Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, wally79 napisał(a):

Jeszcze dodali by aplikację HBO MAX i było by fajnie.

Nie będzie. Koniec i kropka.

 

@Dr.STech SkyShowTime moze być. 

A co do do Twojej wypowiedzi to jeszcze CDA, Polsat Box, TVPGo, TVP VOD, TVP Sport i wiele wiele innych. Wtedy będzie git i pełne zadowolenie 90% abonentów,  bo pozostałe 10% i tak będzie matrudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat, jak można zmieniać najbardziej intuicyjną funkcję jaką jest wywoływanie listy kanałów po wciśnięciu środkowego klawisza OK? To tak jak by zamienić oddychanie w tradycyjny sposób na rurkę do tracheotomii i powiedzieć że tak jest bardziej cool. Ja wiem że można wywoływac ją wciskając klawisz góra / dół ale ile razy bez sensu nawchodzę w menu którego nie potrzebuję to będzie w tysiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ktosiu napisał(a):

Spróbuj od nowa parować , najlepiej wyłącz CEC w dekoderze, wyłącz tuner z prądu, wypnij kabel HDMI i wyłącz tv  łącznie z wypięciem z zasilania. 

Odczekaj chwilę, podenij kabel HDMI, załącz TV, poczekaj z 30s załącz tuner i załącz CEC. 

Te usterki z HDMI-CEC to chyba norma przy aktualizacjach tunerów operatorów, nic dziwnego że większość tych tunerów nie ma kompletnie nawet podstawowej obsługi poleceń CEC. 

Niestety nie pomogło 😔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Marek napisał(a):

Ale można choćby nagrać program wg czasu np z Astry gdzie nie ma EPG.Ale jaka strata komfortu listę masz + lub - nad lub pod OK. Że

Na Asreze jest EPG. Nie dalej jak w sylwestra nagrywałem koncerty z 3sat zaprogramowane poprzez epg.

Taki kwiatek z nowego softu. Jak oni testują oprogramowanie nie wiem, że takie babole wypuszczają. Tańcująca góra-dół belka to też mistrzostwo świata :Ditca.jpg

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dr.STech napisał(a):

Poczytaj co tam ci się wyświetla to będziesz wiedział jak uruchomić bez kupowania u nich.

Z VP nie mam kłopotu z uruchomieniem bezpośrednio z Apki. Z deka wcześniej z k90 chyba nie ale z drugiego(zapomniałem nr) tak po jakimś wklejaniu dało się uruchomić z konta Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu spece od C+ na sztywno ustawili w sofcie pobieranie EPG z sieci, gdy jest aktywne takie połączenie. Odłączając internet powracasz do klasycznego EPG przez satelitę. To EPG jest inne, więc łatwo zauważyć różnicę. Oczywiście, żeby się załadowało na Astrze trzeba trochę poskakać po kanałach. Nie na każdym transponderze nadawane są dane.

Nie mniej u mnie ta metoda działa bez problemu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Pawel napisał(a):

@NieobecnyDuchem wyłącz overscan w telewizorze.

 

BTW po [beep]ę dotykają funkcje które wcześniej dobrze działały ?Łapy ich swędzą jak czegoś nie zepsują.

 

Też mnie to irytuje, niech się zajmą usuwaniem usterek, np. tym że po wyjściu z Viaplay wraca do listy wszystkich kanałów a nie ulubionych, dlaczego to nie działa tak jak Netflix? A nie oni się zajmują belką na ekranie albo jaką nową funkję nadać przyciskom na pilocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym klawiszem OK to faktycznie trochę przekombinowali. Miałoby to może jakiś sens, jakby opcja oglądaj od początku była na wszystkich na kanałach, a nie ledwie na mniej niż połowie. Wtedy szybkie dwa kliknięcia OK i powiedzmy, że dla kogoś miałoby to rację bytu. Mimo tego, chyba się przyzwyczaję do wywołania listy pod strzałkami góra/dół. 

Wciąż brakuje mi podstawowej opcji "znajdź podobne" z której korzystałem nieustannie w poprzedniej wersji softu. 

Tak samo brakuje opcji przewijania audycji gdy się wyjdzie z Menu, nagrań, VOD. Odtwarza tylko od momentu, gdy się odpuściło menu. 

Pytanie do użytkowników Astry. Czy wciąż tak samo wolno przełączają/zawieszają się kanały z górnego pasma na Hotbirdzie, jeśli w instalacji jest skonfigurowana Astra?

Zrezygnowałem z odbioru Astry na rzecz szybkiego przełączania kanałów. 

Czy jest EPG na MTV Germany? 

Edytowane przez lotus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, lotus napisał(a):

...Mimo tego, chyba się przyzwyczaję do wywołania listy pod strzałkami góra/dół. ....

Przyzwyczaisz się a oni znowu zmienią, bo jakiś geniusz będzie koło od nowa odkrywał. Co to za [beep] pomysł z tym dwukrotnym naciskaniem klawisza ? Takie rzeczy powinny być  np. w opisie audycji czy w dodatkowym podręcznym menu jak w starym sofcie. Powiedzmy, że przełączam na nowy kanał. Czytam opis i gdy zainteresuje mnie dany tytuł klikam np. żółty przycisk odtwórz od początku, czerwony nagraj od początku, niebieski znajdź podobne itd  Wtedy to miałoby sens. Za miesiąc nikt nie będzie pamiętał o jakimś dwukrotnym naciskaniu OK.

Pomijając fakt, że przypadkowe dłuższe przytrzymanie klawisza będzie przypadkowo wywoływać odtwarzanie. A jak jest słaba bateria czy zasięg pilota nietrudno o takie przypadki. Widać soft piszą ludzie nieobsługujący w życiu tego czy innych dekoderów operatora. Teraz ktoś mający np. MR i rożne dekodery w jednym pod OK ma listę kanałów a w drugim figę z makiem :D 

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...