Skocz do zawartości

Disco Polo


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Autor hitów takich jak - Szubi dubi, Kawalerzy, Tutti Frutti (propozycja na Eurowizję) czy najnowszy jego hit Cztery osiemnastki (dla mnie klip i poczęści piosenka poniżej krytyki). Ten sam Pan spróbował swoich sił w pewnym programie telewizji komercyjnej jak się można dowiedzieć z jednego portalu o tematyce disco - dance. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że o niego chodzi. Mi się on bardzo podoba, tylko z teledyskiem "Tutti Frutti" trochę przegiął. Ale i tak jakby wygrał w eurowizji to byśmy na pewno mieli większe szanse niż ten Mroziński czy jak mu tam.

W naszych okolicach jak rozpowszechniłem "Cztery Osiemnastki" to jak maluchami po polnej się jeździło to już wiadomo jaka muzyczka ma lecieć :)

A najnowszym jego clipem jest "Ta jedyna" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wspomnianego "Klauna" - dla mnie hitem na miarę tego cyrkowego błazna jest odświeżona "Balanga". Fajna, wakacyjna piosenka i do tego ciekawy klip z ponętnymi dziewczynami. :jupi:

A co do najnowszego Boysa - no nowość jak nowość - jednym się podoba bardziej drugim mniej. Ja szczerze mówiąc, wolę bardziej "ambitniejsze" nuty Marcina Millera. No ale zobaczymy jaki materiał ukaże się na ich najnowszym krążku, który jest zapowiadany na wrzesień.

No festiwal w Koszalinie. Ba! Powrót disco polo do tego miejsca po 10-letniej przerwie... Festiwal Disco Bandżo i na nim około 40 zespołów. Z dobrze poinformowanych źródeł wykonawcy będą śpiewać jedną nowość i jeden znany już widzom przebój. A relację z tej imprezy zarejestrują kamery Disco Bandżo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Retransmisja z Festiwalu w TVP Polonia - 7 i 8 sierpnia o godz. 21.00, powtórki programu - część pierwsza 9 sierpnia o godz. 17.20 i część druga 12 sierpnia 17.20. Serdecznie zapraszamy.

 

Nadal jestem ciekawy, na ile sprawdzi się wersja o wejściu live na antenie ITV, co podają ludzie na różnych portalach. Jak do tej pory kierownictwo stacji czy Disco Polo Live milczą na ten temat. Ale myślę, że w niedzielę może już coś będzie wiadomo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście :D

http://media2.pl/media/67084-disco-polo-chart-w-viva-polska.html

Czyżby nasza Viva zaczęła lansować gwiazdy naszej muzyki tanecznej? :D ja jestem tym newsem zachwycony. Ciekawie co z tego wyjdzie. Ciekawe czy Viva otworzy się tez na inne gatunki muzyczne... Z tego co widzę stacja w tym roku wprowadza ogromne porządki w ofercie programowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy. Jak to mówią po owocach ich poznacie. Zobaczymy jaki poziom będzie prezentować tenże program.

Choć trochę znając te magazyny na Vivie, zapewne może być to w formie jakiegoś notowania lub odliczania, gdzie po 2-3 piosenkach pojawi się reklama trwająca tyle co 2 teledyski. No, ale ocenimy jak się ukaże. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nici z programu na VIVIE. Pan Szewczyk zabawił się kosztem fanów DP. Już sama godzina publikacji artykułu była podejrzana... Czyżby wpływ alkoholu? 8)

Zostało nam jeszcze coś:

Retransmisja z Festiwalu w TVP Polonia - 7 i 8 sierpnia o godz. 21.00, powtórki programu - część pierwsza 9 sierpnia o godz. 17.20 i część druga 12 sierpnia 17.20. Serdecznie zapraszamy

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nici z programu na VIVIE. Pan Szewczyk zabawił się kosztem fanów DP. Już sama godzina publikacji artykułu była podejrzana... Czyżby wpływ alkoholu? 8)

Zostało nam jeszcze coś:

Retransmisja z Festiwalu w TVP Polonia - 7 i 8 sierpnia o godz. 21.00, powtórki programu - część pierwsza 9 sierpnia o godz. 17.20 i część druga 12 sierpnia 17.20. Serdecznie zapraszamy

:brawo:

 

Heheh Viva by się tylko poniżyła i spadła by na ten program ogromna fala krytyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szewczyk uaktualnił art. i podpisał, że VIVA wycofała program z ramówki 17 sierpnia... Wg. mnie to już bye..bye... disco on Viva... Deja vu 2008 - Polsat....

Zastanawia mnie czemu wszyscy się wycofują... Chyba VIVA nie wzięła do siebie tych jakże obiektywnych komentarzy z media2....

Dałbym sobie głowę uciąć, że po emisji tego programu oglądalność by im wzrosła.... I nie piszcie, że stacja emitując tą muzykę by się cofnęła, bo w takim toku rozumowania stwierdzam, że TVN zatrzymał się w rozwoju jakieś 10 lat temu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ostródzie wystąpią gwiazdy sceny dance

 

W sobotę 31 lipca (dziś) na terenie Białych Koszar w Ostródzie o godz. 17 rozpocznie się XV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej. W tegorocznym konkursie weźmie udział ponad 30 wykonawców, a będą to największe gwiazdy sceny dance w Polsce, m. in zespoły: Boys, Akcent, Focus, Junior, Factor, Toples, Maxel oraz zwycięzcy ubiegłorocznych festiwali - grupa Classic.

dsc-03080001-12372.jpg

Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie to jedna z największych imprez festiwalowych w Polsce, o ustalonej renomie nie tylko w kraju, ale także poza granicami. Jest jedyną imprezą, która gromadzi tysiące fanów muzyki tanecznej.
Od kilku lat wydarzeniem festiwalu są występy największych gwiazd europejskiej muzyki dyskotekowej. W poprzednich edycjach zagrali: Boney M, Bad Boys Blue, Thomas Anders z ModernTalking i Savage. 


W tym roku pojawi się największa gwiazda lat 90-tych. Europę podbił 1993 roku przebojem „What is love". Naprawdę nazywa się Alexander Nestor Haddaway, ma 45 lat, urodził się w Port of Spain na Trynidadzie. Występ artysty w Ostródzie będzie jedynym jego koncertem w tym roku w naszym kraju.

 

źródło:Ostróda.wm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...