Skocz do zawartości

Disco Polo


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o Disco Polo to przebrałbym około 10 niezłych utworów.Reszta według mnie jest do kitu.Mało ambitne teksty,jedna piosenka mało się różni od drugiej a teledyski fatalne.Niekiedy przełącze na TVS i widzę dp i wybucham śmiechem.Myślę jak można taki kicz do telewizji dać.Niektóre piosenki są takie że tylko siąść i płakać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dla miłośników Disco Polo -

w lipcu w Ostródzie odbędzie się po raz czternasty Festiwal Muzyki Tanecznej Disco Polo, na którym wystąpią m.in.Boys,Classic,Akcent,Imperium,Top One,Dennis,Maxel,Jorrgus, Focus i inni. Zagraniczna gwiazda to Savage.

Występy będzie można obejrzeć na żywo w iTV (przekaz FTA z satelity Hot Bird 11487.77 H, na listach Cyfry+ jako kanał 84)

Więcej : https://satkurier.pl/news/47633/festiwal ... w-itv.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sorry za odkop, ale w jednym z ostatnich odcinków programu VIPO na antenie TVS prowadzący powiedział, że wg. najnowszych badań ten program jest jednym z najchętniej oglądanych w w/w stacji :brawo:

Podobno też programy z disco polo w ITV notuję równie dobrą oglądalność.

Wg. mnie jakość Disco Polo w ostnim czasie znacząco poszła do przodu - w kierunku Dance :smile:

Wystarczy popatrzeć na ten teledysk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka rzeczy za które powinniśmy się wstydzić i jedną z nich jest Disco Polo.

Jedynie Techno i Metal są równie bezwartościowe.

Niestety ktoś zarobił na tym duża kaskę bo trafił do przeciętnego polaka, który lubić się napić wódki i pośpiewać o [beep]ie marynie.

I jak widzę jak 13-21 letni ludzie jarają się tym gatunkiem to zadaję sobie pytanie Co z Tą Polską?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka rzeczy za które powinniśmy się wstydzić i jedną z nich jest Disco Polo.

Osobiście nie przepadam za tym gatunkiem, sporadycznie włączę program, aby zobaczyć na jakim poziomie stoi ta muzyka. Myślę, że nie mamy się co jej wstydzić, bo przecież większość krajów ma swoje Disco Polo :]

Jak to mówią o gustach się nie dyskutuje. Na co dzień słucham rocka i dance.

Na dobrą sprawę to nowe piosenki z tego gatunku to już nie Disco Polo tylko Dance. Zresztą widać to doskonale w teledysku do którego link dałem wcześniej.

I jak widzę jak 13-21 letni ludzie jarają się tym gatunkiem to zadaję sobie pytanie Co z Tą Polską?

Akurat coraz częściej, gdy przechodzę obok jakiejś szkoły to jakiś chłopak sobie siedzi na ławce - zazwyczaj z kuplami w dresach i bluzami z kapturami słucha disco polo - a ostatnio słyszałem tam piosenkę Tomasz Niecik - Szubi Dubi. Niektórzy słuchają tego dla szpanu, inni żeby tylko jaja sobie zrobić, a jeszcze inni, bo to im się podoba.

Niestety ktoś zarobił na tym duża kaskę bo trafił do przeciętnego polaka,

Nie ktoś, tylko dawniej Polsat, a w chwili obecnej co nie co zarabia na tym TVS i ITV, a także internetowe rozgłośnie radiowe 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie Techno i Metal są równie bezwartościowe.

Nie sprecyzowałeś. Jest sporo odmian metalu: Folk, Death, Thrash, Black, Heavy ....

Niestety ktoś zarobił na tym duża kaskę bo trafił do przeciętnego polaka, który lubić się napić wódki i pośpiewać o [beep] marynie.

Czemu niestety ? Ktoś pomyślał, wykazał inicjatywę i naprawdę zarobił sporo pieniędzy. Jak widać, myślenie nie boli.

I jak widzę jak 13-21 letni ludzie jarają się tym gatunkiem to zadaję sobie pytanie Co z Tą Polską?

Jakieś 5 - 10 lat temu można było zaobserwować, że przedział ten wynosił 10 - 60 lat. Szczególnie na wiejskich zabawach, przy takim alkoholu ludzie się świetnie bawili. Na drugi dzień w niedzielny poranek na kaca na Polsacie Disco Relax :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Sorki, że odkopuję temat, ale mam pytanko. Mianowicie jak to było z oglądalnością DP w Polsacie w latach 2000-2002. Szczególnie chodzi mi o Disco Polo Live. Niektórzy mówią, że po odświeżeniu tego programu w 2001 roku oglądalność wzrosła aż 6 krotnie :shock: Możliwe to? Wie ktoś może jaką miał oglądalność pod koniec istnienia. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...