Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem coś takiego  :-|

Czy taką czołówkę miało "VIVA Sounds"? Czy to może chodzi o "VIVA DANCE" tylko po prostu nie edytowali dużego trójkąta w czołówce? Bo szczerze nie przypominam sobie, żeby "VIVA Sounds" miało czołówkę...

Edytowane przez varsovie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA Sounds też miało czołówkę... ale kiedy na VIVIE były same seriale, zaprzestali pokazywania tej czołówki.

 

 

 

EDIT: Co się stało z tymi identami..... szkoda, że ich już nie ma :(

 

Edytowane przez michu_taki_taki
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, ze czołówki i logo to był jedyny plus zmian z 2012 roku. Wiem, ze teraz wszystko jest jedno i to samo, a tylko pasma się zmieniają nazwami, ale mimo wszystko mogliby powrócić do tych czołówek.

 

Swoja drogą jest lepiej niz było, gdy mieliśmy okazję oglądać reality-show, ale jednak wolałbym żeby VIVA znów wróciła do wizerunku sprzed 2012 roku, czyli więcej różnorodności. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% DANCE - 03.10.15. (14:00 - 15:00)

R.I.O FEAT. U - JEAN - SUN IS UP

PITBULL FEAT. JOHN RYAN - FIREBALL

ANNA NAKLAB FEAT. ALLE FARBEN & YOUNOTUS - SUPERGIRL

KLAAS & MAZZA - HERE WE GO

DISCLOSURE FEAT. SAM SMITH - OMEN

SEBASTIAN INGROSSO & ALESSO FEAT. RYAN TEDDER - CALLING (LOSE MY MIND)

AFROJACK FEAT. MIKE TAYLOR - SUMMERTHING!

FELIX JAEHN FEAT. JASMINE THOMPSON - AIN'T NOBODY (LOVES ME BETTER)

WANKELMUT & EMMA LOUISE - MY HEAD IS A JUNGLE

JUSTIN BIEBER - WHAT DO YOU MEAN?

CALVIN HARRIS & DISCIPLES - HOW DEEP IS YOUR LOVE

MICHAEL CALFAN - TREASURED SOUL

LOST FREQUENCIES FEAT. JANIECK DEVY - REALITY

-----------------------------------

CLUB CHART - 03.10.15. (15:00 - 16:10)

15. REMADY & MANU-L FEAT. J-SON - LIVIN' LA VIDA -1 (2015)

14. ERIC PRYDZ - GENERATE P (2015)

13. ZEDD FEAT. JON BELLION - BEAUTIFUL NOW P (2015)

12. TIËSTO, KSHMR & VASSY - SECRETS = (2015)

11. AVICII - WAITING FOR LOVE P (2015)

10. JUSTIN BIEBER - WHAT DO YOU MEAN? P (2015)

9. GALANTIS - PEANUT BUTTER JELLY -6 (2015)

8. MARTIN SOLVEIG FEAT. SAM WHITE - +1 = (2015)

7. ELLA EYRE - GOOD TIMES = (2015)

6. DISCLOSURE FEAT. SAM SMITH - OMEN +3 (2015)

5. AXWELL /\ INGROSSO - SUN IS SHINING +1 (2015)

4. BLASTERJAXX & DBSTF - BEAUTIFUL WORLD -2 (2015)

3. LOST FREQUENCIES FEAT. JANIECK DEVY - REALITY -2 (2015)

2. FELIX JAEHN FEAT. JASMINE THOMPSON - AIN'T NOBODY (LOVES ME BETTER) N (2015)

1. RICO BERNASCONI & TUKLAN FEAT. A-CLASS & SEAN PAUL - EBONY EYES +3 (2015)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą czołówkę miało pasmo VIVA DANCE, kiedy debiutowało.

Czyli VIVA DANCE miało czołówkę VIVA SOUNDS? To nawet nie widziałem, ale przyznajcie, że jest świetna i ta muzyczka. Tutaj dobrze ktoś napisał, że teraz wszystko jest aby sobie było. Lepiej DANCE niż showy, ale w sumie i tak w sumie nie jesteśmy usatysfakcjonowani i pewnie do zamknięcia kanału nie będziemy ;)

Edytowane przez varsovie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w paśmie VIVA POWER DANCE spotkałem tą piosenkę:

Ostatnio (nie licząc wczorajszego dnia) widziałem ten utwór chyba w tamtym roku (a może w styczniu) na antenie VIVY.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli VIVA DANCE miało czołówkę VIVA SOUNDS? To nawet nie widziałem, ale przyznajcie, że jest świetna i ta muzyczka. Tutaj dobrze ktoś napisał, że teraz wszystko jest aby sobie było. Lepiej DANCE niż showy, ale w sumie i tak w sumie nie jesteśmy usatysfakcjonowani i pewnie do zamknięcia kanału nie będziemy ;)

Nie miało czołówki VIVA SOUNDS. Z tego co pamietam to ta czołówka poleciała tylko przy 1 wydaniu pasma i tylko na początku bo gdy sie kończyło to juz czołówki nie było. Chyba ze sie mylę ale raczej nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta czołówka pewnie została wyemitowana pomyłkowo. Tak czy inaczej, moim zdaniem dobrze, że pojawiła się tylko raz. Serdecznie nie znosiłem tych identów, które zadebiutowały 17 lipca 2012 roku. Często pojawiała się strasznie jakby stonowana, ponura kolorystyka. Ale to jeszcze nic. Najbardziej drażnił mnie ten wszechobecny ogień. Ci płonący ludzie, kojarzyli mi się po prostu z jakimś piekłem. Irytujący był ident z trójkątem w torsie faceta (illuminati czy co? xD). I jeszcze ta muzyka... albo przeraźliwie melancholijna, albo irytujący dub-step (wiem, wiem, o gustach się nie dyskutuje, ale wybaczcie...). No i rzeczona czołówka VIVA Sounds... Dla mnie po prostu porażkowa: koleś, babka i ten wybuch. Po prostu jedno wielkie: WTF?! Żadnych, kompletnie żadnych pozytywnych motywów, skojarzeń... Jedyne, co mi się wtedy podobało, to czołówka PowerListy, która jakoś kojarzyła mi się z dawną Vivą.

Może moja opinia jest odosobniona, słyszałem dużo pozytywnych głosów na temat tej oprawy, ale do mnie jakoś po prostu nie trafiła. Pewnie też dlatego, że stała się dla mnie symbolem VIVY szołowej, która... i tutaj spuśćmy już zasłonę milczenia. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przyznaję, VIVA wymiata z oglądalnością. Ciekawe jak długo :) (wymiata to oczywiście żart bo przy ich zasięgu to nadal jest kiepski wynik)

Po zmianach na Vivie czyli powrocie do muzyki nie zrozumiałe było i jest nadal (!) brak reklamy czy informacji o tym w zewnętrzych mediach. Informacja o muzyce na Vivie roznosi się pocztą pantoflową i musi to trochę trwać. Poczekajmy jeszcze trochę... Widać jednak że coś się dzieje...

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam iż Viacom celowo nie puszcza na siostrzanych kanałach tej wieści, gdyż wszyscy widzowie nagle odlecieliby od CC czy MTV by podziwiać żyjącą muzyką dance'ową VIVĘ :) Tak to dalej utrzymują się wyniki oglądalności Warsaw Shore i Jak poznałem waszą matkę na tym samym poziomie.

Edytowane przez Peterownys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Zauważyłem dzisiaj, że EPG ze strony prasa.viva-tv.pl kończy się dnia 17 listopada (wtorek). Pozostała rozpiska programu TV w stacjach Viacomu jest normalna (czyli do 20 listopada - piątek). Tylko VIVA można powiedzieć się skończyła ... Błąd czy nieoficjalne zakończenie kanału ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...