Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

the main thing that they did not lie (they will say "Yeah, we return the besciaki" and in September we will show new [beep] like Jersey Whore)

 

 

VIVA Polska 10 years ago :):):) DJ Tonka in morning powerlista

http://vk.com/video2261100_79370893

What a pity, that I never had satellite antenna. In that time I could watch only MTV Ru, Muz TV Ru, VH1 Ru, Music Box Ru (green, but not blue)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Video from December 2005? :)

judging by the design of the channel, it is the period from September 2004 to November 2005. But my friends said that powerlista appeared only in 2005, not before. I watching VIVA PL not since 2000, not since 2004, I'm watching channel since July 2011 (yeah, yeah, i know that i missed the good period of VIVA).

All about the old VIVA (2000-2011) I know from youtube, vk.com, from forums, from my friends which have satellite tv, etc.

 

PS. I cannot watch this video via mobile phone.

This is screenshot from that video:

dbe6d28116647172.320.vk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Peterownys: Commendable. And I know a very little Polish (very very little). I taught Polish language by listening to your TV (VIVA, VH1). Polish language similar to ours in sound, so I know some of the words.

to SzYcHa_2012: if I tell him about dreambox (in details), he would interrupt me to watch TV. I'm not an enemy of himself

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva mogłaby puścić piosenki, które są w tej playliście:

oraz niektóre z tego internetowego radia: https://radioarchiwum.net/radio/138/open-fm-viva

 

3 dni temu wyszedł teledysk Deorro z utworem Perdóname i fajnie by było zobaczyć to na VIVIE :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro był ostatnio ten temat - czy tylko ja uważam, że 17 lipca 2012 r. nie doszło na VIVIE do żadnej rewolucji? Jedynie nowa forma obrazu i więcej programów rozrywkowej. Ani muzyka prezentowana się nie zmieniła, nie pojawiły się żadne nowe programy muzyczne, został bałagan w postaci pseudopasm typu Mega Top 10, VIVA Top 5 czy Top 5 Best of VIVA (jak stare piosenki mogą ulegać codziennemu notowaniu?!). Już prędzej o rewolucji można mówić o 2 lutego 2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I think Top 5 best of VIVA wasn't useless programm. About VIVA Top 5 and Mega Top 10 - I'm agree with you.

 

And periods in history of sms-games on VIVA PL:

2000-30.11.2005 - no games

1.12.2005-summer 2009 - fool sms-games

summer 2009 - 2010 - a little sms-games

2011 - 7.12.2013 - many sms-games

8.12.2013 -now - clean screen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę! Ja nie mam konta na portalu Twitter, ale wy pochwalcie się potem co wam takiego wysłali :) Swoją drogą to bardzo miłe z ich strony.

Ok :-) Jak dotrze do mnie nagroda, to napiszę jaka. Ciekawe, czy każdy kto wysłał swój adres, to będzie miał tą samą nagrodę.

---------------------------------------------------

Na ich stronie internetowej są napisane opisy do pasm: VIVA DANCE, VIVA DANCE MIX i VIVA PARTY. Brzmią one tak:

VIVA DANCE - najlepszy mix przebojów muzyki EDM. Największe klubowe hity ostatnich lat i najgorętsze nowości.

VIVA DANCE MIX - najlepszy mix przebojów muzyki EDM. VIVA DANCE w wydaniu nocnym.

VIVA PARTY - mix największych klubowych hitów, które rozkręcą każdą imprezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością, aż w końcu zacznie się coś dziać na tym kanale. Wieje nudą na kilometr. Jedno pasmo pod trzema nazwami (zapętlona playlista; ilość granych utworów: ok. 500 jeżeli w ogóle), Club Chart gdzie kolejność nie zgadza się z wynikami głosowania, i Ty wybierasz z wiecznie tymi samymi piosenkami. Oto cała ramówka Vivy. Trochę cienko jak na kanał ogólnopolski, dostępny niemal wszędzie.

Mam nadzieję, że ktoś z Vivy to czyta i niech sobie weźmie nasze uwagi do serca ;)

Nie mam zamiaru pisać na facebooku albo twitterze do nich, bo tam tylko mydlą człowiekowi oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy VIVA by się posłuchała tego o co my tu prosimy. Prędzej dział odpowiedzialny za komunikację z widzami przez social media odpala sobie Forum Sat Kurier do porannej kawy i tak właśnie mają nas w doopie :P Kilkakrotnie zapraszałem ich i MTV do nas ale za każdym razem odmawiali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...