Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

STARS.TV ma to do siebie że z DVB-T MUX-L nie ma korzyści ani oglądalności a na wszystkich dostępnych nadaje. Teraz satelita, że z nadawania FTA nic nie ma a sam na niej nadaje. Jest to trochę nierozsądne pisanie. Wracając do tematu VIVA Polska myślę że poszli po rozum do głowy i pozostaną FTA. Z resztą nie trzeba było długo czekać bo kodowanie stacji muzycznej to największa głupota jaka może być. Tak czy siak przydałaby się oficjalna informacja od nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exmartino... czy gdzieś napisałem, że nie ma sensu nadawać na sat bo to nic nie daje?? NIE. Napisałem co innego i proszę czytaj ze zrozumieniem, analizuj, wyciągaj wnioski. Nadawanie na sat to PODSTAWA. Ale w przypadku VIVY bycie FTA nie ma znaczenia. Gdy masz zasięg techniczny na poziomie 66% = 66% mieszkańców tego kraju może włączyć w tej chwili kanał w swoim telewizorze. Przechodząc na FTA zasięg im się zmieni z 66% na 67,5%. Faktycznie to jest potężna różnica która spowoduje, że VIVA zaraz pokona POLO i Eskę. A jak na chwilę obecną to często przegrywa ze mną. Więc to nie dostępność VIVY jest jej problem tylko oferta programowa. Tak ciężko to zakumać????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i nie tylko ja tak to odebrałem że widzowie odbierający stacje FTA i MUX-L są widzami błędu statystycznego co NIE przekłada się na oglądalność. Gdyby tak faktycznie było to pewno Tobie też opłaciłoby się zakodować Stars.tv i np. pobierać opłaty od platform. Jeśli masz na myśli Eska TV i Polo TV to nie możesz ich porównywać z innymi stacjami muzycznymi ponieważ one nadają w DVB-T. Fakt, faktem że Stars TV ma lepsze wyniki od VIVY tylko dlatego że oni swoją szansę zmarnowali. Zmarnowali zamieniając muzykę głupimi programami a później strzelili sobie w kolano kodując sygnał tłumacząc to "licencjami". W najlepszych swoich latach byli niekwestionowanym liderem stacji muzycznych choć nie było ich zbyt wiele ale m.in. zasięg FTA przyczynił się do tego sukcesu. Mam do Ciebie ogromny szacunek ponieważ stworzyłeś STARS.TV i ciężką pracą osiągasz niemałe sukcesy, ale nie bagatelizuj widzów którzy odbierają tylko bezpłatną ofertę kanałów TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie ja bagatelizuję tylko system ich bagatelizuje. Rynek jest skupiony w platformach sat i kablówkach, reszta to jest DVB-T. Jeśli dziś odpalę kanał na sat FTA to mój zasięg techniczny w panelu telemetrycznym będzie śladowy, po prostu tych widzów jest mało, to już tylko statystyka. STARS musi być FTA bo takie są czasy na kanały muzyczne, mojego kanału nikt nie chce za kasę od gniazdka, mają to gdzieś. Dzięki temu, że jestem FTA to może jakiś abonent CP sam mnie sobie wyszuka i ja z tego będę miał korzyść. Ale to nie rozmowa o STARS tylko o VIVIE. A oni są wszędzie gdzie mogą być, wszędzie. Brakuje im jedynie zasięgu DVB-T. Dlatego mówię, że w ICH PRZYPADKU to nie ma znaczenia. Można się na to obrażać, tupać nogą, cokolwiek ale tak po prostu jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą, masz rację ale nie uwierzę w to że VIVA nie będzie miała korzyści z tego że będzie FTA, wiadomo że nie będą one fenomenalne ale będą. Dla przykładu mogę właśnie wskazać np. Eska TV, Polo TV i Fokus TV gdzie wydawałoby się że są wszędzie m.in w DVB-T i wszystkich platformach cyfrowych a pozostawili swoje kanały FTA na satelicie bo w ich przypadku to faktycznie niczego nie zmienia, nawet ten ułamek widzów odbierających tylko FTA. Jak myślisz to chrześcijański gest dobrego samarytanina ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co kanały DVB-T kodować jeśli licencje na programy do tego nie zmuszają? Przecież dołożenie kodowania do sygnału to są dodatkowe koszty. I utrudnienie odbioru sygnału dla małych kablówek które często łapią sygnał z sat, nie mają światłowodu do LIMU. Tak więc kodowanie darmowego kanału jest totalnie bez sensu. Ale gdybym ja się dziś zakodował i nawet nie brał pieniędzy za abonenta to dla mnie oznacza to potężne problemy na dziś wynikające właśnie z utrudnienia odbioru. Natomiast w przypadku VIVY działanie jest w drugą stronę. To nie jest tak, że VIVA teraz się pojawi w 50 nowych kablówkach bo się właśnie odkodowała. Oni i tak już wszędzie są dlatego TO BEZ ZNACZENIA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież im się zachciało, zakodowali znowu :lol2:

 

Zobaczcie jakie ciekawe są trójkąciki od VIVY DANCE MIX i PARTY!

viva-logodancemixparty.jpg?1434451763

Wybaczcie, że obcięte, tylko takie są na stronie :)

 

Skąd to masz ?

 

Wejdź sobie na stronę VIVY, w zakładce "PROGRAMY" wybierz "Wszystkie programy" i poszukaj ich na liście. Są, ale co z tego, skoro na wizji jest co innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...