Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie identy są świetne, lepsze niż pozostałe, nawet ten dj "miksujący" pizzę jest ok.

Co do muzyczki to tylko dlatego nie lubię, bo nie cierpię tej piosenki "Policeman". Jest bardzo marna.

Mama dzwoni była takim szokiem na Vivie, że tyle muzyki, ale najlepsze było Are You With Me.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem, że tyle lat minęło, tyle zmian, a na liście Cyfrowego Polsatu po korzystaniu z ich usług od 2005-tego, dalej jest "VIVA polska" na liście. :lol2: Pewnie jakbym załączył pierwszy dekoder, który miałem, i zaktualizował listę kanałów, to by pewnie dalej wisiał znacznik "F" przy VIVIE (czyli, że kanał niekodowany). :lol2: Ah, ten Polsat aktualizuje tą listę, ale żeby dalej nie poprawić tego błędu... :P Ale to tak w gwoli ciekawostek z serii "Inne". :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na VIVIE :)

Swoją drogą pierwszy raz się spotkałem z tym teledyskiem u nich.

A co do Evy Simons, mogliby puścić tą jej piosenkę:

A ja po raz któryś ;-) Proponuj piosenki, które chcesz zobaczyć na VIVA PL w odpowiednim wątku, który stworzyłem.

 

@T.A. Music oczywiście :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I z czego, do c h o l e r y, pochodzi ta scena z królikiem w wannie? Jest w każdej ich zapowiedzi.

Z "The Hum" Dimitri Vegas, którego już prawie wcale nie puszczają, a leciało bardzo często.

 

I dobrze, że nie puszczali wcześniej "Ain't Nobody" - to najgorsza wersja jaka kiedykolwiek powstała. LL Cool J czy Diany King to były ok.

 

Viva wcale nie jest w plecy z nowościami. Rudimental "Rumour Mill" nie widziałem jeszcze na MTV Dance, Chemical Bros. "Go" szybciej na Vivie, Tiesto "Secrets" dopiero co zaczęli puszczać na MTV Dance, tak samo "Intoxicated", a u nas juz leci "+1". Tak samo z "Are You With Me". Dla mnie właśnie MTV Dance było wyznacznikiem nowości kiedy Viva grała szoły i jak coś zaczęła puszczać to już dawno to leciało na MTV Dance. Teraz jest tak, że jak nie na Vivie to MTV Dance zobaczysz coś później, wcześniej albo wcale na którejś stacji. Obecnie MTV Dance jest dla mnie "uzupełnieniem", bo głównie oglądam Vivę. Ale lepiej jakby więcej "wszystkiego" było na Vivie, ponieważ dostęp do MTV Dance jest dużo mniejszy dla wielu osób.

 

Co do remixów to tak samo puszczają zwykłą wersję Wankelmut "My head is a jungle" niepasujący do profilu Vivy, a ja z MTV Dance znam wersję szybszą i lepszą - MK REMIX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W głosowaniu Ty Wybierasz jest właśnie piosenka Wankelmut - My Head Is A Jungle z obrazkiem z wersji 2014, czyli MK Remix. Widziałem w wynikach na ich stronie też, że jest właśnie ta wersja. Puszczają w swojej playliście nadal tą starą wersję Dr. Kucho - Can't Stop Playing, a prawdopodobnie miała być wersja z 2014 roku, bo ten utwór był w Club Chart, czyli lista piosenek z 2014 i 2015 roku. Na dodatek ten utwór był raz w głosowaniu Ty Wybierasz. Co do utworu Dimitri Vegas - The Hum to nadal puszczają, ale nie tak już często. Fajnie, że w Ty Wybierasz można było zobaczyć utwór Dimitri Vegas, Martin Garrix & Like Mike - Tremor. Nigdzie w innych pasmach tego utworu nie puszczali :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, piosenka z 2011 roku, a na VIVIE leciała tak dziwinie, że wyglądała jakby była nagrywana w analogu... Chwyt marketingowy? :>

Oczywiście dopciwkuję, ale faktycznie przez trochę przytłumiony dźwięk, i analogowy obraz teledysku myślałem, że ta piosenka jest conajmniej sprzed 10 lat. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszczają w swojej playliście nadal tą starą wersję Dr. Kucho - Can't Stop Playing, a prawdopodobnie miała być wersja z 2014 roku, bo ten utwór był w Club Chart, czyli lista piosenek z 2014 i 2015 roku. Na dodatek ten utwór był raz w głosowaniu Ty Wybierasz.

Nie wiem,ale IMO lepiej niech puszczają wersję starszą, bo ta nowa taka średnia jest :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...