Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

100% DANCE - 27.09.15. (16:00 - 18:00)

ERIC PRYDZ - GENERATE

FELIX JAEHN FEAT. JASMINE THOMPSON - AIN'T NOBODY (LOVES ME BETTER)

ATC - AROUND THE WORLD

ANNA NAKLAB FEAT. ALLE FARBEN & YOUNOTUS - SUPERGIRL

AXWELL - I FOUND YOU

LOST FREQUENCIES FEAT. JANIECK DEVY - REALITY

BOB SINCLAR AND CUTEE B. FEAT. BIG ALI AND DOLLARMAN - SOUND OF FREEDOM

REMADY & MANU-L FEAT. J-SON - LIVIN' LA VIDA

AVICII - WAITING FOR LOVE

AXEL F - CRAZY FROG

ALESSO FEAT. SIRENA - SWEET ESCAPE

BOOTY LUV - BOOGIE 2 NITE

ARMIN VAN BUUREN FEAT. MR. PROBZ - ANOTHER YOU

GALANTIS - PEANUT BUTTER JELLY

BASSHUNTER - ALL I EVER WANTED

ELLA EYRE - GOOD TIMES

LMFAO - SEXY AND I KNOW IT

DISCLOSURE FEAT. SAM SMITH - OMEN

TOMCRAFT - LONELINESS

SHAGGY - I NEED YOUR LOVE

JENNIFER LOPEZ FEAT. PITBULL - LIVE IT UP

CALVIN HARRIS & DISCIPLES - HOW DEEP IS YOUR LOVE

DEEP DISH FEAT. STEVIE NICKS - FLASHDANCE

BLASTERJAXX & DBSTF - BEAUTIFUL WORLD

MARTIN GARRIX & MOTI - VIRUS (HOW ABOUT NOW)

DJ SAMMY - LOOK FOR LOVE

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.viva-tv.pl/news/54667-viva-gramy-programy-proste 

Jeżeli ktoś tęskni za tym sloganem i za tymi identami - Patrzcie co znalazłem! + Na stronie VIVY można obejrzeć comety z roku 2011 i 2012.

Można obejrzeć tylko 2010 i 2012, bo kiedyś pisałem w sprawie 2011, ale odpisali, że nie naprawią tego, bo narazie nie eksponują Cometów, a co do identów chciałbym zobaczyć jeszcze Kasię Kępkę w identach i ogólnie na VIVE... Uwielbiam ją :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, Kasi już nie będzie... Wiadomośc od niej.

 

Ja: Zobaczymy Panią jeszcze kiedyś na VIVIE? Bo nie ukrywam brakuje Pani na tym kanale... Pusto tak jakoś

 

 

Kasia: Cześć! miło słyszeć ;) ale przygoda z Vivą zakończona:>> to była piękna dekada ale czas ruszyć dalej;>> teraz chyba już tam z resztą prezenterów brak:>> ja natomiast zapraszam serdecznie na YouTubowy kanał gym break pozdrawiam!

 

 

Wielka szkoda.

Edytowane przez michu_taki_taki
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, Kasi już nie będzie... Wiadomośc od niej.

 

Ja: Zobaczymy Panią jeszcze kiedyś na VIVIE? Bo nie ukrywam brakuje Pani na tym kanale... Pusto tak jakoś

 

 

Kasia: Cześć! miło słyszeć ;) ale przygoda z Vivą zakończona:>> to była piękna dekada ale czas ruszyć dalej;>> teraz chyba już tam z resztą prezenterów brak:>> ja natomiast zapraszam serdecznie na YouTubowy kanał gym break pozdrawiam!

 

 

Wielka szkoda.

Bardzo szkoda :( A to dzisiaj do niej napisałeś wiadomość?

 

Co do "VIVA na wakacje. Muza non stop" to ciekawe kiedy zmienią na "VIVA Poleca". Nie wiem ile u nich dni to wkrótce. Czekam na nowe piosenki w "VIVA Poleca".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kacper130700 - Tak... dokładnie napisałem dzisiaj tj 27.09.2015 o godzinie 21:01 :D

 

Edit: Mam nadzieje, że wkrótce nie tylko będą grali EDM, ale też inne gatunki... spoko, EDM wieczorami, do imprez, ale ile można tego samego słuchać?

 

Niech odświeżą tą playlistę, bo nie ma czego już na tej VIVIE słuchać... wszystko to samo. Nic nowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie ile w VIMN PL zarabiają, ci co niby są odpowiedzialni za kanał VIVA PL, bo oni nic nie robią, wszystko mają gdzieś i jeszcze im za to płacą, a dodać klipy, to nie jest wielki wysiłek, więc nawet ja mógłbym tam pracować i zagoniłbym ich do roboty! :D

 

Swoją drogą... Mogliby to zagrać:

 

 

 

;)

Edytowane przez Carismath
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też drażni to, że w ciągu 1 godziny możemy jeden kawałek usłyszeć czasem i po trzy razy! Nie pogniewałbym się, jakby to był klasyk, ale no ile razy można puszczać "How deep is your love". Bardzo kibicuję VIVIE, ale no kurde niech oni coś zaczną robić. Ja nie wierzę w to, że zmontowanie programu na dany dzień jest aż tak trudne, po prostu w to nie wierzę. Jak chcą to mogę im to zrobić totalnie za darmo.

 

A co do prezenterów, Justyna prowadzi chyba bloga, nazywa się coś tam z 10 minut, ale nie pamiętam dokładnie :) Ma też instagram gdzie zamieszcza fotki. W sumie ja lubiłem wszystkich prezenterów oprócz Daro, który był kwaśny i te jego żarciki...

Edytowane przez varsovie
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...