Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w 10 na 10 jak pamietam leciało: Ramon - Super Girl. Hi-Tack - Say Say Say, ATB - Around The Word, Avril L. - Compicated i dalej już nie pamietam ale było znowu SUPER.

W tą Sobotę o 24 w 10 na 10 ma być same Dance i Techno bo będzie Weekend Specjalny - Najlepsze Imprezowe. Wogóle Planet VIVA, top50, Club Charts i inne listy mają się koncentrowac a samej muzie tanecznej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 10 na 10 leciało np. O.N.A. "Kiedy powiem sobie dość" (a to chyba 96 rok był), jeszcze Destiny's Child "Say My Name", Red Hot Chili Peppers "Dani California", A.T.C. "Around The World (La La La La La)", Gośka Andrzejewicz "Pozwól żyć", chyba znowu też był Eminem "The Real Slim Shady". Wczorajszy odc. był kiepski. To prawda że w Top1 Lista zazwyczaj jeden na 10 klipów jest tym wogóle nie puszczanym na Vivie. Tak samo jest czasem w Night Spocie - poza starszymi lecą czasem nowe nie puszczane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy z Was za bardzo się zapędzają w liście życzeń co do teledysków, które powinny się pojawić w "10 na 10" bo podajecie piosenki, które powstały przed 1999 rokiem. Chociaż jeśli pojawiło się O.N.A - Kiedy powiem sobie dość z 1996 roku to może Wasze prośby zostaną wysłuchane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenka Seleny Gomez jest bardzo fajna i jak najbardziej pasuje do programu Vivy PL, szkoda tylko, ze Viva De (jak zawsze z reszta, jesli chodzi o teen gwiazdy) ubiegla ich. Ale sa tez inne, nowsze i starsze kawalki gwiazdek Disneya, ktore rowniez i Polska Viva moglaby puszczac np.:

Vanessa Hudgens "Say OK (A Castillo Remix)"

Ashley Tisdale "It's Alright, It's OK", "He Said, She Said"

Demi Lovato "Remember December"

Emily Osment "All The Way Up"

Miley Cyrus "When I Look At You"

Sterling Knight "StarsTruck"

Demi Lovato And Selena Gomez "One And The Same"

Selena Gomez "Tell Me Something I Don't Know"

Taylor Swift "You Belong With Me"

Jonas Brothers "Fly With Me"

etc.

Mogliby zrobic np. 0 17 godzinke z muzyka teen. Gwarantuje, ze wiele osob siedzialoby wtedy przed telewizorami. A w innych godzinach cos innego, w ten sposob stali widzowie by zostali, ale dolaczyli by rowniez nowi.

 

 

Przemusiu Brocu : ) Kochajacy i jarający sie chłopcami 13 letnimi typu biber !!! Mam dla Ciebie homosexo nowość ! Dasz wiare ? Twoj oblubieniec pojawił sie na vivie w liscie TOP ONE lista, na duzym ekranie : ) Wyslij laurke do vivy i kwiatki z podziekowaniem, ze puscili klip Twojego kochanego małoletniego idola ! Ahhh te upodobania : ) Pozdrawiam Cie słoneczko, lubujace sie w młodych chłopach : ) Tak sie juz skompromitowałes na tym forum z odpisywaniem z kilku roznych kont (hehe za jedno dostałes BANA) ale ćwierkaj sobie o tym chłoptasiu dalej i o swoich gwiazdkach disneja : ) Niedługo bedzie puk-puk do drzwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhahahaha ale się uśmiałem z tym bimberem :lol2::lol2::lol2:

ja też go nie znoszę. I niestey\ty pierwszy raz widziałem na mtv w nocnym pasmie, bo dziennych to nie ma, chyba że rano, ale nawet nie włączam rano mtv tylko vivę. Viva.pl jest 100 razy lepsza od niemieckiej, choćby dlatego, że disney szajsu nie puszcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz trafiłem na teledysk, który jest oznaczony czerwonym podkreśleniem logo. Uniwersalnym oznaczeniem jest czerwone kółko a oni uparli się na kreskę.

 

36a90a7fe1d9e18cmed.jpg

 

Natalia w czołówce VIVA Night Spot wygląda bosko. Mógłbym nagrać te 10 sekund i oglądać bez końca.

 

dca6473b5556756amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś trochę vivę i bardzo często leciała reklama 'Oglądasz taneczny weekend" tylko, że jakoś dzisiejsza ramówka niczym nie różniła się od poprzednich dni, a nawet wydawało mi się, że leci mniej muzyki dance niż zawsze. Mam nadzieje, że jutro będzie lepiej bo jednak ten weekend jest niby 1-3 maj więc i dziś powinien być taki jak reklamowali.

Co do czerwonej kreski pod logiem. Wolałby, żeby wszędzie już było takie coś bo te wszystkie trójkąciki i kółeczka strasznie szpecą ekran i ogólnie wkurzają. Powinni je w Polsce zlikwidować i zrobić tak jak było kiedyś czyli krótkie ostrzeżenie przed programem dla jakich jest on widzów. Ciekawe czy ktoś zwraca uwagę na te głupie oznaczenia? bo wydaje mi się że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do informacji przed programem to się z Tobą zgadzam. Wystarczyłaby w zupełności. Dziwne jednak jest to, że teledysk Bloodhound Gang został oznaczony czerwoną kreską bo to co widać na zapie to chyba najodważniejszy moment. Wydaje mi się, że to bardziej chwyt marketingowy niż przestroga dla rodziców małoletnich dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie bez sensu, bo i tak te "niecenzuralne" klipy lecą w programie po 23, czyli o dozwolonej porze. Słowa są wszakże ostre jak np. Khia - Lick it "My neck, my back lick my pussy and my crack". Zresztą akurat w Night Spocie jest ta kreska, ale jak w nocy leci długa wersja "Telephone" i nie jest wszystko ocenzurowane to już nie przeszkadza. Cała nasza Viva. Jak była stara Viva Polska tzn nie ta Viacomu, to nadawali z Niemiec i żadnej cenzury nie było - 50 Cent "P.I.M.P" z laskami z wywalonymi piersiami leciało po południu i było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda :) Niemcy mają bardzo liberalne prawo telewizyjne. Pamiętam na niemieckim dawnym mtv lub viva leciało np Robbie Williams - Rock DJ, gdzie kolo wyrywał z siebie kawałki swojego ciała, gdzie w innych stacjach klip był zawsze urywany. Tak samo we wspomnianym P.I.M.P. czy też Fiesta R. Kelly ,albo ze starszych E-rotic - Sex on the phone, Help me dr. Dick i wiele, wiele innych. Również w ciągu dnia np. na rtl czy pro7 lecą reportaże gdzie kobiecy biust i nawet inne części ciała zarówno kobiet i mężczyzn nie są cenzurowane :)

Co do vivy mam nadzieję, że jutrzejsza lista top 50 będzie obfitowała nie tylko w najnowsze piosenki ale również popularne szlagiery tj. Macarena - Los Del rio, MR. President - Coco Jambo, i inne klasyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda :) Niemcy mają bardzo liberalne prawo telewizyjne. Pamiętam na niemieckim dawnym mtv lub viva leciało np Robbie Williams - Rock DJ, gdzie kolo wyrywał z siebie kawałki swojego ciała, gdzie w innych stacjach klip był zawsze urywany. Tak samo we wspomnianym P.I.M.P. czy też Fiesta R. Kelly ,albo ze starszych E-rotic - Sex on the phone, Help me dr. Dick i wiele, wiele innych. Również w ciągu dnia np. na rtl czy pro7 lecą reportaże gdzie kobiecy biust i nawet inne części ciała zarówno kobiet i mężczyzn nie są cenzurowane :)

Co do vivy mam nadzieję, że jutrzejsza lista top 50 będzie obfitowała nie tylko w najnowsze piosenki ale również popularne szlagiery tj. Macarena - Los Del rio, MR. President - Coco Jambo, i inne klasyki.

 

A jak wyglada cenzura na niemieckiej vivie ? Bo nie mam dostepu do tego kanału, dalej jada na niemieckiej koncesji czy nadają z Londynu ? Poza tym polskie wersje MTV i VIVY miały zmienić koncesje na czeską, tam jest jeszcze bardziej liberalne prawo, zmieniły juz ? Mi np. bardzo ta cenzura dokucza, czesto przesadzają.. eska.tv np praktycznie nic nie cenzuruje, w dzień lecą odważne teledyski (a mają polską koncesje) i jakoś nikt nie robi problemów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panjacek niemieckie kanały MTV net. nadal nadają z Niemiec i lokalnej koncesji z Berlina! Polskie kanały MTV net. kilka miesięcy temu zmieniły koncesje na czeskie ale nadal nadają je z Londynu (prawo UE tzn. nadawca może nadawać kanał z jednego kraju UE na koncesji uzyskanej w drugi kraju UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...