Jump to content

Disco Polo

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Sorry, że odkopuję ten temat. Wygląda na to że ten gatunek wrócił na dobre. Wciąż nie ma go dużo w tv, ale za to na imprezach rządzi. U nas w szkole nie wyobrażamy sobie zabawy przy innym gatunku. A na telefonie u mnie też tego nie brakuje :jupi:

Wciąż nie ma go dużo w tv, ale za to na imprezach rządzi.

Na "imprezach" disco polo "rządziło" od dawna, w telewizji więcej piosenek tego typu raczej nie będzie.

U nas w szkole nie wyobrażamy sobie zabawy przy innym gatunku.

No właśnie... :wink:

Podobno o gustach się nie dyskutuje... jeden lepiej bawi się przy disco polo, a drugi przy heavy metalu (znam też takie osoby)...

ja np. lubię ową "muzykę chodnikową", bo łatwo wpada w ucho, ale poza tym to też lubię inne gatunki muzyki, nie ograniczając się tylko i wyłącznie do disco polo...

Ja tez lubie ten rodzaj muzyki a disco polo wrocilo rowniez na dobre na wizje. Od dawna jest na ITV Discostacja, od stycznia bylo na antenie EDUSAT, od marca na TVS Vipo Disco Hity i Disco Polo Live reaktywowany po latach wrocil ale na antene ITV jako drugi program o tym gatunku muzyki. Na TVS rowniez na dniach wystartuje drugi magazyn poswiecony tej muzyce o nazwie Muzyczny Relax. Ciekawi mnie jaka ogladalnosc maja te programy? Macie jakies informacje na ten temat?

• 1 month later...

tak niektorzy nasmiewaja sie z disco polo ale co do czego na jakiejs biesiadzie weselu itp itd to :censored: nawet texty piosenek znaja i spiewaja i sie przy takich nutkach bawia nie kumam czego tak jest :crazy:

Przyznanie się w naszym kraju do słuchania disco-polo jest obciachem - dlatego ludzie wyśmiewają się z tego gatunku, mimo, że kiedyś (lub nawet teraz) są jego "fanami" :wink: .

O jego właściwościach "rozbawiających" chyba wszyscy wiemy - jak zabawa, to (w dużej części przypadków) - disco-polo.

tak niektorzy nasmiewaja sie z disco polo ale co do czego na jakiejs biesiadzie weselu itp itd to :censored: nawet texty piosenek znaja i spiewaja i sie przy takich nutkach bawia nie kumam czego tak jest :crazy:

Na weselu dzieje się magia wszyscy się rozumieją i nawet piosenki znają...

Byłem kiedys na weselu Polki i Niemca i na początku nikt nic ze sobą nie gadał ale po kilku godzinach i sporej ilości vodki wszyscy znaleźli wspólny język nawet spiewali razem...

Ale prawda jest taka że ludzie się smieja ale sami lubią, nie nie mówie że nie lubie bo kilka hiciorów jest OK ale po zatem ...

Na weselu dzieje się magia wszyscy się rozumieją i nawet piosenki znają...

...na początku nikt nic ze sobą nie gadał ale po kilku godzinach i sporej ilości vodki wszyscy znaleźli wspólny język nawet spiewali razem...

No wybacz, ale ta magia wesela, sporego grona ludzi nie jest spowodowana przez Disco Polo, tylko przez to, co podkreśliłem :mrgreen: