Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie bardziej zróżnicowaną, mają nawet studia (nie wirtualne), z których nadają programy i mają jeden program "Megallo", z jakąś tam megą znaną u nich prezenterką, którą na samym instagramie śledzi więcej osób niż wszystkie "prezenterki" z Eski i 4funa razem wzięte :D

 

Niemcy też mają programy z prezenterami (VIVA TOP 100), szkoda że u nas już tego nie ma. Nie wiem czy to jest duży problem raz na jakiś czas postawić kogoś na tle zielonej ściany, żeby coś powiedział. :) Nawet można to nagrywać hurtowo na cały miesiąc z góry przecież - pamiętam, jak na MTV leciała lista przebojów MTV Maxxx Hits i widać, że to było nagrywane po kilka(naście) odcinków za jednym razem, bo osoba, która pojawiała się między klipami nigdy nie mówiła nic o konkretnej piosence na konkretnym miejscu tylko opowiadała jakieś rózne "newsy", po czym mówiła "zobaczcie, co na miejscu 3". Krótko mówiąc, w momencie nagrywania nie było nawet wiadomo w przybliżeniu jaki utwór na jakim miejscu się znajdzie. :)

 

Niemniej jednak odkąd VIVA gra muzykę to w pubie u znajomych znowu zagościła na telewizorach, kosztem Stars.TV (które im zresztą sam pokazałem). Niestety, klienci znali na pamięć ramówkę Starsa i można było przewidzieć co za chwile poleci. 8) Poza tym często wchodziły smętne polskie pasma, kiedy noc była jeszcze młoda. :)

 

Niemniej jednak muzyki na VIVIE też nie jest aż tak wiele, żeby non-stop leciał jeden kanał, najlepszą opcją jest zmiana stacji w zależności od pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stars, wyluzuj. :) Nie musisz za każdym razem, kiedy pojawiają się, nazwijmy to, niestuprocentowo zachwalające Twoją stację opinie (nawet w takich strasznie luźnych dygresjach!), wyskakiwać z szeregiem sztywnych danych dotyczących słupków oglądalności i rynku reklamowego.

 

Doskonale wiem o tym, że to co co grają puby i różne inne publiczne telewizorki nie wpływa na Twoje cyferki, a ramówkę masz ułożoną idealnie tak, żeby były one i tak jak najwyższe. Nie trzeba też od razu prostować takich historyjek, że gdzieś w Polsce na 5 telewizorach VIVA wycięła Stars TV, jakby nazajutrz na podstawie tego posta miał powstać news na głównej Satkuriera. ;d

 

Poza tym, mój post miał tylko pokazać, że na dobrą sprawę nie da się słuchać jednej stacji muzycznej non-stop, więc dobra jest zmiana raz na jakiś czas, trochę z VIVY, trochę z MuzoTV, trochę Vh1 i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIMN PL jest taki leniwy, że szkoda gadać. Kiedyś to im się chciało tworzyć pasma, czołówki, produkować programy, a teraz NIC im się nie chce. Tylko dać do ramówki dwa pasma po pół doby i tyle. Kanał widmo. Chociaż i tak VIVA PL jest aktualnie lepsza niż VIVA DE.

 

Swoją drogą, jeśli całkowicie zrezygnują z show, to powinni znowu przejść na FTA.

 

Być może już nie ma pracowników do tworzenia contentu. Cały dział produkcji Viacom jakiś czas temu przeniósł z Warszawy do Holandii. A w Holandii oni robią milion kanałów na milion rynków i tam po prostu Viva Polska może mieć niższy priorytet, niż np. Comedy Central ;)

 

Ale dzięki centralizacji dużych koncernów mali polscy nadawcy kanałów muzycznych rosną w siłę np. Kino Polska Muzyka, Stars TV czy nawet taki Power TV HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że mają najlepszą ramówkę.

 

Zdecydowanie. Najbardziej podoba mi się pasmo "VIVA Base", ostatnio jak patrzyłem to go nie było (tak jak VIVA Beatz), które gra hip hop i r&b. Polska VIVA też mogłaby o takim paśmie pomyśleć, australijskie MTV Dance też łączy dance z muzyką urban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj się czy coś już wiedzą, bo nieraz zapominają, żeby odpowiedzieć albo im się nie chce. Zawsze masz 24 godziny na edytowanie swojego postu od godziny twojego dodanego postu ;-)

 

EDIT: Nowość na VIVIE: Rudimental - Never Let You Go.

 

EDIT: Piątkowe Ty Wybierasz to będzie powtórka z soboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ostatni dzień kiedy przed czasową przerwą znikają szoły i różne takie na VIVIE. Na razie wiadomo tyle że będzie ona trwać do końca wakacji, ale pewnie ją wydłużą. Będzie wam brakować jakiegoś reality show? :) Mi osobiście zabraknie Kardashianów czy Excused, gdzie ten drugi oglądam częściej zwykle dla komentarzy pani prowadzącej :D Również nie zapomnę o Futuramie, która jak szybko się pojawiła tak szybko się zmyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fajnym programem był PUK PUK to my. Można było się pośmiać. Szkoda, że były tylko 2 sezony :-( Szkoda też, że nie ma już półgodzinnego In & Out. Był to ostatni program z prezenterem, a właściwie z Kasią Kępką. Później jeszcze prowadziła galę Elite Model Look 2014, gdzie później była transmisja z tego wydarzenia na VIVIE. A co do wakacji to naprawdę szkoda, że nie chciało im się zrobić naprawdę ciekawą ramówkę. Dwa pasma od poniedziałku do czwartku to mało. Na dodatek powtórka Ty Wybierasz w piątek, a powtórka Club Chart w niedzielę. Niepotrzebne chyba te powtórki skoro w internecie na swojej stronie publikują wyniki. Zobaczymy jak będzie wyglądać ramówka we wrześniu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubiłem oglądać Puk puk to my, aż czekałem jak się pojawią w moim mieście :D.

 

Ale po za tym jeśli nie zakupią jakiś nowych programów (na co się już chyba nie znosi bo z $ pewnie u nich kiepsko) to nie ma sensu aby emitowali powtórki powtórek szołów. Na co to komu. Teraz za te marne grosze powinni skombinować dobrą muzyczną ramówkę i playlistę. Już tam ciul strzelał w ten sam Dance. Żeby puszczali różnorodność. Czyli wszystko po troszku a nie ciągle codzienną sieczkę (Broń boże Disco Polo). Tak żeby upodobnili się do Vivy HU a nie Vivy De która nie wiadomo jak długo pożyje.

 

Wracając do szołów to zresztą nigdy nie potrafili ich zorganizować. Bo po co emitowali po 2-3 powtórki tego samego programu dziennie. A ostatnim nowym programem szoł u nich to chyba był program z Siwiec. A od premiera już z rok albo i dłużej minął i od tej pory same powtórki. Więc lepiej jak jest muzycznie. Tak czy inaczej jeśli nasza Viva nie ruszy tych swoich 4 liter to może się to nie ciekawie skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szoły się nie sprawdziły, muzyka też tak sobie (aktualnie). Na pewno coś pokombinują od września. Tylko trochę głupio jak się pogram przewija, na wszystkich co godzinę co innego a na VIVIE tylko DANCE i od 2:00 dopiero inne pasmo, chociaż w sumie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...