Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W lipcu VIVA twierdziła, że zmienia grupę docelową na studentów. A muzyka ani programy - ich poziom się nie zmienił. Wrócili do tworzenia własnych programów z polskimi celebrytami dla gimnazjalistów. Do tego jeszcze te prostackie nazwy...

Ostre gadki ? Już nie mogli dać "Pikantne konwersacje" albo "Pogauchy na ostro" albo coś w tym stylu. Polska stówa też nie brzmi dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Viva puszcza piosenkę Eweliny Lisowskiej "W Stronę Słońca" z błędem. Otóż dźwięk przez cały czas trwania teledysku jest w zanikającym stereo (przykładowo jak nie do końca włożysz słuchawki do wejścia słuchawkowego to uzyskujesz inny dźwięk niż ten prawidłowy) - ja na to mówię "przekłamanie stereo". Taka sama wersja leci na 4Fun.TV, a w Esce TV w ogóle nie widzę tej piosenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dziś kolejne Top 10 z serii "dance" tylko po polsku "Taneczne".

Ale zadziwili mnie klipem Tiesto "Suburban Train". Klip z 2001r i dziś widziałem go po raz pierwszy (w życiu) :shock:

Nie przypominam sobie, żeby leciał kiedykolwiek na Viva PL w tamtym czasie i na MTV PL również.

Poza tym leciały w Top 5 Best Destiny's Child "Independent Woman" od samego początku, czego MTV nie robiło nigdy i do dziś nie wiem na czym polegała "cenzura" początku tego klipu.

Viva ostatnio daje ciała z płytami w belkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym leciały w Top 5 Best Destiny's Child "Independent Woman" od samego początku, czego MTV nie robiło nigdy i do dziś nie wiem na czym polegała "cenzura" początku tego klipu.

Zwykłe skrócenie klipu ;) przecież to nie jedyny teledysk, który ma obcięty początek, albo ma wycięte wszystkie części gdzie nie śpiewają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście trochę bezsensowne to napisałem :o Może jeszcze zaspany byłem, w końcu o 6 rano to pisałem... Chodziło mi chyba o drugą część twojego zdania, tzn. " do dziś nie wiem na czym polegała "cenzura" początku tego klipu.", więc odpisałem, na czym polega ta "cenzura" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiła mnie sytuacja dziś z rana na vivie. Reklamy są emitowane bardzo rzadko. Gdy wstałem o godzinie 7:30 włączyłem vive i pierwsze reklamy zastałem po ok 10 piosenkach. Teraz sytuacja jest taka sama. Czasami logo znika a następnie się pojawia i jest ten dźwięk sakiewki , lecz reklam brak. Są nadawane , ale rzadko. Czyżby viva odpuściła sobie trochę reklamy? Dodam że na MTV PL z rana też była taka sytuacja.

 

EDIT: Reklamy trwają 2:30 min. Dziwne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na Vivie leci Aphex Twin - Windowlicker :D. I to jeszcze pełna wersja, z napisami na końcu itd.. Tego to się nie spodziewałem ;).

Niestety zaraz potem Little Mix i Taylor Swift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet przyjaciółka Inna leci ze swoim kawałkiem "More Than Friends". :lol2:

Ale czy były pusczane na VIVIE takie piosenki jak:

Tegan And Sara - Closer

Icona Pop - I Love It

Micheal Mind Project - Nothing Lasts Forever

Wiley ft. Skepta, JME & Ms. D - Can You Hear Me? (Ayayaya)

Rea Garvey - Wild Love

Labrinth feat. Emeli Sande - Beneath Your Beautiful :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Icona Pop i Rea Garvey leci. Widziałem jeszcze Linkin Park "Castle of Glass", Otto Knows "Million Voices", Mike Candys ft. Jenson Vaughan "Bring Back The Love" i Flo-Rida w czyimś klipie z kilkoma innymi wokalistami (napis był długi i wykonawcy też więc nie zapamiętałem). Ogólnie bardzo mało nowości, a jak są to przeważnie na Esce lub MTV Dance widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 miesiące to długo. To za miesiąc już może być kolejny singiel DJ Antoine. A teraz leci EDX ft. Nadia Ali "This is your life" I kolejna nowość One Direction "One way or another (teenage kicks)" oraz Amelia Lily "Shut up" i Skrillex ft. Damian Marley "Make It Bun Dem". W In&Out leciał nowy klip Gossip "Get a Job".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...