłają do punktów.

 

Z tydzień temu albo dwa pisałem do ICOK z podobnym pytaniem.Czy jest jakaś inna promocja na dekoder 4K ?Oto odpowiedź :"

Biorąc pod uwagę, że oferty są zmienne sugeruję śledzenie pojawiających się możliwości. Zapraszam również na naszą infolinię w przyszłym miesiącu." (czyli w maju).

 

Edytowane przez sztywniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czacie odsyłają do punktów.Twierdzą, że nie mają wglądu w oferty sprzętowe. Na infolinii tylko w momencie przedłużenia widzą oferty wymiany. Najlepsze jest to, ze w ICOK mam ofertę wymiany ,a w punkcie pytałem jakiś czas temu i oferty dla mojego konta nie było :D Nie mam jakiegoś ciśnienia na wymianę.Zapytałem z ciekawości bo dla nowych aktualnie oferują fajne warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest szansa podłączenia ultraboxa do 4 letniego tv lg (50LF652V) fhd z hdmi 1.4? Na czacie nc+ powiedzieli mi że hdcp zablokuje tylko kanały 4k, a reszta zwykłych hd powinna działać? Dają mi go za 1 zł i żal nie skorzystać, a tv też będę wymieniać w najbliższym czasie na 4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, roberttosat napisał:

Dadzą Ci Twój pakiet w cenie nowego i dekoder 4K za 1 zł ;-)

Przykładowo pakiet Comfort+

Nowy  6x19,99+18x39,99+18x1=857,76/24=35,74

Dotychczasowy np. ja ;) 24x19,99+24x15+99=938,76/24=39,115

W rzeczywistości umowę przedłużyłem w grudniu, więc teoretycznie koszt wyjdzie ciut niższy.Jest jeszcze kolejna kwestia.Po dwóch latach nowy przedłuża umowę mając bazową kwotę dzierżawy 1 zł a ja 15 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno też była promocja dla nowych na dekoder 4k za 0zł, i ludzie na FB też pisali co ze stałymi abonentami.To dostawali odpowiedź aby do nich napisać i dla stałych też się znajdą jakieś promocje.Napisałem do nich i dostałem odpowiedź że skontaktuje się ze mną konsul i przedstawi super oferte dla mnie na dekoder.Na drugi dzień telefon i co usłyszałem że jest dla mnie promocja na dekoder za 15zł i 99zł aktywacja.Normalnie śmiech.Nie wiem czemu tak bronią się od dawania obecnym abonentom dekodera w rozsądnych cenach.A najlepsze jest jak się chce MR.W tej chwili mam 2 cameleony i jak chce wymienić na nowy MR z dekoderem 4k to nie wiedzą za ile mi to mogą zaoferować, dowiem się dopiero po oddaniu dwóch kart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...