Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Peterownys

Nie wszystkie identy są nagrywane w Warszawie, ani nawet w Polsce m.in te zimowe, dlatego zwróciłem uwagę, że o! Plac Trzech Krzyży! Te z 2012 w większości były faktycznie nagrywane w Warszawie i nawet niemiecka VIVA korzystała z nich :D

 

Widziałem, widziałem reklamę. Muszę powiedzieć, że bardzo fajnie zrobiona i nawet dobra. Tylko puszczają ją zdecydowanie za rzadko, ciągle tylko MTV,CC a ta VIVY trafia się bardzo, bardzo rzadko. Dlatego jeśli chcecie zobaczyć bądźcie czujni.

Poza tym, to czy ona leci na MTV, VH1? Czy tylko na VIVIE?

 

Nowość na VIVIE:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystkie nowości, które grają to biorą z moich propozycji, które do nich piszę ;)

 

EDIT: Kolejna nowość na VIVIE:

W belce mają wykonawcę: Zowie. Bez David ;-)

 

EDIT: Teraz grają nowość - Madcon - Don't Worry. Utwór należy do popu, a nie do electro dance, chociaż TV Disco też to gra :lol2:

 

EDIT: Ta nowa reklama Vivy może być, ale mogła być lepsza. Dotyczy ona pasm, które lecą w piątki i w soboty o 20:00 ;-)

 

EDIT: I kolejna nowość na VIVIE: Armin van Buuren feat. Mr. Probz - Another You :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper, zejdź trochę na ziemię. Tak naprawdę, cokolwiek im się pisze na te tablice, a oni mówią : "O ciekawe, przekażemy do działu takiego i takiego" to jest pic na wodę fotomontaż. Po prostu klipy, które im zapodajesz wchodzą do rotacji i grają no, bo popularne, bo się podoba. Zaproponuj im coś typowo niekomercyjnego, jak zagrają, to aż Ci uwierzę :)

 

Ja uważam, że VIVA odzyskałaby oglądalność wracając do starej formuły, z prezenterami, różnymi magazynami, daliby znów VIVA SPOT, Street Charts, Akcję Lato, coś by się działo, stacja znowu by tętniła i szła razem z młodymi, tak jak to było kiedyś. Teraz VIVA jest tak bezpłciowa, że robi się wręcz kanałem widmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva Polska skupia się bardziej na nowościach muzycznych, a nie na klasykach, dlatego przesyłam do nich propozycje piosenek z tego roku. Jak klasyki prześlę to mają to gdzieś, a jak nowości to posłuchają i dawają do playlisty. Na Twitterze odpowiedzieli na pytanie jednego użytkownika, który jest aktywny na tym forum: "Propozycje mile widziane". Po prostu można im pomóc, bo być może nie znają się tak dobrze na tym gatunku. Puszczają Madcona, One Direction, Arianę Grande, Bridgit Mendler itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystkie nowości, które grają to biorą z moich propozycji, które do nich piszę ;)

 

EDIT: Kolejna nowość na VIVIE:

W belce mają wykonawcę: Zowie. Bez David ;-)

 

EDIT: Teraz grają nowość - Madcon - Don't Worry. Utwór należy do popu, a nie do electro dance, chociaż TV Disco też to gra :lol2:

 

EDIT: Ta nowa reklama Vivy może być, ale mogła być lepsza. Dotyczy ona pasm, które lecą w piątki i w soboty o 20:00 ;-)

 

EDIT: I kolejna nowość na VIVIE: Armin van Buuren feat. Mr. Probz - Another You :-)

 

Tez kiedyś napisałem do STARS TV maila (przed startem) grajcie Michaela Jacksona i Queen a powiadam wam osiągnięcie sukces!

I co? I grają, gdyby nie ja to nic by z nich nie było : - ) huehuehe.

Wybaczcie, musiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva Polska skupia się bardziej na nowościach muzycznych, a nie na klasykach, dlatego przesyłam do nich propozycje piosenek z tego roku. Jak klasyki prześlę to mają to gdzieś, a jak nowości to posłuchają i dawają do playlisty. Na Twitterze odpowiedzieli na pytanie jednego użytkownika, który jest aktywny na tym forum: "Propozycje mile widziane". Po prostu można im pomóc, bo być może nie znają się tak dobrze na tym gatunku. Puszczają Madcona, One Direction, Arianę Grande, Bridgit Mendler itp.

 

Tak, na pewno oni się nie znają na muzyce... Trzeba im pomagać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...