Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za przytoczonym wcześniej artykułem:

 

Reszka podkreśla, że doświadczenia stacji pokazują, że właśnie w wakacje widzowie najczęściej poszukują muzyki, więc lato to idealny czas na rozszerzanie pasm muzycznych.

Faktycznie, właśnie dlatego od wakacji 2013 skrócili pasmo muzyczne o 2 godziny (z 0:00 na 2:00), a miesiąc później o kolejne 4 (z 16:00 na 12:00).

 

Viva nie zamierza zmieniać charakteru emitowanych teledysków - Profil stacji to elektroniczna muzyka taneczna i wyniki oglądalności oraz głosy od widzów potwierdzają, że właśnie takiego materiału oni oczekują

To słodkie, ale jakimś cudem to nieprawda. Ale no Viacom lubi sobie interpretować wyniki badań na swój sposób lub po prostu to zwykłe, dyplomatyczne, korporacyjne gadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top 20 na VIVA-TV.PL

20. Alex Gaudino - I'm In Love (2010)

19. Duke Dumont - The Giver (Reprise) (2015)

18. Zedd feat. Jon Bellion - Beautiful Now (2015)

17. Calvin Harris feat. John Newman - Blame (2014)

16. Iggy Azalea feat. Rita Ora - Black Widow (2014)

15. Cascada - Reason (2015)

14. Galantis - Runaway (U & I) (2015)

13. Alesso feat. Sirena - Sweet Escape (2015)

12. Tiësto & KSHMR feat. Vassy - Secrets (2015)

11. Paris Hilton feat. Birdman - High Off My Love (2015)

10. Avicii - The Nights (2014)

9. Tove Lo - Talking Body (2015)

8. Philip George - Wish You Were Mine (2014)

7. Katy Perry feat. Juicy J - Dark Horse (2014)

6. Britney Spears feat. Iggy Azalea - Pretty Girls (2015)

5. AronChupa - I'm An Albatraoz (2014)

4. Calvin Harris feat. HAIM - Pray To God (2015)

3. Clean Bandit feat. Jess Glynne - Real Love (2014)

2. David Guetta feat. Nicki Minaj & Bebe Rexha & Afrojack - Hey Mama (2015)

1. Shaggy feat. Mohombi, Faydee And Costi - I Need Your Love (2015)

---------------------------------------------------

@Peterownys ten widz, który zazdrości polskiej Vivy to mieszka w Paryżu. To że w poście jest napisane u góry Moskwa to nie oznacza, że tam mieszka, tylko akurat dodał ten post właśnie z tego miasta ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Reszka to się nadaje wiecie na co? :D

To on był tak ucieszony, że "VIVA to teraz w 100% rozrywka" i jak się tym chwalił i to hasełko, które przyprawiało mnie o ciarki "VIVA, gramy pogramy, proste!" Fu, tfu. A teraz raptem widzowie oczekują muzyki? Panu już dziękujemy, "next" jak to mówią w jego (zapewne) ulubionym programie "rozrywkowym".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wakacyjną ramówkę, to na fb z VIMNU odpisali mi, że nad ramówką na wakacje będą już niedługo pracować, natomiast jeśli chodzi o promowanie nowej VIVY na kanałach takich jak MTV, CC, VH1, Paramount, to narazie nie mają tego w planach, bo są zadowoleni z rozgłośni online.

Wg. mnie trochę to słabe, że rozgłośnia VIVY opiera się tak napawde na serwisie wirtualne media, oraz fb i tt.

Mam nadzieje, że po propozycji jaką złożyłem do VIMNU coś z tym zrobią, chociaż nie wiem. Ciekawe czy zobaczymy jakieś nowe notowania w wakacje, czy będą tylko te 2 jak zawsze, a jeśli chodzi o reklamę, która będzie promować muzykę na VIVE w wakacje 24/7 to nrazie też nie mają takich planów aby ją tworzyć.

Wystarczyło napisać na FB to VIACOMU :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro pracują nad ramówką jeszcze na wakacje to widać ta obecna z 2 programami to może nie być oficjalna. Może dadzą jakieś pasma jeszcze oczywiście w stylu Dance bo na to stawiają

 

Napewno tak będzie, jak narazie grają tylko muzykę Dance, więc raczej nie będą mieli innej w planach, trzeba po prostu być dobrej myśli :D, mam nadzieje, że na wakacje wróci Powerlista :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że VIVA tylko na muzyce EDM daleko nie zajedzie, chociaż dzisiaj VIVY słuchałem cały dzień, kiedy muzyka sie skończyła przełączyłem na MTV LIVE HD, no tam puszczają takie no po prostu [beep]o, bo tego inaczej nie da się opisać, tak samo na Esce itp... Stacja, której słucham po VIVIE to 4Fun.tv bo po prostu innych nie ma fajnych. Mam nadzieje, że VIVA zmieni trochę styl muzyki, lecz nie na taki co leci tylko na Esce TV i na MTV LIVE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzają się, ponieważ niektóre są cały czas w głosowaniu Ty Wybierasz. A głosują tam najwięcej fanki Ariany Grande, Bridgit Mendler itp. :lol2:

Ja głosuję na piosenki, które nie były grane w tym notowaniu od początku lutego. Ciekawe, które wejdą. Okaże się w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tak :smile: Zobaczymy, bo może później być na odwrót :smile: Ciekawe dlaczego w te miejsce od 16:00 nie mogli dać coś nowego. Bez sensu ta powtórka, bo i tak publikują na swojej stronie wyniki, a ja tutaj na forum, bo niektórzy nie wchodzą na ich stronę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...