Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Example One More Day od lutego widziałem min. 3 razy. Poza tym ten utwór był grany codziennie w zeszłe wakacje.

J.LO z Wisinem też Viva gra tylko nie natrafiłeś. Ogólnie Viva gra wszystko w kółko tylko w takich cyklach, że zobaczysz to np 3 razy w jednym tyg a później dłużej nie.

Jedynym wyjątkiem jest Ty Wybierasz, bo kilka (dosłownie kilka ,z 2/50!!!!) klipów nie jest granych w innych pasmach.

W Viva Party TE SAME OD LUTEGO klasyki lecą z częstotliwością nawet co drugi klip (ot różnica).

Oglądam Vivę dosyć często, poza tym leci u mnie w pracy, więc różnicy poza nazwami pasm nie widzę.

Jest to monotonne i nudzące, ale nie zamieniłbym Vivy na dawną. Może coś ruszą, odświeżą po wakacjach (?????)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również tylko w Ty Wybierasz są grane klipy Ariana Grande - One Last Time i Flo Rida - GDFR (1 raz w Club Chart, kiedy VIVA wymyślała playlistę). W głosowaniu jest więcej piosenek, które nie są grane w pasmach, np. Remady & Manu-L - Holidays czy Skrillex - Bangarang.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bangarang leciało dokładnie 9-tego po 23:30 i nie tylko. Klip z trójkącikiem czerwonym. GDFR też leci w innych pasmach - to ten klip tzw. lyric video.

Tak jak pisałem wcześniej - klipy się cały czas powtarzają od lutego tylko z różną częstotliwością.

Musiałbyś chyba oglądać Vivę częściej, żeby w końcu poczuć się usatysfakcjonowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie grają, ale co to ma do rzeczy? Mogą dopisać ich tysiąc, więc głosuj głosuj może puszczą w Ty Wybierasz i będziesz miał 3-4/50 klipów zagrane 2 razy w sobotę i w powtórce w pt. Jeśli na serio biorą głosowanie widzów a nie sami układają listę to wątpię, że je zobaczysz, bo gusta widać po każdym notowaniu są zupełnie inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na VIVIE leci jeszcze jedna nowa reklama :-) Związana trochę z muzyką, trochę z tym, że są na portalach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram). Coś było z głosowaniem. W sumie na VIVIE leci już aktualnie 5 własnych reklam. Utwory w tle z tej reklamy:

DEORRO X CHRIS BROWN - FIVE MORE HOURS

MARTIN SOLVEIG & GTA - INTOXICATED

Ostatnia piosenka to MADONNA FEAT. NICKI MINAJ - B**CH I'M MADONNA :-)

 

Zauważyłem, że grają takie nowe utwory:

MARTIN SOLVEIG FEAT. SAM WHITE - +1

AXWELL /\ INGROSSO - SUN IS SHINING

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@varsovie chyba nadal będzie tylko muzyka :-)

Zapytałem ich na facebooku co planują we wrześniu. Czy nadal muza czy powrót show czy seriali. Odpowiedzieli mi, że nadal będzie królować muzyka. Więc albo rzeczywiście nadal będzie muza cały czas, albo zmiany będą jakieś dopiero w październiku (tak jak na VH1). Właściwie studenci mają wakacje właśnie do października, więc Viva też ma taki okres. Tak czy siak wszystko możliwe, że we wrześniu muza będzie dalej non stop.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...