Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, _Artek_ napisał:

Ciekawa sytuacja, moja lista ulubionych z głównego dekodera ITCA w magiczny nieznany mi sposób pojawiła się na dekoderze multiroom serii JADA ;D 

Bo lista ulubionych jest przechowywana chyba na serwerze. A dekodery pewnie na tym samym łączu WiFi.Jakiś czas temu nie miałem prądu i jak wrócił to nie miałem listy ulubionych. Pojawiła się dopiero po połączeniu z siecią. Dziwne że dekoder nie zapamiętuje danych logowania do sieci Wi-Fi, tylko trzeba wpisywać od nowa.

Edytowane przez Jaś Fasola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, _Artek_ napisał:

Właśnie po utracie prądu tak się stało dekodery połączone po kablu.

Nie ma to jak multiroom na dwóch niezależnych kartach , żadnego łączenia po kablu czy wifi , pełna niezależność . Szkoda że C+ zrezygnowało z tego , ale ja mam i nie zrezygnuję z tego rozwiązania .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nic nie szkodzi na przeszkodzie żebyś sprawdził to o czym pisałem, bo co z tego, że kabel jest 4k jeśli jest uszkodzony lub ma słaby oplot i coś zakłóca komunikację. Pamiętaj też, że kabel 4k nie jest równy kablowi. Zaraz się okaże, że twój ma tylko 4k dla 30Hz i działał dotychczas na granicy wydajności. Może też jest to kwestia ustawień tv. Przykładowo załączona 12 bitowa głębia kolorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2022 o 18:14, lotus napisał:

Brak EPG na całej Astrze. U was też tak jest? 

 

Tak. Jedno ze wspaniałych błogosławieństw nowego oprogramowania. Do dziś jestem nim tak zauroczony, że kompletnie straciłem chęć do jakiejś głębszej opinii o nim czy analizy. Wątpię, żeby cokolwiek to zmieniło. Jedyna nadzieja w nowym, wspólnym dekoderze dla wszystkich rynków C+ i dawnego M7 Group. Choć obawiam się, że koniec końców na polski rynek wgrają to samo oprogramowanie, co jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...