Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To dobrze, że VIVA ma już za sobą te najgorsze chwile, gdy n i s z c z y l i  ją reality... uf jaka cudowna wiadomość!

 

Czy kiedykolwiek ta piosenka leciała na VIVIE? Bo moim zdaniem ten utwór jest obowiązkowy, poza tym jest świetny.

 

Poza tym, nie dbają o stronę viva.tv. Na stronie ciągle możemy znaleźć informacje o tym, że na VIVIE możemy m.in obejrzeć "Ex na plaży".

Edytowane przez varsovie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feder & Lyse - Goodbye nie widziałem, żeby grali. @varsovie tego utworu chyba nie grają. A co do ramówki to bardziej ożyła. Pasmo VIVA POWER DANCE od 6:00 do 8:00 ma służyć chybo jako poranny budzik. Coś w stylu Powerlisty. Przywrócili piosenki, które grali od lutego do maja czy do czerwca :-) Przyjrzę się temu nowemu pasmowi o 17:55 :-) VIVA POWER DANCE również od 20:00.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% DANCE - 21.09.15. (17:55 - 20:00)

ARMIN VAN BUUREN FEAT. MR. PROBZ - ANOTHER YOU

DJ ANTOINE VS. TIMATI FEAT. KALENNA - WELCOME TO ST. TROPEZ

INNA FEAT. ERIC TURNER - BOP BOP

PAUL VAN DYK - WE ARE ALIVE

LOST FREQUENCIES FEAT. JANIECK DEVY - REALITY

ABOVE & BEYOND - SUN MOON

DAVID GUETTA FEAT. NICKI MINAJ & AFROJACK - HEY MAMA

PATRICIA KAZADI & M. POKORA - WANNA FEEL YOU NOW

DISCLOSURE FEAT. SAM SMITH - OMEN

SCOOTER - THE ONLY ONE

SHAGGY - I NEED YOUR LOVE

CASCADA - SAN FRANCISCO

ZEDD FEAT. JON BELLION - BEAUTIFUL NOW

ALICE DEEJAY - THE LONELY ONE

JUSTIN BIEBER - WHAT DO YOU MEAN?

DJ FRESH - LOUDER

AVICII - WAITING FOR LOVE

FILUR - IT'S ALRIGHT

ALESSO FEAT. SIRENA - SWEET ESCAPE

MOLOKO - SING IN BACK

ARMIN VAN BUUREN FEAT. MR.PROBZ - ANOTHER YOU

MADISON AVENUE - DON'T CALL ME BABY

FREEMASONS FEAT. WYNTER GORDON - BELIEVER

EDWARD MAYA & VIKA JIGULINA - STEREO LOVE

SAINT ETIENNE FEAT. PAUL VAN DYK - TELL ME WHY (THE RIDDLE)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego na antenie Vivy nie ma takiego Euro Dance "Klasyku" ;):lol2: ?!

Bo playlista jest z Holandii a tam nie znają i nigdy nie puszczali tego klipu. W ogóle to polskich dance klipów było w historii Vivy Polska mnóstwo a jak wiadomo nie pojawia się obecnie NIC. Powinni albo zmienić play listę na tą którą mieli dawniej na naszej antenie lub zmiksować obecną właśnie z tą polską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta playlista niczym się nie różni od innych!!! Cały czas to samo tylko inna nazwa programu!!!!

Co do małego czarnego trójkąta to akurat rewelacja, tak było 2 lutego i wcześniej w "kwadransowym" paśmie "Music" po metamorfozie Vivy na ostrą. I to na pewno zniknie. 

Schiller - jestem za, to jest mega relaksujący i bardzo dobry klasyk! Bardzo brakuje hitów z dawnej Vivy, teraz tylko taki "hardkor" rodem z Niemiec i Holandii. Ok lubię taką muzę, ale przydałby się dance bardziej lajtowy - więcej brytyjskiego i rumuńskiego. 

Cała muzyka Vivy z lat 2006-2012 została w UK :(

Ale i tak uwielbiam Vivę od lutego (razem z MTV Dance i Stars.tv) stacja, którą oglądam i słucham. 4fun czy Eska nie istnieją dla mnie.

Edytowane przez Bytesize
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tak jak wyżej kolega pisze. Wolę włączyć sobie VIVE i zostawić włączoną na dłuższy czas niż np eske czy 4fun. Stars nie mój klimat bo mam 22 lata choć mam szacunek dla stacji bo ma spoko ramówkę i nie powiem ale znajdę coś dla siebie co sprawi że zostanę z tym kanałem na dłużej.. No ale na VIVIE się wychowalem i pozostał ten sentyment dlatego jako pierwsza jest wybierana z kanałów muzycznych. Chciałbym bardzo aby ta VIVA w końcu ozyla, żeby coś się zaczęło dziac, bo jak tu wiele osób pisało to oni mają na serio olbrzymie pole do popisu by pokazać ze się wyróżniają ze maja co pokazać wyrozniajacego na tle innych stacji. Niech ktoś to z ViVY przeczyta i pomyśli nad jeszcze lepszym zagospodarowaniem całego dnia ;) liczę na to że kiedys będzie znacznie lepiej niż teraz, a wiem że mają do tego predyspozycje, tylko wystarcza chęci! Ehh gdybym tylko mógł pracować w Vivie.. ;)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA POWER DANCE - 21.09.15. (20:00 - 22:00)

R.I.O. FEAT. U - JEAN - SUN IS UP

LOST FREQUENCIES FEAT. JANIECK DEVY - REALITY

DISCLOSURE FEAT. SAM SMITH - OMEN

ERIC PRYDZ - GENERATE

GALANTIS - PEANUT BUTTER JELLY

USHER - MORE (REDONE JIMMY JOKER REMIX)

REMADY & MANU-L FEAT. J-SON - LIVIN' LA VIDA

ARONCHUPA - I'M AN ALBATRAOZ

CALVIN HARRIS & DISCIPLES - HOW DEEP IS YOUR LOVE

SHAPESHIFTERS - LOLA'S THEME

ANNA NAKLAB FEAT. ALL FARBEN & YOUNOTUS - SUPERGIRL

GOSSIP - MOVE IN THE RIGHT DIRECTION

AVICII - WAITING FOR LOVE

FEDDE LE GRAND - PUT YOUR HANDS FOR DETROIT

ELLA EYRE - GOOD TIMES

GURU JOSH PROJECTS 2008 - INFINITY 2008

ALEXANDRA STAN & INNA FEAT. DADDY YANKEE - WE WANNA

SASHA LOPEZ FEAT. BROONO - ALL MY PEOPLE

GORGON CITY FEAT. ROMANS - SAVING MY LIFE

MIKE CANDYS FEAT. EVELYN & PATRICK MILLER - 2012 (IF THE WORLD WOULD END)

DISCLOSURE FEAT. SAM SMITH - OMEN

DAVID GUETTA - THE WORLD IS MINE

AXWELL /\ INGROSSO - SUN IS SHINING

GALANTIS - PEANUT BUTTER JELLY

KID CUDI VS. CROOKERS - DAY 'N' NITE

LOST FREQUENCIES FEAT. JANIECK DEVY - REALITY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta playlista niczym się nie różni od innych!!! Cały czas to samo tylko inna nazwa programu!!!!

 

 

 Playlista utworów muzycznych nie programów. Sam zauważyłeś że "rodem z Holandii".

mam 22 lata choć mam szacunek dla stacji bo ma spoko ramówkę i nie powiem ale znajdę coś dla siebie co sprawi że zostanę z tym kanałem na dłużej.. No ale na VIVIE się wychowalem i pozostał ten sentyment dlatego jako pierwsza jest wybierana z kanałów muzycznych.

mam 22 lata... na Vivie się wychowałem...

 

Co Ty wiesz o Vivie?? Ja mam 36 lat i ja mogę powiedzieć że na Vivie się wychowałem! Pamiętasz Vivę w latach 90??? Jak TY miałeś 2 latka to ja już przy tym szalałem kolego... Tak więc guzik wiesz odnośnie wychowaniu się na Vivie (tej prawdziwej)...

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł to zaznaczyć. Proste. :wink:  Każdy kto jest w moim wieku i miał styczność w latch 90 z prawdziwą niemiecką Vivą wie o czym mówię i śmiało może powiedzieć że "wychował się na Vivie".

 

https://www.youtube.com/watch?v=UuAhOAF9vTs

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie rozumiem tych nerwów.. w żaden sposób nie oczerniam Twoich wrazen z VIVA z lat 90. Dla mnie była równie dobra w latach od 2000 roku, czyli ta polska VIVA. Chodzi mi o to, że ze swoją bazą klipów mogą spełnić wymagania zarówno Twoje jak i moje. I w żadnym wypadku nie chodzi mi o piosenki tegoroczne czy tam zeszłoroczne.. bardzo się cieszę jak lecą starsze hity, również te ktorych nie znałem, bo może byłem zbyt młody.. Chodzi o to żeby potrafili wykorzystać swoją władzę która maja, czyli baza klipów. Więc nie skacz kolego, bo staje zarówno po Twojej stronie jak i stronie tych którzy chcą też dobrych kawałków dance z lat 2000-8/9 w ilości większej jak to ma miejsce teraz.. A uwierz ze tych osób jest dużo w moim towarzystwie, a przez te całe reality zrezygnowali z VIVY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty z tą ortografią na serio?

Co do VIVY: realizowana jest po najmniejszej linii oporu

Jak już poprawiasz kolegów to sam bądź bezbłędny. 

Idzie się po linii najmniejszego oporu, a nie po najmniejszej linii oporu. 

 

***

 

Zgadzam się, że na VIVIE brakuje polskich utworów oraz playlisty z lat 2006-2012. 

Edytowane przez T.A. Music
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się nie myliłem co do trójkąta z żółtym kółeczkiem w paśmie VIVA DANCE od 0:00 do 2:00. Nie wiem jak wczoraj było o 10:00 i 14:00 w paśmie 100% DANCE, ale ja trafiłem na więcej starszych piosenek niż nowych od 18:00 do 20:00 (nie było belki jaki będzie następne pasmo i jeszcze późniejsze tak jak pisał wcześniej użytkownik). W VIVA POWER DANCE na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...