Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekoder wyświetlił komunikat na ekranie tv:

        "Urządzenie  eSATA 

Możesz korzystać z urządzenia eSATA do nagrywania oraz oglądania z przesunięciem czasowym (time-shift,) 

      Zamknij"

Ostatnio też zaprogramowane nagrania nie były w całości, choćby film nagrał się tylko 23 minuty innym razem 46 minut czyli krócej niż w EPG według którego było programowane nagranie.

Czy to może zapowiadać problem z dyskiem ?   Dekoder i dysk mają teraz 2 lata.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder mam od kilku dni, poki co ok, ale jedna rzecz mnie zastanawia. Nie mogę znaleźć żadnego przycisku, który pozwoli mi wejść bezpośrednio w listę nagrań. Czy pilot tego tv mataką opcję, ewentualnie czy można to jakoś zaprogramować? W starym nrecorderze po ence, jeden z przycisków kolorowych miał przypisaną tą funkcję, w tym ten sam kolor kieruje do nc+go (tak samo zresztą jak przycisk VOD) więc trochę bez sensu, ze dwa przycisku mają tę samą funkcję, a wejścia do nagrań nie ma i trzeba drałować przez główne menu. Jeśli się mylę, oświećcie mnie proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niezła kicha. A da się to jakoś zaprogramować np z użyciem pilota telewizora? Mam tv sony, i praktycznie wszystko co jest dostepne za pomocą pilota dekodera, mam też dostepne za pomocą pilota tv. To była automatyczna konfiguracja za pomocą funkcji dostepnej w tv, ale pewnie mapuje tylko to co oferuje pilot cyfry, czy da się to dodać w jakikolwiek sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2021 o 17:42, Jaś Fasola napisał:

Mój dekoder często sam zmienia rozdzielczość na niższą, i w rezultacie po przełączeniu na kanał w 4K mam czarny ekran z planszą informującą iż powinienem mieć telewizor 4K. Dziwne to trochę.

Mój od kilku dni po włączeniu z pilota zmienia rozdzielczość na 1080i, nie ma głosu i dioda na dekoderze miga (biało-czerwono). Po wyłączeniu i załączeniu jeszcze raz z pilota wszuysko jest ok. Telewizor nowy (pół roczny LG, porządny kabel HDMI). Cały czas było ok a problem występuje od kilku dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...